28
2006 őszén
  • mod
    #1
    Nekem hihetetlenül tetszett a bemutatója... Tuti megnézem moziban majd!

    Hivatalos honlap

    Imdb

    Előzetesek
  • k8bal
    #2
    Ez biztos nem lesz rossz film! Nekem is nagyon tetszik a bemutatója!
  • SiteDisagner
    #3
    Ömm.. khm.. nem igazán értem a sztorit még
  • eörgs
    #4
    igazság szerint ez egy fos
  • Csaba007
    #5
    elég gagyinak tűnik nekem!Majd meglátjuk milyen lesz
  • mod
    #6
    Hátpedig nemleszaz.
  • mod
    #7
    Már alig várom...
  • Molnibalage
    #8
    Miért, láttad már? Ha nem, akkor szerintem pofa be. Sajnos az itthoni mozik a jó filmeket rendszeresen nem mutatják be, valszeg ezért is járok keveset moziba. Az Úttalan út is olyan film amit az HBO-n láttam ls nem moziban, pedig az TÉNYLEG film és nem mint a sok más igénytelen szutyok, amit annak csúfolnak.

    Ezt vajon be fogják mutatni a köcsögök???
  • EmThor
    #9
    tavalyról egyik kedvenc filmem, all-in-ban is top10-es ez a film.

    legmegindítóbb, legszívfájdítóbb, legromantikusabb film EVER!! barátnővelnézős! gyönyörű, csodálatos...


    10/10 aki teheti nézze meg!
  • mod
    #10
    Lesz itt moziban?
  • lashy
    #11
    Most néztem meg.
    Brutális látványvilág, fantasztikus zene, nagyon jó film,nálam eddig 2007 második legjobb filmje ...
  • insp
    #12
    Férfiember létemre ezen a filmen majdnem elbőgtem magam. Nagyon szép, magával ragadó. Most is a zenéjét hallgatom.
  • blaze
    #13
    Ennek a filmnek le van valahova írva a normális tartalma? Mert én még olyannal nem találkoztam. Talán nem is véletlenül, ugyanis elég nehéz lenne tartalmat írni egy olyan filmnek, ami annyira össze van kuszálva, hogy tán még a rendező sincs tisztában a történettel. 6 év alatt azért csak volt ideje ezen filózni.
    Ennyire pocsék filmet nem mostanában láttam, nem akarok senkit sem megbántani, de elég gáz ez a film.
  • Garf
    #14
    nem bántasz meg ezzel senkit... szerintem iszonyat jo film, történet, képivilág, zene, szereplők... nembeszélve a rendezőről... lávolós <3
  • hellnight
    #15
    Kezdjük azzal, hogy valszeg nálad ott a gond, hogy az egész filmet nem is értetted. Ergo ezért nem tetszett. Arról pedig nem a film tehet, hogy nem értetted meg, hanem Te magad... -_-
  • hellnight
    #16
    Igazság szerint a film 2006-os :D
  • kricsi
    #17
    Nekem is nagyon tetszett.

    1. A képi világa elképesztő
    2. A zene szintén(kellemes)

    Már ezek miatt érdemes megnézni.
  • mod
    #18
    Képek jók voltak, viszont tartalmilag, történetileg: FOS.
  • Kmarha
    #19
    akkor meséld el a történetét és tartalmát! :)
  • Kmarha
    #20
    mert már bocsánat, de gusztustalan az, hogy ha valaki ahelyet hogy leírná:

    "hát bocs gyerekek, de nem igazán látom az összefüggéseket, unalmas, nem nekem való a film, nem értem a történetét" helyet szimplán ezt irják le: "FOS"

    Ez a jelzés csak téged minősít.. e remekművet semmiképpen sem.
  • mod
    #21
    Nem akarok az életemből több szót pazarolni erre a filmre.

    (Akkor miért is nyitottam meg a topikot? Mert akkor még nem tudtam, hogy milyen FOS)

  • Kmarha
    #22
    hja igen :) Ismerös duma. Bocs, de még mindig csak arról gyöztél meg, hogy fogalmad sincs arról, mi is ez a film :)

    (ne érts félre, nem hittérítő vagyok, nem kell hogy mindenkinek tetszen)
  • Dynamic
    #23
    Gyenge szöveg.Ha már pötyögtél, ilyen erővel a tartalmát is beírhattad volna néhány szóban, a mostani komment helyett
  • redding
    #24
    Nagyon nagy film! Szégyen gyalázat, hogy a magyar mozikban be sem mutatták. Hihetetlen látványvilág és zene, Clint Mansell a Rekviem... után megint odabasz. Ráadásul már a rendezői audiokommentár is leszedhető a netről.
  • TommyC
    #25
    egyszerűen imádom ezt a filmet!



    10/10
  • TommyC
    #26
  • eörgs
    #27
    A FILMET TÚLZSÚFOLOM MINDENFÉLE ERŐLTETETT MONDANIVALÓVAL, SZIMBOLIKÁVAL, ELVONTSÁGGAL: FASZA KIS MESTERMŰVET CSINÁLTAM



    bár a színészekről elhinném hogy szerelmesek, sőt a képek is jók
  • gabe paul logan
    #28
    nagyszerű film a halál elfogadásáról :)


    A könyv, melyet felesége azért írt, hogy el tudja Tommy fogadni a halálát...és később a sajátját, mert igen a jelen az, amit csak egy pillanatra látunk, mikor Tommy a halálos ágyán fekszik öregemberként. Ő haldoklik ebben a filmben és emlékszik vissza feleségére, könyvére, a buborék pedig azt szimbolizálja, ahogy haldokolva hallucinál és még mindig nem tudván elfogadni a halált, a fából eszik. De mikor elérnek a csillagködhöz, akkor megvilágosodik halála pillanatában és elfogadja, hogy a halál nem a vég, hanem valami újnak a kezdete, valaminek együtt újra a feleségével.