10
  • RoliSoft
    #1
    Végre egy jó hír.
  • Lenny
    #2
    Egyre inkább pénzszerzésre használják a netet (is). Csak egy új , még kiaknázatlan piac. Jobb nem lesz a helyzet, csakis rosszab...
  • Praetor
    #3
    Egy fecske nem csinál tavaszt Németországban sem.
    Főleg, hogy az amerikai befolyás Németországban is elég erős ahhoz, hogy ne történjen semmilyen pozitív változás ezen a téren.
  • HUmanEmber41st
    #4
    Hiszen még a német rádió díjat is meg akarják fizettetni minden egyes PC tulajdonossal.. van aki akár 3-4 gép után is fizethetne 3-4 * ~5eFT-ot... HAVONTA!
    Magyarországon is valami extra szerzői jogdíjat akarnak tenni azokra az eszközökre, amivel tv műsort lehet rögzíteni, kiírni discre..
  • ZoliJ
    #5
    nem csak akarnak:P
  • gordonmail
    #6
    és ha nemárulom el, hogy mennyi gépem van? Szopkodj*k ki a fa**t. Megfizettetem én velük...majd a vécé díjat is. Kis retkek azt se tudják mi az a net, mi meg tudjuk, nehogymár a kis...irányítsa a helyzetet.
  • gordonmail
    #7
  • Berber
    #8
    Nekem nem kell az engedéjük. Persze ha haszonszerzésre használják a megszertzett tartalmat, az szerintem is jogtalan, de saját szorakoztató célra!? Ezek még a szarból is pénzt csinálnának!!!
  • Hegyikecske
    #9
    hmm, ez túl szép lenne ahhoz h igaz legyen (attól félek nem is lesz igaz)
  • junior117
    #10
    Pontosan !!!!!!!! aki meg anyagi haszonszerzés miatt csinál másolatott azt meg a legszigorubb büntetést neki.Min vagyon lefoglalás!