22
Open Season [2006.09.29.]
  • lang14
    #1
    "Szereposztás" :
    Martin Lawrence .... Boog (voice)
    Ashton Kutcher .... Elliot (voice)
    Debra Messing .... Beth (voice)
    Billy Connolly .... McSquizzy (voice)
    Jon Favreau .... Reilly (voice)
  • lang14
    #2

  • lang14
    #3



    Egy kis izelítő... hogy legyen miért várni a szeptembert...
  • DJ Skyline
    #4
    jópofának tűnik,imdb-s leírás
  • Saddalim #5
    nem unják már az amcsik ezeket az ugyanúgy kinézős animációkat? az összes szereplő meg a környezet mindig ugyanúgy néz ki, vegyítve az amcsiságokkal, nem számítok jó dologra. lerágott csont
  • akyyy
    #6
    ja
  • OrioN the S
    #7
    ebből is elég péz jön nekik hiddel...
  • Amse
    #8
    szerintem ezek még egész eredeti figurák a medvét kivéve.
  • gameplusz
    #9
    Szerintem is.

    Kíváncsi vagyok erre, bár még a túl a sövényent se láttam, np :)
  • bigfoot
    #10
    pedig jó volt nekem tetszett:)
  • tigeroo
    #11
    szörnyű...

    korbáccsal kellene ösztönözni az alkotókat,(talán túl sok állatkás filmet csináltak az utóbbi időkben?) pedig még szinte most jött divatba a CGI (madagaszkár még elment, de a túl a sövényen, hát az nagyon szánalmas egy "film")
    ha az ilyen meséké a jövő akkor , akkor... úúú fasza figurák vannak a mekdonelcben! lépek is...
  • DJ Skyline
    #12
    ezekből is lesz hepi míl menü! :|
  • tigeroo
    #13
    fasza ésha meghúzzák a moncsicsi farkát az előregurul egy kicsit

    ugye hogy lehet tanulságos egy mese? °-°
  • Emmegki
    #14
    A madagaszkár dögunalom lett volna, ha nincsenek benne a pingvinek. Olyan "csináljunk-gyorsan-egy-cgi-t filmecske volt.

    Azért bízok benne, hogy ez jó lesz!
  • Sephi
    #15
    En meg nem igazan lattam olyan stilusu filmet mint ez is pl hogy maga a foszereolo vigye el a palmat. Mindig a fobb poenokat a mellegkszereplok muveltek :D
  • Trisztin
    #16
    Mackótestvér... A két szarvas vitte az egész filmet...

    Na az aaa,de igazából kettőnk közül csak ő a mókus... én,én egy nagy rozsomák vagyok.Roppant rémísztő... Grrrrrrr
  • lang14
    #17
    Shrek?
  • lang14
    #18
    szerintem ott is a szamár a legviccesebb...
  • Trisztin
    #19
    Teaser
  • bigfoot
    #20
    felirat van már hozzá??
  • Trisztin
    #21
    SG Kritika
  • lang14
    #22
    Hát mit ne mondjak kicsit lehúzó az írás... miért baj az ha egy mese a gyerekeknek készül? és mi van akkor ha nincs benne mondani való? a túl a sövényen meg az év animációs filmje? egy olyan mese aminek a reklámja (értem ezalatt a boltokban kapható füzeteket, bögréket stb. amin rosszl van írva a felirat) annak volt mondanivalója? én imádom az iylen meséket mert még mindig lenyűgőző mire nem képes a sok grafikus meg a CGI. és bár van aki a shreket se szereti mégis csinálnak belőle 3-4 részt, bár ez utóbbi nem biztos hogy jó ötlet.egyébként még mindig igényesebb és értellmesebb azoknál amiket mostanában ad a CN (tisztelet a kivételnek), meg a sok agyament ami a hétvégi matinét jellemzi. és még a tom&jerry a bugyuta...