17
Amp\'d Mobile AMA Supercross
  • Dexantreal
    #1
    Nemrég láttam egy iszonayt jó motorcross versenyt Las Vegasban a sport1, vagy sport2 adta késő hajnal. Végigültem és tetszett, izgalmas volt. Pedig nem vagyok nagy motor mániás épphogy néha megnézek ezt azt hébe-hóba. Ám most megfogadtam, hogy ezentúl nézni fogom ahol épp adják. A versenyről, amit láttam, itt tudtok olvasni:

    Amp'd Mobile AMA Supercross - AMA 16. forduló LasVegas


    Van egy oldal - innen ez a link is - ahol ezzel foglalkoznak. Magyar oldal, s csak ezt az egyet találtam. Google biztos bedob rakat angol honlapot is, na de hát, aki nem tud angolul, az mit kezdjen ezzel?

    Íme a link. Jó szórakozást! Majd megnézem sport1/2 tv műsorát, hogy mikor is adják ezeket....ha adják.
  • Dexantreal
    #2
    iszonayt=iszonyat
  • mila69en
    #3


    bár azt nem tom mért a sport labdarúgásba nyitottad:DDDDDD
  • gabber_saviola
    #4
    ide kellett volna nyitnod :)
  • gabber_saviola
    #5
    szolj ITT egy moderátornak hogy tegyék át IDE
  • mila69en
    #6
    és ha átraknád?:DDD
  • gabber_saviola
    #7
    én csak Sport fórum / Labdarúgás és Sport fórum / Általános közt tudok áthelyezni
  • Dexantreal
    #8
    húú télleg télleg elnéézztemm áááááá.......tetem máris át és ezer thanks,h szóltatok
  • Dexantreal
    #9
    tettetem...
  • Dexantreal
    #10
    Valaki amúgy elárulná, hogy mivel lehet jó kis topik bannereket csinálni?:S Már rég szeretnék, de soha nem jöttem rá, hogyan lehet......
  • hunbasser
    #11
    a legjobbakat photoshoppal,paint shop proval vagy gimppel lehet csinálni.
  • Dexantreal
    #12
    ok, kösz Photoshopból nemrég szedtem le a legújabbat,csakhát mivel először használom, hát...meg kell még isemrnem
  • Saddalim #13
    ezesetben ottvan a paint... :P
  • Dexantreal
    #14
    ott meg hogy?
  • gordon 24
    #15
    Szia ez egy király sport én is nézem. Ha érdekel a világbajnokság is itt találkozhatsz vele.

    Go go Ched Reed 22!!!!!!
  • Dexantreal
    #16
    ok
  • gordon 24
    #17
    Egy kis izelítő:::