317
  • Fido4life
    #1
    Sziasztok ! Már egyre több info-t, és képet lehet olvasni/látni az új Tony Hawk-ról, ezért ideje volt egy topikot nyitni neki, más TH-s topikok telítése helyett.. Örömmel olvastam, hogy a next gen konzolok mellet, PS2-re, és X-Boxra is kijön... Szóval amíg várunk a játékra, íme néhány oldal:

    Hivatalos Honlap(egyenlőre csak a trailert, és a leendő karikat lehet meglesni)

    Néhány Kép (nem csak a next gen verziókból)

    http://media.ps3.ign.com/media/803/803281/vids_1.html

    Persze aki bármi info-t, tud a játékról, mindenképpen linkelje be/írja le...
  • zoolee
    #2
    Nahh... végre egy jó gém ami még ki jön ps 2 re.
  • Dave9214
    #3
    pls close topik, iyen topik már van, kereső....
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1147446230
    Egyébként a THP8, meg a THDJ egyforma ugyanaz!
  • Fido4life
    #4
  • Kou
    #5
    Nem, nagyon nem ugyanaz...
  • Fido4life
    #6
    Jah, és remélhetőleg már nem a "tömegszar" arcade, hanem valami teljesen új játékot kapunk..:)
  • Dave9214
    #7
    deh, ugyanaz....
  • Speedbreaker
    #8
    Nemigazán
  • Balumann
    #9
    ég és föld lesz a különbség, az egyik gameboy-okra jön ki, és verseny játék lesz, gagyi graff, stb., a másik meg komoly szimulátor a konzolokra, nagyon jó grafikával
  • Fido4life
    #10
    Jah én is csodálkoztam a képeken, hogy ilyen szintű akar lenni a next gen Nintendo ?
  • homeless
    #11
    Semmi köze egymáshoz a kettőnek. Ez már a címből is látszik. A downhill ugyanis a gördeszkában azt jelenti, hogy lejönnek nagy kanyargós lejtőkről és az nyer aki leghamarabb beér a célba. Magyarországon is szokott lenni dh verseny. Szóval látszik, hogy ezt csak egy kis fun-nak szánják a fejlesztők és a régi motort használja, a project8 pedig teljesen új grafikai motort kap.
  • Maathe
    #12
    Képeeek!
  • Maathe
    #13
    Képeeek! Nr.2
  • Maathe
    #14
    A THAW a 7. része a játék sorozatnak, akkor gondolom a 8. rész lesz a Project 8, és a 9. a Downhill jam?NeM?
  • Maathe
    #15
    Érkezett néhány új kép az Activision gördeszkás szériájának (egyik) legújabb tagjáról, a Tony Hawk's Project 8-ről. A nextgen verziók alatt dübörgő teljesen új grafikus engine meglehetősen jól teljesít, a játékmenet pedig még szabadabb, még sokrétűbb lesz, mint a korábbi részekben - a fejlesztésért egyébként továbbra is a Neversoft a felelős, így a minőséggel vélhetően nem lesznek komoly problémák. A következő generációs páros (PS3, Xbox 360) mellett PS2-re, Xbox-ra, valamint PSP-re is ellátogat majd a játék, méghozzá valamikor az év végén.

    Még mindig nem fogynak a friss trailerek: a tegnapi Nintendo konferencián a Downhill Jam alcímű új részt már láthattuk mozgásban, most a másik nextgen folytatás, a Tony Hawk's Project 8 is bemutatkozik mozgóképes formában. A játékot a korábbi részeket is hegesztő Neversoft fejleszti, és a PS3-Xbox 360 páros mellett PS2-re, Xbox-ra és PSP-re is meg fog jelenni, valamikor az év végén. A videó közel három perc hosszú

    Traileeer!

    Forrás:http://www.576.hU
  • Dave9214
    #16
    jah jo boccs, de project 8 remélem lesz Pc-n
  • nesster
    #17
    eddig minden ,,Új videót'' letöltöttem de csak legalább különböző volt benne :s
  • Atti12
    #18
    Reménykedjünk hogy kapnak a pc-sek is valami átiratot :/
  • Balumann
    #19
    Nem, A downhil jam az ilyen mellék játék lesz (mint asszem pl. a Tony Hawk's underground 2 remix), a project 8 lesz elvileg a 8. rész, ami új felyezet a deszkás játékokba. Az eddigi túlzott, valósághűtlen, arcade stílust felváltja a valósághű deszkázás szimulátor, aminek páran talán örülnek, én abszolut nem.
  • Maathe
    #20
    Ahogy nézegettem a képeket, van pár kép amin manual-oznak
    Pl. ezek:Manual 1, Manual 2
    Olyan mintha nosegrind-olna a földön, vagyis túl előre nyomja, mert eddig nem ilyen volt...
  • Dexantreal
    #21
    nemtom, én kíváncsi leszek rá
  • Dexantreal
    #22
    A Trailer és képek nagyon yo
  • nesster
    #23
    silidos nem volt? az biztos látványosabb -.-
  • nesster
    #24
    slidos :D
  • nesster
    #25
    SLIDE-os :@
  • moralosan
    #26
    Alcím: Tony Hawk-kal kapcsolatos.
  • Fido4life
    #27
    sorry, majd valaki kérje meg a modikat..
  • Fido4life
    #28
    Én abszolut igen..
  • Prince of Máté
    #29
    na végre egy oylan játék amiben nem az értelmetlen többmilliós pontgyűjtés lesz az igazi hanem a valós deszkázás
  • Fido4life
    #30
    Ja, remélem jól megcsinálják
  • Speedbreaker
    #31
    Szerintem egyáltalán nincs rossz grafja

  • Fido4life
    #32
    A Downhill Jamnek, vagy ennek ?
  • bld
    #33
    sztem éppen ieje lenne már h levetkezzék a játékok ezt az árkádos műanyagszagúságot...
  • Fido4life
    #34
    pontosan
  • nesster
    #35
    Ezt már láttátok?
  • Fido4life
    #36
    Bazz mégse olyan lesz amire számítottam/számítuttunk.. Mind1 azért köszi a linket...
  • nesster
    #37
    Ugyanolyan lesz mint eddig csak látványosabb trükkökkel.
  • nesster
    #38
    Bár kicsit lassabbnak tünik mint a THAW.
  • Prince of Máté
    #39
    A sebességel nem lesz gond ez realisztikusabb mintha 100 km/h-val száguldanának a deszkások mint a THAW-ban...
  • Prince of Máté
    #40
    A grafika az nagyon ott van...Ez a videó gondolom nem a PS2 játszadoztásról szól