70
fórum azoknak akik magukhoz nyúlnak a hír hallatán
  • Shadow_THH
    #1
    Hír az IGN oldaláról

    kiszivárogtak a dreamcast 2-ről az első infok, és lehet hogy még idén láthatunk is belőle valamit. Eddig úgy tűnik hogy igenis van valóságalapja a hírnek.
    Reméljük a sega most nem szúrja el a fináncot mint oly sok jó konzolánál, ami korát megelőzte de a reklámok hiányában kudarcba fulladt.

    (Egyébként ezt a hírt tegnap elküldtem az sg szerkesztőségének te mint mindig, hírekkel kapcsolatban, ügyet sem vetettek rá, szóval gondoltam megnyitom a topikját)
  • Petyus_
    #2
    LOL :D
  • Seth
    #3
    hát sok sikert kívánok a sega-nak
  • Banyapapa
    #4
    Höh,akkor a Xbox meghal:P
  • Shadow_THH
    #5
    mindjárt keresek még infot
    tegnap este még volt egy rakás csak most meg nem találom
  • Shadow_THH
    #6
    Sega DreamCast 2 is expected to be released late 2006. The new machine will feature an 4 AMD processors based around the AMD64 Dual Core architecture & ATI's newer R580 graphic's core. The processor is expected to be based on the 65nm, SOI, copper interconnect process and a highly scalable HTT giving teraflops of floating point performance and low ultra power usage. The system will also house a built in 120GB hard drive with SATA2 technology. ATI's on-board graphics are based around a customized R580 GPU, offering around 80 times the performance of the Graphics Performance in the late DreamCast. Its chipset is also based on a modified version of ATI's RADEON® XPRESS 200 Series.
  • ZsirosKenyer
    #7
    "be released late 2006." ?

    és hogy-hogy még csak most szivárogtak ki infók, mikor a többi platformál már évekkel előtte hatalmas média-hadjárat folyik?
  • gameplusz
    #8
    Azta raszta...
  • Shadow_THH
    #9
    nem tudom lehet hirtelen összekapták magukat mert nem akartak kimaradni

    persze ha nem lesz rá egy rakás játék akkor bukás lesz mint általában a sega konzolok :/
  • turho
    #10
    Jókis pc ezis.... :) pfff
  • Banyapapa
    #11
    ez csak valami április tréfa nyáron lehet.
    Se reklám,se E3,se semmi?

  • bazs1
    #12
    ez érdekel! az első se volt semmi
  • testerlnx
    #13
    Jaja, baromi furcsa lenne, ha idén megjelenne... Amúgy meg milyen game-ek jönnének rá? Mert hogy anélkül nem sokat érne...
  • Petyus_
    #14
    Én úgy hallottam a Shenmue3 nyitócím lesz, meg biztos lesz Sonic is rá. Ultimate Outrun-ról és Golden Axe-ről is pletykálnak még.
  • UNREG
    #15
    Én új Crazy Taxi-ról és PSO-ról tudok, meg egy Grandia4-ről, igaz az nem nyitócím lesz, az egy hónapot késik.
  • Petyus_
    #16
    Egy hónap bahh.. azt a Shenmuéval még valahogy kibírjuk!

    PSO? Remélem alapból WiFis lesz a DC2. Egyébként ez is milyen jó döntés, hogy a rendkívül sikeres előző konzoluk nevét megtartják. SEGA FTW!
  • Banyapapa
    #17
    Ez a IGN ilyen komolytalan oldal lenne ? (igaz nem ismerem,sose nézem)
  • Petyus_
    #18
    Komolytalannak nem lehetne nevezni, mivel ők szerezték be a DC2 design doksijait a világon először!
  • Banyapapa
    #19
    aha értem.
    Akor marhára kell nekik a reklám (mégha már már rtles fokusz szinvonalu is)
    Remélem kiszel tünde interju nem a DC2 kapcsán.
  • Afe
    #20
    illbleed folytatásrol van vmi hír, mert akkor megvárom és nem veszek x360? :P
  • Shadow_THH
    #21
    ha jól tudom akkor teljes mértékben az online játékokra fognakl rámenni
    ugyanis ez a többi konzolnál még csak egy lehetőség, hogy multiban játsz itt viszont majdnem minden játék multis lesz

    Shenmue 3-ról én is tudok, sonic játékból még idén kijön vagy 5-6 új szal
  • Afe
    #22
    shenmue onlány csak pc-n lesz és csak kínába, ha lesz 1általán vha :).

    tehát nem valoszínű, hogy nekünk lesz hozzá szerencsénk
    de nekem ez a shemue nem is kell :(
  • Shadow_THH
    #23
    végülis nem olyan lehetetlen hogy piacra akarnak lépni
    ugye ps3=$599, ridgeeee racer, giant enemy crab és legalább megbosszulhatnák őket
  • Banyapapa
    #24
    ez bosszunak lofaszjoska
  • Petyus_
    #25


    ELSŐ SCREENSHOT!!!
  • Seth
    #26
    nesze giant enemy crab :))))
  • Shadow_THH
    #27
    a rendes film nincs meg? (nem a szamurály hanem a sajtó tájékopztató psp-vel)
  • Afe
    #28
    ..és az utolsó is egyben! :PP
  • Seth
    #29
    tess
  • Petyus_
    #30
  • Csibe001
    #31
    Mondták már mennyire vicces gyerek vagy...
  • Shadow_THH
    #32
    :DDDDDDDDDd ez rohadt nagy
  • Kou
    #33
    ez a shenmue online puziák!
  • barret
    #34
    Remelem nem kacsa a hir:)
    Nagyon szerettem a gepet,igaz keves jatek volt ra...Marmint nekem valo:D
    Rpg forever.
  • Shadow_THH
    #35
    grandia jó volt
  • Sephi
    #36
    En ezt el nem hiszem... foleg hogy meg ebben az evben gyun ki amikor a Sega X360-ra meg Nintendora is fejelszti a Sonic-ot. Akkor ma miert ne sajatjanak fejlesztene.... hagyuk ma' :D
  • Shadow_THH
    #37
    sonic team megállapodásban van nintendoval már több mint 4 éve hogy sonic játékokat csinál a platformjaira
    sonic team=/=sega de sega-hoz tartozik a sonic team
  • Sephi
    #38
    Mar elnezest de a Sonic ugy viszonyul a Sega-hoz mint Mario a Nintendohoz. Marmint a vilagban...asztan cegugyileg....
  • Shadow_THH
    #39
    igen a sonic azért jött létre hogy a sega konzolok mascotja legyen hasonlóan mint mario a nintendonak. de fölösleges, szerintem erről én többet tudok :)
  • Inquisitor
    #40
    Most nem azért, de a Shenmue Online-ból volt egy rakat kép például a Hardwired oldalán. Szóval ez nem első ...