181
SG: Zalaegerszeg
  • Kmarha
    #1
    No, ha jól néztem kicsiny városunknak még nincsen topicja. Chaten feltünt hogy nem azért mert innen nincs senki SG-s, hanem csak mert mindenki lusta volt a topicnyitásra vagy csak nem gondolt rá mint én.

    Szóval akkor itt vagyunk? :)
  • Hajnalcat
    #2
    Na, akkor írnék is bele. Merre szoktatok bojongani, mikor inni mentek?
    Én inkább Landorhegy...de ha találkoznánk, akkor másfelé is elmennék...Amúgy Egerszeg összes kocsmáját ismerem :)
  • Hajnalcat
    #3
    Majdnem öszeset...
  • Hajnalcat
    #4
    Ki szokott focimeccsre járni közületek?
    Merre szoktatok állni, vagy ülni?
  • Kmarha
    #5
    Egyelőre ugyis csak ketten leszünk, szóval meglepő módon én válaszolnék. :) Focimeccset megbeszéltük, nem járok.

    Kocsma, majdnem mindenhova ahol olcsó a sör. De hát barátok elráncigálnak máshova is. Pl Galagtiko, Maestro, Park, Peppitó de főleg a Kikötő, legalábbis régebben.

    Egyetlen hely ahova soha többet nem teszem be a lábam a Kisluki, Lukulusz. Majd egyszer, talán élőben (mert hosszú) mesélek hogy miért nem. kb ennyi.

    Hja, ha esetleg véletlenül ide téved még más egerszegi, akkor zenei érdeklödésről irhat, ha a hobbijai között az adatlapon nem szerepel :)
  • SHADOWEYES7
    #6
    nah szasztok,én nem vagyok Zegi de azé tiszteletem-!!!!!
  • Kmarha
    #7
  • Bandew
    #8
    Van egy barátosném akit Pécsett ismertem meg és egerszegi!
    No hát ennyi!
  • Kmarha
    #9
    :) ki tudja, tán még ismerjük is. vagy kiderül valamelyikünk osztálytársa volt :)
  • Bandew
    #10
    Lehet! :-)
    Amúgy Dorcinak hívják, aki ismeri biztos, hogy így ismeri.
  • Kmarha
    #11
    Hát így nem. de talán öcsém.. majd rákérdezek. Azt pletykálunk róla szépeket ;)
  • Hajnalcat
    #12
    Hugh, bovcs, de most már hot részrerg vagyok...Makjd holnap..
  • Kmarha
    #13
    A jó példamutatás egerszeg részéről
  • Hajnalcat
    #14
    Bocs, de tudod, hisz ismersz...amúgy, Stone Sourt hallgatok!
  • Hajnalcat
    #15
    Huh, most látom, Park presszó, az király!
    Majd mesélek róla...
  • Kmarha
    #16
    No igen, Stone Sour új albumáról mostanában én is hallok eleget. Most már nekem is kéne :) DC beizzit.

    Parkba meg csak azért mentem mert haverék ott léptek fel. Kis amatör zenei banda. :) Ennyi közöm van csak hozzá, különben kicsit messzebb van tőlem.
  • Hajnalcat
    #17
    Látom, hogy nagyon szereted a Sárkányt. Kmarha, az nem való hely neked! A város legdrágább helye! Soha ne menj oda! Nagyon kizsebelnek ott, oké, minőségi piát kapsz, de nem hiszem, hogy egy átlagos embernek való lenne...Drága, na!
  • Hajnalcat
    #18
    Régen, kis koromban a Parkkal szemben laktam...ott volt kiskormban egy fodrászüzlet, ami nagyon titokzatos volt mindig is a gyerekkoromnak. :)
  • SHADOWEYES7
    #19
    méé nem alszotok máá????
  • Kmarha
    #20
    :))) nyugi, tudok én vigyázni magamra :)) (és bevallom akkor ovltam ott elöször mikor haver meghivott két üveg zweigerre :D kihagyhatatlan ajánlat)

    Egyébként privit megkaptad, vagy béna voltam és el se küldtem? :P

    Szerk.: hehe.. TÉÉÉK! :DD :P
  • SHADOWEYES7
    #21
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ a #20-as téket elakartam vinni-!!!
  • Hajnalcat
    #22
    Amúgy most átköltöztem a Landorhegyre...:)
  • Kmarha
    #23
    Ohh a francba de elbeszéltük itt és chaten az időt :S egész nap munka volt, most meg már háromnegyed 2. reggel 7kor ébresztő :S :) Nem baj, megérte ;) Jó éjt minden még idetévedőnek! Vagy jó reggelt!
  • Hajnalcat
    #24
    Basssz, visszatértem, de durva galériád van, kész. :D Amúgy tetszik. :) Saját fotó? Vagy szimplán ilyen perverz vagy? Thrillereket szereted? Mert én igen. ;)

  • SHADOWEYES7
    #25
    nem vagyok perverz-!! lol- saját kép még nincs fenn de lessz!!
  • Kmarha
    #26
    hehe, megnéztem én is. A Balázs Pali azért üti az összes többit
  • SHADOWEYES7
    #27
  • Esrohnoil
    #28
    Hááj!
    Én is zegi vagyok. :)
  • Kmarha
    #29
    Nocsak nocsak.. kiderül a végén hogy vagyunk vagy egy tucatnyian :) Zenei érdeklödési kör? :) csak hogy tudjunk hova tenni tudod ;)
  • Esrohnoil
    #30
    Elsősorban Sonata Arctica, aztán a többi: Ákos, Depeche Mode, Nightwish, Lullacry...
  • V Carter
    #31
    Nem tudom miért de csak most találtam rá erre a topicra.Én is Zegi vagyok.
  • Esrohnoil
    #32
    Talán mert fél napos a topic. :D
  • Lyan Kyj
    #33
    Khm..én is zegi vok
  • V Carter
    #34
    Ez mondjuk elég nyomos ok,ezt nem is néztem.
  • V Carter
    #35
    Szép Jó Reggelt mindenkinek!

    Egy kis OFF: Nem tudja valaki annak a Silver számnak a címét amit mostanában nyomnak az Egerszeg Rádióban?Nagy angol tudásommal nem birom megjegyezni a címét amikor bemondják!
  • Kmarha
    #36
    :) még soha életemben nem hallgattam az Egerszegi Rádiót :P mondjuk alapból nem hallgatok ilyesmit.

    egyébként nem itthon tanulok, és piszok furcsa, hogy hajnali 1-2-kor már egyeltalán senkit nem látok egerszeg utcáin. Nagy néha a messzibe egy-két alak mendegélt, de a közelben soha senki. Ráadásul szórakozó helyek kocsmák hatalmas hányada zárva. Vasárnap este.

    Volt nálam vagy 1,5 liter vodkanarancs, gondoltam megosztom valamely jófej bandával, néppel, és főleg lányokkal.. aztán kénytelen voltam azt is magam meginni.

    Kár hogy ennyire élettelen a városunk.. mondjátok hgoy legalább tanévközben nem ilyen, csak nyáron!
  • Hajnalcat
    #37
    A Depeche Mode nekem is kedvencem. Sonata Arctica az nem véletlenül egy magyar gothic együttes? Valami ilyesmi nevű koncerten volt a barátnőm.
  • Hajnalcat
    #38
    Én sem szoktam Egerszeg rádiót hallgatni, meg úgy ha lehet, akkor semmilyen rádiót sem. Na jó, ha találok a neten rockrádiót, abba néha belehallgatok.
    Na, írok akkor most valamit. Van élet Egerszegen éjjel 1-2-kor is, csak a megfelelő helyet kell megtalálni. Sajnos a kocsmák általában 11-kor zárnak, de van a városban 1 hely, a Fapuma, ami éjjel 2-ig nyitva van. Mi, ha inni, meg beszélgetni akarunk, akkor oda szoktunk menni. Bár az étel mostanában eléggé sz*r lett, de inni lehet. Meg a zene förtelem...Van egy olyan zenegép, amelyben 2 db rockszám van, a többi mind diszkós bénaság. Az egyik a Green Day, a másik a Nightwish. És kész. De lehet darcozni és csocsózni, amit imádok. :)
    Amúgy meg mostanában még a Gondolába szoktunk beülni. Huh, az de hangulatos és olcsó. És jó pia van.
    Park presszó szerintem a legjobb, főleg, mert van billiárdterem a pincében, meg csocsózni is lehet. Csak sajnos az is hamar bezár.
    Amúgy én is nagyon hiányolom az esti mozgást. Tényleg nem sokan vannak, vagyis vannak, de a legtöbben diszkóba járnak sajnos, és ott zajlik az élet, de az utcákon nem. Sajnos a városunkban a fiatalok 70%-a diszkós, ami eléggé elszomorít. :( Ritkán találok rockkert, mikor egyet látok, akkor mindig megörülök.
  • Esrohnoil
    #39
    Nem magyar, finn. :)
    Nekem nagyon bejön.
  • Hajnalcat
    #40
    Nekem meg van egy barátosném, aki pécsi. :D