23
Legújabb REALITY
  • abonyitomz
    #1
    Új valóság show indul az RTL KLUB-on ősszel. Lényege hogy 12 ember 3 hónapra beköltözik egy házba és az lesz a nyertes aki több kilót lead. Két csapatra lesz osztva a társaság az egyiket Norbi , a másikat Béres Alexandra fogja vezetni ( a két fitness guru ).
    Amerikai verzió neve: The biggest luzer.

    Lehet izzítani a telefonokat és szavazni , vagy aki akar nevezzen!
  • tomo
    #2
    lehetne egy csapat, akit egy sebesz fogyaszt :D
  • bazs1
    #3
    ez de hülyeség
  • Akos 001
    #4
    nekem már elegem van a válóságsókból....

    (győzike nevezhetne):O
  • abonyitomz
    #5
    Egy valamit még kifelejtettem a reality producere Kovács Kristóf.
  • Palinko
    #6
    ja.ez tiszta majomság.egy 300 kg-s ember bizti többet lead majd,mint egy 60 kg-s :D
  • Redvin
    #7
    valoszinuleg nem lesz 60 kilos resztvevo :)
  • cSuwwi
    #8
    nyílván nem a kilók száma számít, hanem a műsor előtti és utáni súlyuk aránya, így nyerhet a 60 kilós is (bár az mit fog leadni?)
  • Thanatos
    #9
    grat, iqvihar rulz :)
  • Vlala #10
    Nekem meg belőle. De a tahóságsókból is...
  • lpmaskmancick
    #11
    ez egy nagy baromság,nekem a valóvilág meg a bigbrother is sok volt,amúgy eddig se naon néztem a RTL-t meg a TV2-t,még egy értelmes műsor.....faszlámáknak
  • DJ Skyline
    #12
    remélem Stól' Buci fogja vezetni,és lezárja majd a szavazást a megszokott kézmozdulattal
  • Pigo
    #13
    Stól'Buci csak autót vezet,azt is amikor részeg...
  • Vlala #14
    Várj, nem ott kezdődött... Ki a tégla, Bázis, Bár, bár ezek még nem szavazósak voltak (vagy igen?), aztán jöttek az emelt díjas sms-es mizéria, aztán persze a "hallgatózóvonal"-akkal tovább is fejlesztették a rókabőr-lenyúzó technológiát. A csúcs nálam a Megasztár és a Szombat esti láz volt, úgy látszik, velünk sokasdszor is el lehet hitetni, hogy számít valamit a szavazatunk.
  • Ch_Slater
    #15
    Viasat 3 - Bár
  • Grenzjager
    #16
    izgalmas lehet, pont a magyar népnek való
  • TothLaci
    #17
    Én úgyse nézek TV-t, főleg az RTL Klub-ot nem nézem, ebből csak az fog zavarrni, hogy a környezetembe megint ilyen sz*rságokról lesz szó...
  • winnie
    #18
    szerintem az a vicces, hogy még mindig akad valaki, aki nem hiszi, hogy számít a szavazás (miért ne.)

    itt meg legalább a cél is nemes, lehet fogyni. ha sikerül szórakoztatónak megcsinálni, mint amerikában (itthon a jó reality formátumok is mind csődöt vallottak eddig az inkompetens készítők miatt), akkor érdekes műsor lesz annak, aki nézi. (köztük pár divatembernek, aki szidja majd és persze nézni az adásokat:)
  • Doomista
    #19
    ebben lehet csalni.
    alapbül 40 kilo vagy ugye.aztán hogy vérebnek látszak berakok a polo mögé egy pránát,verseny végén kiveszemés oláká fogytaam űhhűhhűhűhű
  • desigo
    #20
    Nah kiváncsi leszek rá.

    (nem vagyok dagi )
  • jefferson83
    #21
    Szégyen gyalázat, hogy ez az ország vevő az ilyenfajta műsorokra.
  • Vlala #22
    Nem. Fogyni lehet edzőteremben, otthon, kutyafuttatás közben vagy akár bicajon.
    Ez a műsor nem a fogyásról fog szólni, hanem Alexandra és Norbi párbajáról...
  • Bandew
    #23
    Mindjárt elsírom magam...
    A kultúra virágzása a 21. században!