17
Freedom Fighter \'56
  • jefferson83
    #1
    Üdv mindenkinek!

    Épp most olvastam az újságban a játékról és kiváncsivá tett. Gondoltam megnézem az SG-s fórumát, de nem találtam. Szóval egy újabb jelentős történelmi eseményünk lett feldolgozva interaktív formában. Mindenkinek érdemes belekukkantani a demóba, ami sajnos eléggé le van korlátozva. Elsősorban a játék célja az esemény megismertetése az emberekkel, célközönségnek pedig a középiskolai diákokat tekintik.

    További információra itt lelhettek: FF'56
  • Nuki
    #2
    wow =)
    egész jól hangzik
    nem is láttam sehol, melyik játékfejlesztő banda késziti ezt?
  • jefferson83
    #3
    Lauer Learning cég készítette.
  • SötétBarom
    #4
    Elég érdekes kis cucc..
  • VinylToy #5
    Benne van a DopóKatya? :D
  • Shadow_THH
    #6
    a grafika nagyon jó lett már vissza is irtam

    a játék egyébként gány
  • Brankley
    #7
    Ezt máshol nemlehet valahogy megszerezni? csak 30 dolcsiért rendelni?
  • jefferson83
    #8
    Nagyon úgy néz ki, legalább is mást még én sem találtam :(
  • Brankley
    #9
    ehh... hát, sajnálom, pedig azért szívesen megvettem volna, remélem azért elfog terjedni jobban...
  • jefferson83
    #10
    Majd ha lesz a Tescoban szólok
  • Brankley
    #11
    ok, köszi!
    Amúgy a demóval játszottál már? Jó?
  • jefferson83
    #12
    Próbáld ki te is. Én játszottam nem rossz. Viszont azt kell nézni, hogy nem a játékélmény itt a lényeg (mert abban nem nagy),oktatási és ismeretterjesztési célnak viszont megfelel és ilyen formában talán több is megmarad az emberben (főleg kissebeknél).
  • Brankley
    #13
    tényleg elég jó!Valami demó-játékot nemlehet leszedni? Mert én azthittem ez az lesz... :)hol lehet a demót leszedni? Vagy demó nincs, csak ilyen előzetes?
  • jefferson83
    #14
    Nem lehet leszedni. Amikor én próbáltam akkor ilyen online változat volt csak. Az előzetes után nem adja be a játékot? Most nincs időm végigpróbálgatni, mert tanulok :(
  • Brankley
    #15
    Nem adja be a játékot sajna. Legalábbis nem vettem észre :)
    Jó tanulást! :P
  • jefferson83
    #16
    Köszi :)
  • Super Saiyan
    #17
    jaj ez de sz****r