21
www.alliancefuturecombat.com
  • AnuluWork #1
    Ez egy RTS és most jelent meg.

    Képek, információk a fenti linken.

    Kicsit Act of War-os beütése van ...
  • AnuluWork #2
    Képek
  • Sir Quno Jedi
    #3
    Jóak lehet! Ki kell próbálni! Demo?!
  • Sephi
    #4
    Ezt nem ugy volt hogy lealitottak a fejlesztest?
  • leslieboy
    #5
    Lol, de miért mindig akkor jelenik meg topic egy játéknak, mikor kijön warez verzió?:S
    Egyébként úgy hallottam, inkább Ground Control 2 klón szinte teljesen!
  • AnuluWork #6
    Én pl. most hallottam róla először.
  • magus755
    #7
    AZért szerintem a ground controlhoz nem hasonlitanám mert szerintem meg se közeliti grafikailag én kiprobáltam de le is töröltem mert szerintem nem jó,de mindenki maga döntse el hogy teccik e neki ez az én véleményem volt!
  • leslieboy
    #8
    Én ég nem próbáltam, és nem is fogom! Nem szeretem a klónokat, a klón lehet több, vagy kevesebb, mint az eredeti, akkor is klón marad! Ezért lesz nekem pl mindig is csak az NFS autós játék, a többi meg klón,mert az volt először, a többi csak belőle lett!
  • Promi #9
    En elkinlodtam vele a 3. -ik palyaig, de minden palya vegen bezarta magat a jatek. Vegeredmeny vegkep letorolve.:)
  • Sir Quno Jedi
    #10
    A GT is belőle lett tessék mondani?!
  • Nagydög
    #11
    Piha! Mikor tetszett szuletni?
  • leslieboy
    #12
    Szerintem semmi közöd hozzá! Ennyi! Mellesleg megírtam, saját vélemény, innentől gondolhat ki mit akar, azért az engedtessék már meg, hogy lehessen saját véleményem! Ezt utálom a legjobban, mikor ráderőszakolják,hogy a Z-nek van igaza, nem neked! Inkább nem mondok semmit! Meg nem is érdekel!
  • Sir Quno Jedi
    #13
    A tények nem saját vélemény kérdése, hanem 1xűen csak tények. Term. ha azok nem számítanak, akkor igazad van (lenne).
  • leslieboy
    #14
    Nem vagyok akkora h*lye, hogy ilyen miatt valakivel összevesszek, úgyhogy hagyjuk abba! Ha tényeket akarok, akkor kimegyek az utcára, és nem a gép mellett, vagy a tvnél ülök! A számítástechnikában sincsenek tények! Minden változtatható..Na de hogy magamat kijavítsam,azért az hogy valami klón, nem jelenti, hogy rosszabb! e a jobban megnézed, írtam is, hogy lehet az eredetinél jobb is! Tökmindegy, mert ha valamit érdekesnek találok, akár klón,vagy nem, kipróbálom!De igenis vannak olyan nevek,ami nekem eredetiséget jelöl,de pl nem az nfsu-ra gondolok!Már nem is azok készítették, mint az előzőket!Ezt gamet kipróbáltam, és a VÉLEMÉNYEM hogy nem tetszett..Igazából semmi újat nem mutat, és tényleg nem hasonlítom a GC 2 höz, ahogy azt egy helyen olvastam máshol!
  • Sir Quno Jedi
    #15
    A tény inkább az, hogy nem az NFS-ből klónozták az összes többi autós gémet. A többi term. már lehet személyes vélemény is...
  • leslieboy
    #16
    Hát az lehet, de azért az igazi klaszikus a legtöbb embernek az NFS1! De akkor legyen igazad, nem az nfsből! :) egyébként Commodore 64-re volt már autós game, tehát sehogy nem lehet az NFS! :D
  • Nagydög
    #17
    Bazzeg alassan! Mi ez? Az angol kisasszonyok szombati tea osszejovetele? Majd meg megsertodsz itt nekem, amiert ironikusan megkerdeztem, mikor szulettel. Szerencse, hogy resen voltal, es nem arultad el, mert kulonben mindenfele iszonyatos dolog tortent volna veled.

    Arra probaltam celozni egyebkent, hogy nem az NFS volt az autos jatekok tortenelmenek nyitanya.
  • leslieboy
    #18
    De te meg tanulj meg értelmezve olvasni!Nem csak leugatni,ha valaki fiatalabb nálad!He ez igaz,amit ilyen viselkedésnél kérdőjelezek..Egyetlen hsz-t olvassál vissza,és meglátod,semmiben nincs igazad,egyetértettem a végére,hogy rossz volt a megfogalmazásom!Persze csak ebben az országban kell a lábát is megcsókolni valakinek,ha véletlen vele nem megegyezőt mondok!Undorító!..
  • Nagydög
    #19
    Eletem, ne szokdecselj! Senki sem akart bantani teged. Egyszeruen egy kis ironiat mereszeltem megengedni magamnak, mire te felszokkentel, es beteritettel a hamvas, csipkes lelkecskeddel. A temahoz nem kapcsolodo, am messzemeno kovetkeztetesek levonasa mondjuk nem undorito, de meglehetos bohosag. A velemenyeddel egyebkent abszolut semmi bajom(En is kifejezetten szeretem a korai NFS-eket.), a viselkedesedet azonban komikusan eltulzottnak talalom.
  • leslieboy
    #20
    Mindegy, zárjuk már le az egész témát, és szívjuk el a békepipát!Én ezzel le is zárnám a dolgot!Igazából félre is értettelek,de te is engem!Bocsánat akkor ha valakit megbántottam,nem volt szándékom!Részemről inkább béke!
  • Nagydög
    #21
    NA errol van szo! En se akartam a lelkedbe gazolni, ezert is horrentem fel a reakciodon. Szoval, hogy adjunk a trendisegnek: Peace brada!