4291


Az Anime aktuális részétől a történetben előrébb mutató információk leírása(pl:manga)esetében mindenki használja a spoiler gombot.

  • Bucser
    #1
    Nos miután meguntam, hogy az általános anime topicban lassan kezd minden a Narutorol szólni és átment szinte teljesen spamtopikba igy innentol kérném, hogy az összes Narutoval kapcsolatos spam kerüljön ide. Lehet beszélni kötetlenül amiről csak akartok a másik topik meg maradjon meg lehetőlega komolyabb hangvételű leírásoknak filmeknek és egyebeknek.

    Köszönöm.:

    Tisztelettel Bucser
  • Bucser
    #2
    JA itt annak adtok házigazda jogot akinek akartok én innentől narutorol hallani sem akarok.

    thnx.
  • Shadow_THH
    #3
  • Shadow_THH
    #4
    Rozen Maiden-t ismered desu?
  • NFP
    #5
    Most akkor a topiknyitó azt akarja, hogy Naruto helyett a Dragonballról beszélgessünk az anime topikban? (viccel)
  • NFP
    #6
    Bucser nagyon nem tudja átélni a brazil szappanoperákról beszélgető nyugdíjasok lelki világát. :)

    Mert a Naruto kétség kívül olyan. Rohadt kevés dolog történik, és ez van, akit idegesít. Ami engem illet, nem. Mert egy filmmel, vagy rövid sorozattal ellentétben van idő annyira a szereplőkre hangolódni, hogy igazán érdekeljen, mi legyen velük.

    És - ellentétben sok más nagyon hosszú animével - (pl. dragonball, Inuyasha) itt azért nem alszol el mégse, mert ami kevés dolog történik egy-egy részben az viszont mindehhez képest meglepően színvonalas.
  • biomage
    #7
    ja
    én még nem láttam ezt az animét de az összes ismerösöm pozitivan jelemezte ezt a rajzfilmet
  • NFP
    #8
    Ááá, 44-ek részben ezen a dumán akkorát röhögtem... :P

    - Hééé, ez bevett valami szert! Ez is szabályos?
    - Igen. A tabletta is csak egy eszköz.
    - Te mindenre ezt mondod!
  • gergelyanevem
    #9
    heh, az tényleg jó volt, meg vannak jó szövegek az egész sorozat alatt(mondjuk az 50. résznél tartok)
  • Shadow_THH
    #10
  • Hmuda
    #11
    Majd akkor kezd igazán beindulni a történet, mikor megjelenik Jiraiya (alias perverz állat). Majd a 101. részben éri el a csúcspontot az állatságok áradata. Utána már kezd egy kicsit átmenni a szomorúbb hangulatba.

    Ajánlom figyelmébe mindenkinek a 101. rész mindentől függetlenül való megnézését, mert egyik történeti szálhoz se tartozik és csak egy részes.

    Remélem nem tart sokáig amíg megcsinálják a következő sorozatot animében, mert nagyon érdekel, hogy mi lesz a többiekkel három évvel később és sajna tudtom szerint azok a mangák még csak keleten kaphatóak (már a filler sorozatot nézem, ami nem fog sokáig kitartani).
  • NFP
    #12
    Én hamar el fogom érni azt a 109-ik részt, amihez elérhető magyar felirat.
    De ha azt mondod, a java még csak hátra van, akkor nem is állok le :D
  • Qwerty4
    #13
    ezkellett
  • Krezga
    #14
    Nem a java van hátra, hanem a fillerek:D
  • NFP
    #15
    Ha egyszer ez egy sorozat, nem lehet rögtön hokage a srác, de az mondjuk tényleg szemétség, ha látványosan toporog a történet...

    Bár én ezt az 53-ik rész környékén, ahol vagyok, még nem érzékelem...
  • donoki
    #16
    milyen az az anime?
  • Hmuda
    #17
    Japán animációs filmek.
  • donoki
    #18
    Rosszul írtam :D
    Milyen ez az anime? :D
  • Hmuda
    #19
    Sokan a Dragon Ballhoz hasonlították. Nekem azt az animét nem tudta bevenni a gyomrom, de ezzel egész jól elszórakozok.

    Leginkább a poénok miatt érdemes nézni.
  • NFP
    #20
    Teljesen szubjektíven: a Naruto olyan mint a dragonball. De a világképe sokkal egységesebb, nem kever össze sci-fit minden mással. Sokkal több, a szereplők érzelmeit taglaló rész van benne. Ráadásul a harcok erőszakossága (vér ábrázolása), minden alkalommal olyan, mint a dragonball-ban minden 10-ik legfeljebb.
  • Carfanatic
    #21
    nézd meg és megkedveled de azért jó a dragon ball is de nem hasonlítanak egyáltalán csak abban hogy mindketőben vannak szereplők akik nagy erőket vonultatnak fel a harcban
  • Krezga
    #22
    meg húzzák mint a rétestésztát:)
  • donoki
    #23
    Ezt vetítik vmelyik csatornán?
  • gergelyanevem
    #24
    áz...:) 65. résznél tartok, de már fáj a szemem...inkább ott hagytam, most jön a Saskue-Gaara harc, remélem nem fogok csalódni, és jó lesz, hamár ennyi ideig tartott
  • Carfanatic
    #25
    akor ne várj sok mindenre az elején kívül de anaruto gaara harc az egyik kedvencem
  • Carfanatic
    #26
    ja japánba:) mi max letölthetjuk
  • Carfanatic
    #27
    hupsz félrement donoki-nak szántam
  • NFP
    #28
    Az angol cartoon network-on is.
    De magyarul sehol.
  • Hmuda
    #29
    Nekem csalódás volt, többet vártam Gaarától, valahogy nem volt elég "durva" amit összehozott ennyi szöszmötölés után.
  • Carfanatic
    #30
    látad már amikor naruto-val küzd mert ott azért kemény volt mondjuk sasuke-t lazán legyőzte,ez az egyik kedvenc harcom mert jiinchurikik harcolnak:)
  • Hmuda
    #31
    Persze, hogy végignéztem (már a 160akárhanyadik résznél tartok). Nekem az nem tetszett benne, hogy mekkora felhajtás van Gaaga körül, meg mekkora döbbenés, amikor az a bazi nagy kéz kinyúlik a homokbúrája alól, és végül egy egész középszerű lényt sikerült összehozni. Csinálhattál volna sokkal félelmetesebbre is, ha már ekkora cécót csapta körülötte.

    Az alap Gaara eléggé véres technikái után többet vártam (legalábbis az alap japán animében elég durva, ahogy esernyővel védi magát a vérmocskos homokkal szemben, nem tudom, hogy a cenzúrázott amcsi verzióval mi a helyzet ezen a téren).
  • Carfanatic
    #32
    nem tom neked akkor mi kell de nem a naruto,akkor nézzél horror anime-kat mondjuk elfen lied vagy van hellsing és akkor látsz elég vért meg brutalitást,amugy meg szerintem monjuk ha nincs ott naruto meg gamabunta akkor sehogy nem állítja meg senki a shukaku-t,ha meg brutális szörnyeket akarsz,nézz alien-t!
  • Hmuda
    #33
    Nem azt mondtam, hogy brutális szörnyeket akarok, csak mondjuk egy fokkal kevésbé nyomit. Olyan lett mint egy kövér kutyaszerűség. Kábé fele ekkora testtömegű, kicsit vadállatiasabb megjelenés sokkal jobban áthozta volna azt a félelmet amit Temariék éreztek, hogy "hűha, most jobb lesz elhúzni a csíkot".

    Teljes kialakulás előtt még egész jó volt, csak akkor lett gány, mikor Gaarának csak a felsőteste látszott ki.

    Szerk: pl a 134. rész "szörnye" (nem mondom meg ki) eégsz jó lett. Valami hasonlóan groteszk dög egész jól elfért volna Gaarában is.
  • Hmuda
    #34
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Bár van egy sanda gyanum, hogy miért nem csinálták meg olyan jól mint a többi ellenfelet, a 124-125. rész miatt lehet, ott már egész szimpatikus feje van. Lehet, hogy ha túl gonosz lett volna a szörny megjelenése, akkor nem fogadná szivesen a néző, hogy hipp-hopp szövetségesek lettek.
  • NFP
    #35
    nem fórumozok itt bazze spoilereztek :D
  • NFP
    #36
    Különben én most a 60-ik rész után azt találom viccesnek, hogy egy milliós bevételeket kaszáló animációs stúdió milyen szánalmas nyereményekkel szúrja ki a rajongók szemét.
    30 darab falinaptár bazze.
    Nevetséges :D
  • donoki
    #37
    waze..
    És honnan tudok letölteni részeket? :C
  • Krezga
    #38
    torrent?:)
  • gergelyanevem
    #39
    ftp
  • Carfanatic
    #40
    hát nem tom hol jársz,de mondjuk shukaku az egyik leggyengébb biiju,kyubi-hoz képest pl mangába ott van most a két farkú biiju és már komolyabb,vagy naruto amikor 4 farka kinő a kilencből(fél hegyet elpusztítot,még orochimaru is majdnem otmarat:D)ezenkivül amikor még nem volt teljes az átalakulás,elég kemény volt gaara fele arca ilyen fele olyan verziója,meg mint a db-be is(ettől senki ne hasonlítgassa)az emberek a ez ellenfél erejétől ilyednek meg(chackra-jatól)