331
  • NEXUS6
    #281
    Én PvE-n.
  • Hay
    #282
    SZia-tok!
    Van már ennek a játéknak magyar "honlapja"?
    Vagy valaki tud valami alap leírást kezdőknek?
    Amúgy most töltöm, én eddig úgy-ahogy Silkroadoztam...
  • Probatbicol
    #283
    Hát készülj fel, hogy ég és föld a kettő
  • Hay
    #284
    Ebből nem tudtam meg, hogy melyik az ég, és melyik a föld...
    (Gondolom, arra gondoltál, hogy az egyik nagyon jó, a másik meg nem. De melyik melyik???)
  • Fbn Lx
    #285
    ég és föld mert különbözőek nagyon, de szvsz egyik sem szar. viszonylag sokat silkroadoztam, grind meg botok miatt elment tőle a kedvem, pedig imádtam, ezzel meg most kezdtem el játszani, és szintén jó, de nagyon új/más
  • Hay
    #286
    Oksa, nekem még a peccselésnél tart
  • Probatbicol
    #287
    Így van, arra céloztam, hogy nagyon különbözőek, ne keresd benne a Silkroadot mert csalódni fogsz.
  • Hay
    #288
    Rogue warrior vagy spellcaster legyek?
  • NEXUS6
    #289
    Warrior rulez!

    (csak mer nekem is ilyen karim van;D
  • Hay
    #290
    Na, most jönne a skillfejlesztés, de nem igazán értem, mit hová tegyek. MOndja a kapitány, hogy walk upp to the egg vagy mi...
  • Gubberx
    #291
    nem bántásból de ha már itt elakadsz akkor később nagy bajok lesznek még :D
  • Hay
    #292
    YAya, balfék voltam... a tojást kellett előbb "kiütni"...
    Már a "Földön" csinálgatom a küldit-küldiket.
    :-D
  • Gubberx
    #293
    :)
  • Clethcriss
    #294
    A sigil-eket rögtön a kezdőhelyen van egy formula, aki szépen be paszírolja, vagy kiszedi neked a fegyverből. Sajnos kiszedésnél a fegyvernek kapa van. Valaki tolja a Deiquonril(pvp) szerveren?
  • NEXUS6
    #295
    Köszi, megnézem!
  • Clethcriss
    #296
    Igazán nincs mit (=
    /Valaki megtudná mondani, hogy a High House-oknak mi a lényege. Ezek frakciók? Meghatározza a pvp-t? (bocsi nem volt kedvem vissza olvasni 290 kommentet.)
    /N6, ha senki nem tolja a szerveremen akkor megyek hozzátok, hogy legyen kivel mókázni
  • KaszaN
    #297
    Hi
    Új vagyok a játékban és lenne pár kérdésem:
    1. Mire való a body, a Mind és a Focus? Tehát mi mitcsinál ha teszek rá.
    2. Van magyar klán vagy valami hasonló, mert edig egy magyarral sem találkoztam benne.
    3. Van magyar leírás, vagy oldal, ahol levan minden írva?
  • Clethcriss
    #298
    1.
    Body a közelharci/fizikai sebzést valamint az erre épülő képességek hatásfokát határozza meg, valamint a fizikai sebzés ellenálást.

    Mind a mágia hatását határozza meg(gyógyítás, sebzés..), valamint a mágia ellenállást és az erre épülő képességek hatásfokát.

    Focus a a távolsági fegyverek sebzését és az erre épülő képességek hatásfokát.

    2. Fogalmam sincs :D

    3. Én most tervezem egy leírás készítését, aztán majd meglátjuk, hogy lesz-e belőle valami.
    Egybéként kérdezz nyugodtan, amit tudok azt elmagyarázom.
  • KaszaN
    #299
    Az jó. :D Akkor még egy pár kérdés.
    1. Hányas szinten lesz meg a "Tier 4"?
    2. Mirevaló a "personal xp level" ami nálam néha 1esen van, néha kettesen ,de 3ason még nemvolt.
    3. Mikor jönnek még újabb skillek? (lvl7vagyok)
    4. Hol lehet coccot eladni, Páncélt és fegyvert venni?
    :D
  • Clethcriss
    #300
    Fúúú haver látom sok kérdésed van :D
    Ha jól emlékszem a T4 olyan lvl 9 környékén lesz meg.
    Az új skillek lvl 11-en jönnek a set3-mal
    Városokban bármely vendornál eltudsz adni cuccot Páncélt nem érdemes venni, mert nem irreleváns míg fegyvert is kapsz majd quest-ből.
    MSN: [email protected]
    vegyél fel és ott elmondom a pep lvl lényegét, mert lényeges és sokáig tartana leírni.
  • MISZOGI
    #301
    Sziasztok!
    Lenne egy problémám a Spellborn letöltésénél kíír nekem egy hibát:Database Error:unable to connect to the database:Could not connect to MySQL.Ez mit jelenthet?
    A játék le is jött rendesen de sajnos nem tudom elindítani kérlek segítsetek.Előre is köszönöm!

  • Hay
    #302
    Sajna kell telepíteni a MySQL-t. Már nem emléxem, hogy a telepítésnél vagy mikor kérdezi, hogy szeretnéd-e telepíteni, de megkérdi. Talán uninstall, aztán újra telepít, s közben figyeld, mikor kérdezi.
  • MISZOGI
    #303
    Sziasztok!
    Köszönöm a válaszod de sajnos nem találtam a telepítésnél olyat hogy MySQL telepíteni lehetne e valahol.A játék lejött de nem akarja elindítani.Kérlek segítsetek!
    Előre is köszönöm

  • Tomy Lee
    #304
    Lehet valamit tenni az ügyben,hogy jobban fusson a játék?
    Nem gyenge gépem van de ez elég necces,hogy minden low,kikapcsolva minden és legalacsonyabb felbontással van 20fps-em lol
    Lehet azért van ez mert xp-t használok?
  • Soldier666
    #305
    Udv Mindenkinek, (bocs hogy ekezet nelkul irok)
    neztem par videot a jatekrol, nagyon megtetszett, epp toltom, el szeretnem kezdeni jatszani.
    Kerdes: Egyelore free to play? <mert mindenhol ezt latom,es ti azt emlitettetek, hogy fizetos>
  • Tomy Lee
    #306
    free to play
  • Soldier666
    #307
    Hoppa, bocs kicsit jobban bele kellet volna olvasni a forumba:P latom ingyenes. Item mail sincs?
  • Soldier666
    #308
    Az egyik ismerosom is elkezdte a jatekot, ugy nez ki mindent helyesen csinalt, megis ezt a jibauzenetet kapja:"error ocured while running gamegurad.please send all *.erl files in gameguard folder to [email protected] via email". Windows 7 est hasznal okozhatja ez a problemat? (a megadott e-mail cim pedig nem letezik) Valakinek valami javaslat? ..... (kitorolni a gameguard mappat majd ujra letoltetni mar probalta)
  • Tomy Lee
    #309
    -feltelepíteni Crossfire-t majd indítani játékot és ha elindult akkor lehet törölni crossfire-t
    -esetleg winxp kompatibilitásban indítani
    -tűzfalban engedélyezni mindent gameguard-nak(esetleg kikapcsolva updatelni)
    -innen a legujabbat kipróbálni
    -Ha 64 bites akkor ezt végigcsinálni(ne tévesszen meg,hogy rappelz van odaírva ez Spellborn-hoz is jó):Link
    -
  • Tomy Lee
    #310
    Ez pedig Angolul a FAQ arra a hibaüzenetre ami haverodnak van!
  • Tomy Lee
    #311
    De legelőször ezt ki próbálni:
    -GameGuard.des letölt
    -felülírni a Spellbornfolder/bin/client -ben
  • Soldier666
    #312
    Koszonom szepen, tegnap kezdtem el jatszani, csak egy realmot talaltam(PvP), nevem Atroposz s kicsit meg el vagyok tevedve a spellek megtanulasanal, ha valaki felvenne baratnak s kicsit meselne megkoszonnem:)
  • illegallover
    #313
    sziasztok nekem olyan problemam van hogy nemtudom a grafikai bealitasokat valtoztatni es fullon indul el a jatek es ugy akad!!!mikor uj bealitast probalok ujrainditja a jatekot de a regi bealitasokal jon be!!segitsegeteket kerem!!mit tehetnek?
  • haxesen
    #314
    Sziasztok, nem rég elkezdtem játszani én is a játékkal és nagyon megtetszett. Esetleg, ha valaki játszik még a PvP szerveren akkor megkérném, hogy vegyen fel Friendsbe, mert kicsit még nem tiszta hogyan is működik pár dolog a játékban. pl.: sigileket hogyan tudom használni stb. Mupido a nevem a játékban és előre is köszönöm.
  • kastil
    #315
    Hali!

    Valaki megtenné, hogy írna egy pár mondatos véleményt a játékról?

    Eddig Guild Wars és Lineage 2-vel játszottam huzamosabb ideig, mellettük kipróbáltam szinte minden free to play-t!
    Most látom ez is az lett, viszont videók alapján nem nagyon jön át a dolog...

    #1 Mennyien vannak magyarok?
    #2 Milyen a pvp/pk rendszer?
    #3 Crafting/enchanting/skinning stb?
    #4 Egyéb vélemény, ill "fontos" tudnivaló?
  • kastil
    #316
    Jah, illetve melyik szerverre menjek?
  • tilato
    #317
    Hi. Leakartam tölteni a játékot a hivatalos oldalról és ugyebár három darabból áll. Az első darabot le is szedi, de a másodiknál ezt írja ki "The server returned an error response 403 = Forbidden Aborting " és nem tudom letölteni. Most szedem máshonnan az egészet, de az alacsonyabb verzió számú. És azt nem tudom mennyi idő lenne fel patchelni lehet jobb lenne manuálisan. Nem tud valaki valami oldalt ahonnan külön lelehet tölteni a patcheket? 1.0.2.2 es verziót töltöm lefelé.
  • Tomy Lee
    #318
    Lehet elkezdem újból a játékot.Vannak még azért a szervereken?
  • Apocalipto
    #319
    The Chronicles of Spellborn - Egy kihalt világ
  • Tomy Lee
    #320
    Én játszogatok vele mert nekem bizony nagyon tetszik még mindig csak nincs szinte senki.Olyan single p.feeling van durván jahh:-((