331
  • Me0w
    #81
    Jo, tarts ki a velemenyed mellett, de rajtad kivul pont 0 ember fizetne ezert a jatekert a jelen allapotaban havi 14 eurot.
  • Tombi
    #82
    hát igen, de sztem nem baj ha fanatic vagyok :)
  • Tombi
    #83
    UJ VIDEO: http://www.youtube.com/watch?v=EhYB07KduXk
  • najó
    #84
    Open Beta is likely to happen mid-May.

    Now guess the exact date

    It's not a Closed Beta, since we plan to open a very large number of Open Beta spots, but, I also agree on the fact that not everyone will be able to get its hands on the Open Beta, for there will be a limited yet large amount of spots.


    You are going to ask me how many, but right now, that's something our Tech Department needs to evaluate accurately, so I prefer not to tell you figures that wouldn't be final, and who might create disappointment among you guys.

    Mirage*
    Global Community Manager


    Most már talán ebbe a hónapba lesz valami.
  • Me0w
    #85
    Az open beta lesz a jatek halala, de vegulis ok tudjak :)
  • Tombi
    #86
    Dehogy is jobban áll mint a vanguard ! szal hajrá gyertek sokan tesztelni!
  • Me0w
    #87
    Szerintem te mas jatekot toltottel le mint mi :)
  • Tombi
    #88
    Most hogy mondod LOTRO-t szedtem le és gandalfal tüzgolyokat szórva irtottam a yetiket :)
  • Tombi
    #89
  • najó
    #90
    Kicsit tuldramatizálod amennyiben ilyen disconnect hiba lenne a legnagyobb gond egy bétába,amit egyedül emlitettél.
    Ha kicsit elolvasod pl a már kiadott LOTR fórumát,ott belépesig nem jutnak epp el az emberek,ami valszeg ugyancsak átmeneti probléma és attól még nem fog megbukni.
    Sajna én még nem láttam a játékot,csak a zenéjét illetve a látványvilágát tudom dicsérni,ami a képeken keresztül jön át.
  • Me0w
    #91
    Ennel tizszer tobb hiba van, es olyan fundamentalis problemak amelyet nem tudom hogy oldanak meg egyelore. De bizakodjunk.
  • QuippeR
    #92
    komolyan érdekelne, hogy milyen problémákról van szó. (téged úgysem zavarna a bétából történő kizárás -aminek egyébként is csekély az esélye- mivel nem tartod játszhatónak.)
  • Me0w
    #93
    Zavarna a betabol valo kizaras, mivel a legutobbi javitas ota ugy-ahogy jatszhato a beta. Azon kivul pedig folyamatosan kuldom be a bugreportokat, mivel hamar kivalasztottak, akkor teszem a dolgom mint teszter. Nem kotelezo a jatekot isteniteni mellette :)
  • QuippeR
    #94
    egyébként halasztanak Q4-re, szóval nem várható még az open beta szerintem nyár végéig.
  • Tombi
    #95









  • Tombi
    #96









  • Tombi
    #97










  • Tombi
    #98






  • QuippeR
    #99
    milyen típusú questek vannak? sokat kell grindelni?
  • Laza
    #100
    Ezeket Te csinaltad, vagy vhonnan szedted?
  • Tombi
    #101
    a kepek eredetéröl semmit nem tudok, találtam öket :)
    ha jol látom a bétábol vannak...
  • AtomSplitter
    #102
    Nagy itt a csönd...
    Nyomja valaki még a bétát? Nagyon várom ezt a játékot és bármiféle hírmorzsának, élménybeszámolónak örülnék. Hogy áll a játék? Élvezhető?
  • magus
    #103
    na mi lett a játékkal? ígéretesnek néz ki
  • AtomSplitter
    #104
    http://www.tcos.com/downloads/xfer/The_Chronicles_of_Spellborn__Azrael_&_Raznilof_Part1.wmv

    Van itt egy állat videó! Jobb klikk és mentés, kb 250 mega asszem. Szép felbontás, gyakorlatilag fullscreenben olyan mintha a game menne.

    A megjelenést halasztották picit, még 1-2-3 hónap, nyílt béta nemsoká jön (szvsz pár héten belül), tessék jelentkezni a tcos.com-on!
  • AtomSplitter
    #105
    No fiúk-lányok! A megjelenést őszre halasztották, ugyanis a csapat úgy néz ki talált amerikai kiadót és egyszerre szeretnék indítani a kontinenseket. A bétát már most dícsérik, elvileg hatalmas fílingje van a cuccnak, a harcrendszert imádják, persze vannak még bugok (én nem vagyok bétában csak tájékozódtam). Mivel még majdnem fél évük van javítgatni, csiszolgatni a game-t azt hiszem nem kell félni egy Vanguard szerű félkész játéktól.
  • QuippeR
    #106
    ha még sokáig csiszolják a conan meg a war elfojtja, akármilyen jó.
  • QuippeR
    #107
  • Rennadant
    #108
    Pénteken indul. De ahogy látom ezer éve nem foglalkozik itt vele senki. :)
  • musha
    #109
    én is olvastam ilyet, hogy pénteken indul, de az acclaimes oldalán januári hivatalos indulásról írnak...és ami a legbosszantóbb, hogy aktívnak mutatja a játékot az acclaim-es accom :/ lehet, hogy lecsúsztam egy bétatesztelésről? -.-
  • csgj
    #110
    Nálam is ez van... "-.-
  • csgj
    #111
    Tölthető az európai client!!!!

    "The Chronicles of Spellborn is a free to play MMO-RPG set in the Enclave of the Five Sacrifices. This enclave is a collection of rock realms drifting through the DeadSpell Storm that bring magical propeties to the world in it.

    This is a free 2 play for European users only. " - Fileplanet

    Most halál komoly, hogy ingyenes??
  • csgj
    #112
    Mindenesetre én már töltöm, az account-om meg aktív a gamere :P Ha ez tényleg ingyenes, jó kis ajándék most Mikulásra (na meg nyelvvizsga után)
  • savior
    #113
    ne bizakodjatok tulzottan.
  • csgj
    #114
    Miért ne?

    "The Chronicles of Spellborn is ready to take on Europe. The v1003 game client is out and free to play for European gamers. Gamers in North America will have to wait a little longer before they jump into the fray, but TCOS will be free for them as well."

    Ez alapján például igenis lehet bizakodni :P Nem hiszem, hogy a soron következő patch-ekért már kell fizetni :P
  • savior
    #115
    csak az elso 7 szint jatszhato ingyenes, a tobbi havidijas. masreszt a letoltes tetulassu. harmadreszt en mar tegnap leszedtem, de azota sem tudtam belepni. az acclaim szerint aktiv az accountom a jatekban, de nem enged be.
  • Prince23
    #116
    Ez MMO gém?
  • csgj
    #117
    Na jó, én is itt tartok... -.- Btw, elég nekem ez az ingyenes 7 szintig, aztán lehet, hogy később fizetéssel folytatom :P Ha végre egyáltalán beenged... Ja, és kicsit gáz ez a 9 giga, amennyit elfoglal a kis gépemen :P
  • musha
    #118
    nem tud senki valami okosságot, hogy hogy lehet használni? vagy hogy egyáltalán mikor várható játszaható verzió? basszus érthetetlen számomra ez az egész, van egy aktív acclaimes accom, olvasok itt benelux, skandináv meg francia megjelenésekről november végén meg dec 5-én, most induló amerikai zárt bétáról, f2p európai verzióról, illetve bizonyos helyeken januárról. de most akkor mi van...?!
  • savior
    #119
    az en tippem: egyelore csak 3 orszagbol jatszhato, a tobbi ip bannolva van. minden mashol csak januartol lesz elerheto
  • musha
    #120
    a hivatalos oldal fórumán lévő faq-ból:

    "-When the universes (servers) of The Chronicles of Spellborn will be launched and accessible?
    -Mikor lesznek a Chronicles of Spellborn szerverei elérhetőek?

    -The first universes (servers) will be launch and accessible to players the 27th of November 2008 at 10:00am (CET). Additional universes will be opened later.
    -Az első szerverek 2008 november 27-én 10:00-kor indulnak (középeurópai idő szerint). További szervereket nyitunk meg később.


    -When the FreeToPlay Client will be available to download?
    -Mikor lesz letölthető az F2p kliens?

    -The FreeToPlay Client Online will be available to download the 5th of December 2008.
    -Az F2P kliens 2008 dec. 5-én lesz letölthető."