526
  • Inquisitor
    #1
    Mivel a PC Játékok részlegből törölve lett, itt meg még nincs ilyen, ezért létrehozom eme topicot.

    Call of Duty 3 gameplay video - GameVideos.com

    Nem biztos, hogy működik így direkt linkben, ha nem, akkor a főoldalról lehet elérni. Van egy kevésbé érdekes videó, amiben a fegyverhangok felvételéről esik szó. A video 640x360-as WMV9 és MOV (7.x?) formátumokban le is tölthető, vagy regisztrált felhasználóként nagyobb felbontásokban is ...

    Call of Duty 3 hetet tart a 1UP oldala ... infók, képek, videók.
  • Inquisitor
    #2
    A Játékosok Fórumában indult és bezárt Cod3 topic linkje.

    Ugyebár a készítők nyilatkozata szerint NEM lesz PC verzió, ezért a másik topic be lett zárva.
  • ffxi
    #3
    Szemétség, hogy nem jön ki PC-re
  • Inquisitor
    #4
    Ja igen, hivatalosan Sony PlayStation 3, Xbox 360, és Nintendo Wii platformokra jön i a jelen felállás szerint. Ettől késöbb még lehet eltérés, pl. késöbb kiadhatnak PSP verziót, vagy valamelyik verzió fejlesztését le is állíthatják, de jelen állás szerint ezekre a konzolokra készül el.
  • Inquisitor
    #5
    Ez van. Azt mondták nem éri meg nekik.
  • mucsácsó
    #6
    ahhoz képest hogy PC-ről startol meg minden...ott futott be, nem is a konzolokon.....
  • mucsácsó
    #7
    *startolt

    amúgy meg lehet, hogy úgy döntenek hogy átportolják PC-re...de fene tudja...
  • hoditoka
    #8
    Hát reméljük PC re is megcsinálják mert hát télleg azért itt futot be igazán, de ahogy elnéztem a videót elég szépnek igérkezik és elég érdekes.
    Meg ez multiba mit aratna, verekedés:DDD
  • GoKu x
    #9
    nem értem mért nem csinálják meg pc-re, olyan nincs h nem érné meg nekik. A cod-ot mindenki szereti, kifogás h nem érné meg nekik, b*sszák+
  • kisfigi
    #10
    Már van ilyen topic
  • donoki
    #11
    vótam ^.^
  • DJ Skyline
    #12
    linket!
  • donoki
    #13
    Ja, télleg most nézem ez konzolba van xD
  • Inquisitor
    #14
    Arra gondolsz amit a második hozzászólásban belinkeltem, és be lett zárva? :)
  • Bankrupt #15
    ezt benézted -,-
  • Fido4life
    #16
    FPS-t nem is lehet Joystickkal jáccani...
  • GoKu x
    #17
    dehogynem csak nehezen
  • Inquisitor
    #18
    Nem is kell, Wii-nek mozgásérzékelős irányítója van, a PS3-nak szintén, egyébb mozgásra analóg kar ... hááát, az X360 tulajok meg így jártak ;)
    Viccet félretéve meg lehet ám tanulni ezeken is játszani. Nem lehetne, akkor nem fogyott volna pl. a FarCry Instict/Predator se vagy nem lenne pár FPS húzónév a PS3/X360 érkezési listán.
  • abonyitomz
    #19
    jön PS2re is a játék , aszem IGNen olvastam , hivatalos info
  • abonyitomz
    #20
    ITT is fentvan

    Call of Duty 3 is out later this year on PS2, PS3, Xbox, Xbox 360 and Wii.
  • abonyitomz
    #21
    remélem nem lesz PCn , az szép "fejlövés" lenne a PC társadalomnak , konzolok meg virágoznának
  • quack
    #22
    van egér konzolra is
  • Inquisitor
    #23
    A Microsoft még az X360 megjelenése elött nyilatkozta, és ma is fentartja, hogy semmilyen formában se támogatja billentyűzet használatát. (És azt gondolom tudod, hogy az ő külön engedélyük nélkül senki nem gyárthat tartozékot sem!)
    Az meg nem jelent semmit, hogy ha van. A Dreamcasthoz és PlayStation gépekhez is volt egér, meg billentyű. Elég kevés játék támogatta, azok is RTS-ek voltak és nem FPS-ek.
  • tobias88
    #24
    nemazért, de nekemis van ps-m, de azon akciójátékot játszani pc-hez képest jóval fosabb!
  • Dave9214
    #25
    hMM?
  • Darukezelő
    #26
    Miért reménykedsz te ebben? Miben lesz neked jó,ha nem lesz PC-re?
  • mozesapo
    #27
    Biztos élmény lehet a beépített aimbottal fejeseket osztogatni. Ekkora baromságot, hogy fps-t konzolra.
  • xotyi
    #28
    konzolon max verekedős gammát jó játszani.. (Tekken meg ilyesmi) -.-
  • mila69en
    #29
    amúgyis virágoznak:DDD
  • bongo1
    #30
    És az neked mért fáj ha lessz PCre ???? lol FPS-t konzolon lol
  • Dávid1991
    #31
    lesz call of duty 3????????????????????
  • RaZoK
    #32
    hát ezt nem hiszem el, buzi konzolos játék lett belőle, amikor a készítők is tudják, hogy komoly netes játék lett belőle az elejétől kezdve..pff
  • sweech
    #33
    arra élvezel ha valami nem jön ki pc-re?
  • RaZoK
    #34
    és milyen lesz a kameraállás?
    fúj el sem tudom képzelni :D
  • Tomo15
    #35
    Ha nem tudnád a nextgen konzolokon(pl 360) is lehet neten játszani, és NAGYON jó.
  • RaZoK
    #36
    okés, örülök, én nem értek a konzolhoz..nem is volt és soha nem is lesz..de akkor is fps játék konzolra?
  • GoKu x
    #37
    fps konzolra amugy annyira nem rossz, sőt vmelyik egész türhető pl: halo2, de egyetértek h pc-n sokkal jobb mint konzolon.
  • Inquisitor
    #38
    Na most nekem sose volt egy deka konzolom se még, csak a hírérték miatt csináltam a topicot, de azért megkérhetném a T. kollégákat, hogy ne OFF-olják szét a topicot?
    Van itt elég PC vs Konzol topic, ráadásul sose volt értelmes vitatéma.
    Köszi.
  • RaZoK
    #39
    offolni?
    ebből a topikból nem lesz semmi egy darabig, már ne is haragudj akkor nem tök mindegy?
  • Fido4life
    #40
    Jah, meg mondjuk ööö most hirtelen nem jut eszembe a címe, Killer?, nah mindegy valami újjab FPS-t, nah azt tudtam irányítani.. De HEadshotolni még mindig PC-n, a Best !