5187
Foci EB 2012
  • hunbasser
    #1
    azon tűnődtem,h van e értelme.
    szvsz nem nagyon,hisz a magyar gazdaság a 0-án van,egyrészt ez az államnak veszteséges lenne,másrészt a sok szép felújított és új stadionok meg nem lennének kihasználva.
    gondolok a magyar bajnokikra ahol az átlag nézőszám alig haladja meg a 2-3000-t.
  • Davidus
    #2
    jó kis optimista poszt
  • Zsizsi34
    #3
    szerintem sem lenne sok értelme, ugyanis, ha a stadionokat fel is építik, akkor azokat utána fennt is kell tartani, és nem csak az eb idején, hanem a további 10-20-30... évben is! Egyszeri móka lenne az egész, utána pedig szívnánk a fogunkat
  • Davidus
    #4
    ezis
  • Punker
    #5
    értelme van, az olasz balhé miatt nagy valószínűséggel meg is lehet nyerni, az biztos hogy nem lenne veszteséges, addig talán végre megtanulnak az itthoni focisták is rendesen játszani és nem lesznek üresek utánna a stadionok.
  • B0B0
    #6
    Naiv optimizmus :)
  • Vlala #7
    Amíg ilyen szintű szurkoláció megy Mo.-n, addig szerintem az orszáűgos bajnokságot sem itt kellene rendezni :)
  • Zsizsi34
    #8
    mért tanulnának meg?
  • zaki
    #9
    Lehet nyitok egyet a 2016-as budapesti olimpiának is... :P

    Hogy a témához hozzászóljak: Örüljünk, hogy van lyuk a seggünkön, mit akarunk mi rendezni? Szét vannak esve a kórházak, az utak is milyen állapotban vannak, és még 1000 millió gondunk van, ami fontosabb az eb, vagy az olimpiánál...
  • Zsizsi34
    #10
    ha lesérül egy játékos, akkor külföldre viszik ápolni...nem?
  • The FlashBack
    #11
    értelme lenne. A kérdés az, hogy 2012 még olyan messze van, hogy addigra a Magyar bajnokságot is képesek annyira elrontani, hogy aztán a francse fog kimenni a magyarokat nézni...
  • Davidus
    #12
    a magyar bajnokságot már nem lehet elrontani. ez benne a jó:D
  • Punker
    #13
    az elmúlt 10 évben nem volt eb/vb/olimpia veszteséges! még a görögök is pluszba jöttek ki, az egész ellen tényleg csak a hazai foci játék és drukkolási színvonala szól csak.
  • Zsizsi34
    #14
    nem az eb a veszteséges, hanem a stadionokat utána fenntartai az átlag 3000 nézőből!! érted?
  • Davidus
    #15
    azért az EB-n garantált lenne a teltház
  • Punker
    #16
    el tudod olvasni a hozzászólásom 2. felét?
  • Zsizsi34
    #17
    de nem magyarok alkotnák...
  • hunbasser
    #18
    csak az a baj,h görögországban foci is van,és ott mindig is jártak ki a szurkolók meccsre,sokszor van teltházas meccs görögországban
  • Zsizsi34
    #19
    igen... de nem az derült ki belőle

    mind1 sorry, értjük egymás nem?
  • hunbasser
    #20
    és az eb után???
  • Zsizsi34
    #21
    de ők meg is lehetnek elégedve a focijukkal! sajna ez nálunk nincs igy szvsz
  • Davidus
    #22
    olimpia
  • Zsizsi34
    #23
    az eb után nem
  • Zsizsi34
    #24
    a magyarok attól nem lesznek jobbak, hogy itt lesz az eb...
  • Davidus
    #25
    6 év.... innen már csak pozitív irányba mozdulhat a magyar foci:) a másik meg hogy az emberek szivesebben járnak ki egy hightech stadionba mint egy libalegelőre
  • Nuki
    #26
    ha itthon lenne EB, azután teljesen más lenne a hozzáállása a népnek a focihoz (ergo nekem is:D) itthonra szerintem SOKKAL TÖBBEN mennének ki meccsre, olyanok akik nem tehetik meg hogy külföldre mennyenek de azért x összeget (lehet az azért sok pénz is) azért megadnának 1-2 meccsért :)
    ha márcsak nemis a magyar foci fejlesztéséért, reklámért, sokmindenért nagyon jó lenne focivébé itthonra, én 100%osan az ügy mellett állok!
  • Zsizsi34
    #27
    csak pozitív irányba mozdulhat...és fog is?
  • Nuki
    #28
    ez is igaz :)))
    bár nem azt mondanám hogy CSAK pozitív irányba, de elindultunk a hullámvölgyből :)
  • Davidus
    #29
    egyszer biztos
  • Zsizsi34
    #30
    és az eb után miből tartanák fenn a stadionokat?
  • Punker
    #31
    reménykedni kell.
  • Zsizsi34
    #32
    de hat éven belül?
  • hunbasser
    #33
    igazad van,de görögországban akkor is jobb foci van mint itt :)
    és teltház is van sok meccsen,szal ha ők rendeznének egy eb vagy vb-t,akkor úgyis nyereséges lenne nekik,mert nemcsak a 30 ezres,de az 50-60 ezres is teli lenne náluk,főleg a nagyobb rangadókon
  • Nuki
    #34
    az EB hatására igenis fog, LESZ ÉRTELME mozdulnia :)
  • Zsizsi34
    #35
    csak az a baj, hogy reménykedni nem elég...
    egyébként bármennyire is kritizálom, én is szeretném, hogy itt legyen, mert akkor végre kimehetnék egy eb meccsre, de ennek több a hátránya, mint az előnye
  • Punker
    #36
    hát azért 5-6 stadion most is fenn tudunk tartani nem? egy zsír új és egy rom fenntartása majdnem ugyanannyi.....
  • Davidus
    #37
    hát ennél jobb alkalom nem kell(ha megkapjuk a rendezést)
  • Zsizsi34
    #38
    értelme most is lenne mozdulnia, ugyanis, akkor talán többeket érdekelné a foci, jobban látótérbe kerülne a magyar foci
  • zaki
    #39
    Hát, ha megrendeznénk az Eb-t, és mondjuk a Fradi pálya ilyen csili-vili ultramodern cucc lenne, lehet, hogy újra kijárnék a meccsekre...
  • The FlashBack
    #40
    most is sikerült