11
  • winters123
    #1
    A sziget nagyot bukott?

    Ezen azért csodálkozok. Nagyon jó film volt.
  • saco
    #2
    Egyetértek
  • winnie
    #3
    attól, hogy jó, vagyis, hogy neked tetszett, még lehetett bukta.

    a tavaly év egyik legnagyobb bukása volt a sziget - és nem feltétlenül azért, mert nem tetszett az emebreknek, hanem mert nem is érdekelte őket a hatalmas költségvetésű akciófilm. (egyszerűen minden reklám dacára nem mentek el a mozikba. vagyis az érdeklődés hiányzott)
  • akyyy
    #4
    hú, teccik ez a trailer:) a spirit meg a másik marsjáró, erre a robot hogy szétveri:)
  • IMYke2.0.0.0
    #5
    Szerintem, joggal bukott a Sziget - irritálóan átlátszó forgatókönyvi fordulat, gyenge színésznő, minimál környezet CGI-vel megnyomorítva.
    A vége meg egyenesen szánalom volt.
  • Atomreaktor
    #6
    Én már annyira unom ezeket a képregény stb adaptációkat. Látványosak, oké. De mi a mondanivalójuk???? Ezért lehet el fogtok küldeni a fenébe, de: Butított világnak butított filmek. Semmi értelmük.
  • sirtomi
    #7
    Ez inkább csak teaser, kis kedvcsináló, de ennek jó is volt. Érdeklődve várom a Transformers filmet.

    Mondjuk nemtudom mi köze a Marsnak és a marsjáróknak az eredeti képregényhez.

    Atomreaktor: Hogy mi a mondanivalója? Semmi! Azért csinálják, hogy szórakozz, kikapcsolódj. Nem kell mindennek mondanivaló, hogy jó legyen :)
  • kandeláber
    #8
    A sziget az USÁban bukott igazán nagyot, nemzetközileg jobban szerepelt. 126 milliós költségvetés mellett világszerte 160 milliót hozott. A tavalyi év igazi nagy bukása a Lopakodó volt, ami 135 milliós költségvetés mellett mindössze 77 milliót hozott.
  • Tauren5
    #9
    szerintem Marsnak az a köze, hogy ott keresik a kiber bolygó kulcsot.
  • Beast Machine
    #10
    hülye
  • Cruzifix
    #11
    ez nagyon gagyi