520
NHL 2007
  • Torry
    #1
    Lassan érkezik ez is.
    Egy videó van róla eddig csak ugye?
  • hunbasser
    #2
    azt hittem azért nyitod,mert talán vannak képek,videók,és meg is osztod velünk :S
  • DePreSsZYo
    #3
    Ugyanmár... :D
  • OrioN the S
    #4
    csak azé me Fifa 07 is van :)
  • Torry
    #5
    Videó




  • Torry
    #6
    Az NHL-sorozat - szemben a FIFA-val - mindig hozza a tőle elvárható minőséget, azaz a tökéletességet.

    A kérdés ilyenkor jogosan merül fel bennünk: miben tudnak még újat mutatni nekünk az EA Sportsnál? Nos, a 2D-s nézőközönséget olyan jó lenne már kicsit térbelibbé tenni. Kész, ennyi kifújt. A szaklapok évről-évre csak találgatják, hogy mi meglepőt tud még prezentálni a hatalmas játékfejlesztő cég legsportosabb szárnya, de ők mindig bebizonyítják, hogy van új a nap alatt.

    Hogy most mivel rukkolnak elő, arról egyelőre még fogalmunk sem lehet, hiszen az EA Sports hivatalos oldalán egyelőre mindenről van információ, csak erről a részről-részre egyre csak fejlődő hokis játékról nincsen semmi. Annyi bizonyos, hogy az NHL 2007 a régi jó szokásokhoz híven valamikor összel éri el a boltok polcait.
  • SiteDisagner
    #7
    Ezt tökéletesen bemásoltad az SG.hu cikkek közül. Azér köszi.
  • Torry
    #8
    Jajjhe már semmise jó?:D
  • SiteDisagner
    #9
    :PP Csak ez nyilvánvaló. Deee, az EA SPORTS-ba mindig csalódok. Sőt, nem csak a Sports, mert ha ugy vesszik az egesz EA kezd romlani. Ugyanazokat lökdösi ki más névvel... NFS Underground >> NFS Carbon, NBA, NHL, FIFA, MADDEN, mind mind ugyanaz, csak más intro, meg a menu, meg a mezek száma.
  • Torry
    #10
    Nemtom, nekem "talán" az is elég.
    De most pl nem látom a korcsolya nyomokat.
  • SiteDisagner
    #11
    Az még nem mérvadó, de én már sokat nem várok ettől a játéktól. Talán azért szimpatikus ez a sorozat az összes közül, mert ebben még tudtam saját csapatot kreálni, és szinte csak ezért játszottam az elözövel is.
  • Torry
    #12
    2006-ban a legidegesítőbb, hogy a játék eldönti hogy akkor most kapsz egy gólt.
    Kb már a támadásból meg lehet mondani hogy belövik.
  • SiteDisagner
    #13
    Hmm, sokat nem nyomtam vele, nem is voltam egy nagy player, de az tetszett, hogy saját emberekkel vagyok.
  • CS@
    #14
    2006ban annyi idegesítő dolog van, hogy azt még leírni is sokáig tart.
  • Forza Italia
    #15
    Nem tudjátok a demo mikor jön ki?
  • CzKaresz22
    #16
    www.nhl-online.atw.hu

    Forumba lehet reggelni s irogatni a majd induló NHL07 bajnoksággal kapcsolatban is...
  • CzKaresz22
    #17
    Up
  • Attila8805
    #18
    meghalt a topik nemsokára jön a game.
  • CzKaresz22
    #19
    Ne haljon meg a topic, és jöjjön már a game...
  • ghb8
    #20
    Sziasztok!
    Valaki meg tudja mondani, hogy van-e már Demo????
  • Hakan
    #21
    Nincs még
  • Hakan
    #22
    http://www.ingyenfilmek.hu/Files/videok/f20.php
  • blory
    #23
    Megjelent a jatek Spanok http://www.torrentspy.com/torrent/856921/NHL_07_USA
  • blory
    #24
    csak PS2 -re van Sorry
  • robotnyk
    #25
    2006-09-13 PC Game ISOs NHL 07 (c) EA Sports RAZOR1911 42x50 MB
  • ChevyG work
    #26
    erre kiváncsi vagyok!
  • miki90
    #27
    na vki kiprobálta már?
  • M.A.D.
    #28
    Nálam lassan lent lesz. Így holnap már viszem is haza a (hordozható vinyón). :)
  • miki90
    #29
    és szted full a game mer 22.én kéne kijönnie
  • zsozsi80
    #30
    Ugyan az lényegében csak az irányítás nagyon más...
  • Daveee
    #31
    hol lehet grafikát álitani? mert amit alapbol bead az megga szar
  • Thanatos
    #32
    jézusom mi a kruva eget csináltak ezek megint az irányitássl...., atyaúristen... :(
  • CS@
    #33
    Első benyomás az lett volna, hogy jól megdicsérem a készítőket amiért ilyen frankón megcsinálták az irányítás beállítását, mert valljuk be ilyen frankó irányítást beállítást nagyon rég nem csináltak NHLbe. Ezalatt csak arra az apróságra gondolok, hogy végre egymástól függetlenül beállíthatóak a Offense és Defense gombok. Azért, hogy ne legyen olyan frankó a dolog, fogták és a kapus le/vissza hozatalt rárakták a button9 –re, amit természetesen nem lehet átállítani, ez oltári mókássá teszi a Med*aMa*k vett 3000forintos joypaddal való játékot, merthogy ezen, ha a joyt benyomom az a button8., így az első meccsemen kb 25X hoztam le véletlenül a kapust. Ettől eltekintve szerintem semmit nem csesztek el az irányításon és nem is lett nagyon más. Irányítás terén az egyetlen komolyabb újítás, hogy a második analóg karral is lehet irányba passzolni, ettől elsőre megriadtam, de mivel ezt a régi passzal is megtehetjük, ami bármelyik gombra átállítható, így ez sem jelent gondot.
    Lehet, hogy csak azért, mert még szokatlan a 2006 után, de most úgy tűnik, hogy ez mintha csúnyább lenne annál.

    Daveee: A grafikai beállítások természetesen ugyanott vannak, ahol eddig is: Rules and Options/Settings/Display Settings
  • CS@
    #34
    Viszont amit nem találok az a shift, mi lett vele nincs többé?
  • Pano
    #35
    lassan én is belenézhetek :)

    Egy kérdés: Valaki tudja a rendszerkövetelményét? Én rohadjak meg sehol nem találom.
    Csak azért kérdezem, mert akkor elsőre úgy állítom be a stuffot.
  • rage
    #36
    Parancsolj :

    Minimum:
    1.0 GHz Intel Pentium III or equivalent
    256 Megabytes of RAM for Windows 2000 and Windows XP
    DirectX 9.0c Compatible 3D accelerated 64 MB video card or equivalent
    (see supported chipsets in section 6)
    /ATI Radeon 7500 or GeForce 3/
    2.41 GB free hard disk space (additional space required for DirectX 9.0c
    installation and for saved games)
    8X Speed DVD-ROM
    DirectX 9.0c Compatible Sound Card
    Broadband connection for online gameplay
    MS compatible mouse
    Keyboard

    Required Operating Systems:
    Windows XP or Windows 2000
    Note that Windows 95, Windows NT 4.0, Windows 98 and Windows ME are not supported.

    *NOTE - To install the game properly on Windows 2000/Windows XP,
    you will need administrator access to your machine. Consult your
    Windows 2000/Windows XP documentation for more information.

    Required Software:
    Internet Explorer 6.0 or later for online play
    Macromedia Flash 6.0.79.0 or later for online play
    DirectX 9.0c
  • Pano
    #37
    ez gyors volt, kösz :)
  • Pano
    #38
    hmmm.. a videók és képek által látott látvány világhoz viszonyítva, ez rohadtul minimumnak tűnik :D
  • rage
    #39
    Szerintem, túl sokat nem kell majd állítgass.
    Minden legyen maxon, és kész.
    :)
  • Pano
    #40
    jah :) Most, hogy elnézem a minimumot, a konfigom simán elviszi maxon (lásd aláírás).