31
The Ship
  • Lacc
    #1
    A minap jelenik meg egy egykori HL-modder team immár teljesen különálló játéka, a The Ship. Eredetileg ez is egy mod volt, de licenszelték a Source-ot, kibővítették a játékot, és kiadták a Steam-en.

    Ami nekem igazán tetszik, az az ötlet. Multira lett kihegyezve az egész, a lényege pedig az, hogy adott egy luxuscirkáló, és az egyes playerek kapnak egy-egy nevet, hogy kit kell eltenni láb alól, lehetőleg minél csöndesebben. Tehát egymásra kell vadászni, feltűnés nélkül, legalábbis nekem ez jött le a hivatalos leírásból, aztán majd percek múlva kiderül, hogy ténylegesen mi is a helyzet.
  • DJ Skyline
    #2
    kép,videó
  • CheAteR88 #3
    szerintem skill
    majd egyszer leszedem és tesztelem:)
  • mila69en
    #4
    hm... jól hangzik:DDD
  • Borg
    #5
    Ja, én is néztem már steamen, elég jónak tűnik. Végre nem a szokásos menj és lőjj :)
    Remélem csinálnak majd free hétvégét belőle, ha már steames és multi.
    (Júli 7-től DOD:S free weekend lesz megint)
  • Lacc
    #6
    Egy gyors kipróbálás után:
    Érdekes game, a hajó elég interaktív, lehet venni kaját, piát, pénzt kivenni az autamából, stb.
    És nagy poén, hogy egy idő után el kell menned aludni, meg wc-re, szóval taktikázni kell, hogy ne hugyozás közben állítsák a fejedbe a tűzoltóbáltát :D

    Ha meglátnak az őrök vagy a kamerák egy fegyverrel a kezedben, megbírságolnak, és időbeli büntetést kapsz (egy kör csak meghatározott ideig tart, azalatt kell kinyírni akit megadtak neked a kör elején).
    De érdekes, hogy felvettem egy golfütőt, elkaptam a bárban, és megbüntettek, hogy az halálos fegyver...

    A kinézetedet is lehet változtatni, fel lehet venni mindenféle álruhát, és a többi playerhez is oda kell menni dumálni, hogy kiderüljön, ki is ő, mert a kör elején is csak a célpont nevét adják meg, azt nem, hogy éppen hogy néz ki.

    Szóval érdekes :)
  • Muki100
    #7
    Az ötlet tényleg érdekes, de nem lesz unalmas egy idő után?
  • reger
    #8
    Ez megy szimpla all seeing eye-on keresztül is?
  • dudlibond
    #9
    Nincs magyar szerver?
  • Borg
    #10
    Még meg sem jelent a game.
  • Doma #11
    Kint van...
  • Muki100
    #12
    Steamen mintha valami olyasmit olvastam volna hogy július 11, lehet az a warez egy koppincs.
    Dedicated server is cracked run srcds.exe -steam
  • Borg
    #13
    Igy van, a hivatalos csak 11-én jelenik meg steamen. Hogy warez mi van kint, az nemigazán érdekes, főleg hogy steames, dedicated server kell stb...
  • veri5
    #14
    Letöltöttem.megnéztem,de nem értem a gamet?Mi ez a deatchmatch módmit kell benne csinálni?Elég egy sz*r game!
  • Borg
    #15
    Azt se tudod miről szól a játék, hogy kell játszani, de azért máris leszarozod?:)
    Egyébként még 10-et se kellett volna visszaolvasnod..
  • Muki100
    #16
    DM LŐNI LŐNI HOL AZELLEN?!!!
  • Muki100
    #17
    Amúgy ha a hivatalos oldalon körülnézel kiderül hogy mi is lenne a lényeg, miben is tér el a többitől nem pedig "mit kell csinálni" hozzáállás lenne
  • reger
    #18
    All seeing eyyal megy? Muszály hozzá steam? mármint a nem redeteti verzióhoz
  • Lacc
    #19
  • joeperry
    #20
    Nekem tetszik, eredeti kis játék, az apróságok (evés-ivás, retyóra járás, álruha...) nagyon feldobják, meg a HL2 motornak hála jól is néz ki. Bár azért vannak bosszantó apróságok, amik rontanak az összképen, pl az elnagyolt karakterek, meg a néhány helyen tökegyforma szobák, folyosók. Meg azt se értem, hogy ha a medencék gyönyörű vízeffektet kaptak, az óceánt miért kellett olyan ocsmányra hagyni, mikor ez a Source motor egyik erőssége. Ja, és ahogy látom a remek fizikai motort gyakorlatilag kihagyták a játékból, semmit sem lehet elmozdítani/szétverni, egyedül az embereken látszik némi rongybaba-animáció, mikor összecsuklanak, de az se nagy szám. Szóval hangulatos, jó kis game ez, de néhol nagyon budget-szagú.
    Egyébként nekem nem műkszik sem a szerverkészítés sem a csatlakozás, így csak botok ellen tudom nyomni, ha valaki tudja, a netes játék hogy műxik, ossza meg velem legyen szíves:)))
  • Doma #21
    Sims + Hitman
    Mondjuk nálam hitman kimerült az első résznél, de ez valami nagyon kira hangulatot teremt. Igazán szerver beállítástól sok dolog fog függeni, mármint a játékmentetre értve. (időbeállítások, AI, stb)
    Minden esetre ez mindenképpen egy újfajta multis kategória, aminek van jövője!
  • reger
    #22
    Feltettem ,és amikor servert keresek akkor kiírja ,hogy nem tudconnectelni a master serverre.ilyenkor mi van?
  • Satco
    #23
    Én letöltöttem a PROViSiON-os verziót, de nincsen benne semmilyen exe... Van valaki hasonló problémával?
  • SötétBarom
    #24
    Magyarok nyomják, érdemes tesztelni? Gamespot revies alapján remek kis gém..
    Eye-al megy?
  • Krinyo
    #25
    vicces játék
  • Random work
    #26
    Hali valaki jelenleg játszik vele?
    Nagyon fontolom a beszerzését mert jónak tűnik a game.
  • Random work
    #27
    Frissült a játék.

    2 új pályával bővült a meglévők sora.
    Valamint készülnek a dobozos változatra és ha megjelenik akkor lesz single player mód is.
  • Voltan
    #28
    Hm. A dobozos elvileg kijött szept. 15-én, de se híre, se hamva :(((
  • Random work
    #29
    Kérdés az, hogy tervezik-e itt forgalmazni hazánkban is.
    "THE SHIP IS AVAILABLE IN STORES IN THE UK AND FRANCE NOW, RRP £19.99!"
    Remélem ez nem csak azt jelenti, hogy máshol nem lesz megvásárolható.

    Én a steam-en vettem meg ma megnézem vérge mi az újdonság és valóban van-e benne valami single player történet.
  • examinee
    #30
    jah mostmeg Freebe letölthető a Steammel!
  • toarpad
    #31
    SZIASZTOK !!

    AZ LENNE A HIBÁM HOGY HA ELAKAROM INDITANI AKKOR HL2.EXE HIBÁVAL LEDOB ÉS A RÉSZLETES INFORMÁCIÓBAN VALAMI FILESYSTEM_STEAM.DLL NEVÜ FÁLJT EMLÍT . nA MÁR MOST ÉN EZT A FÁLJT TÖRÖLTEM MAJD ÚJRA UPDATELTEM A STEAM-ET DE SEMMI VÁLZOTÁS .. NA MÁR MOST EKKOR MI LEHET A MEGOLDÁS ??

    kérlek SEGITSETEK ! thx