49
Aki foglalkozik a flash témával, belinkelhetné vagy valami a munkáit :)
  • RaZoK
    #1
    Ugyan én csak tanulgatom, szóval csak ilyen gyatra munkáim vannak, amit bárki el tud készíteni, de várom mások munkáit....
  • PESK
    #2
    énis most kezdtem el a flesht de még nincs semmi munkám hehehe
    3napja kezdtem
  • RaZoK
    #3
    én 1 hónpja
  • bazs1
    #4
    SRY, de mi az a FLASH?
  • OrioN the S
    #5
    Tudatmódósító szerekkel elért hatás ,képzelet szüleménye...:D
  • Fülüke
    #6
    Majd elmondják ők odafenn.:D
  • Rage47
    #7
    [URL=http://mrage.uw.hu/download/eskimo.swf]eskimo^^[/URL]
    meg a honlapomon még van pár
    meg sg-n pár banner, legutolsó a Prey volt:)
  • Shadow_THH
    #8
    srácok vagy kétszáz flash tápig van
  • bazs1
    #9
    Na már tom! De nem csinálok!
  • akyyy
    #10
    a hajó egy elfagyott péniszhez van kötve?:D
  • ColdFire
    #11
    XD 10. hozzászólás szép :D
  • ColdFire
    #12
    ilyet én is szeretnék csinálni, milyen prog kell hozzá?
  • ColdFire
    #13
    Story creator: Egyszer volt hol nem volt, volt egyszer egy földönkívüli aki pénzt kért a szolgáltatásaiért ám egyszer csak megjött a PC-Guru. Ez a(z) földönkívüli a levegőben lakott egy kevésbé szép házban ahol minden volt csak az nem ami kéne de mégse volt jó semmire ha be lett volna vezetve az HBO
  • CattiBrie
    #14
    szegény miért fázik? :)
  • Fülüke
    #15
    Te nem fáznál olyan ***va hidegbe? :DDD
  • CattiBrie
    #16
    dehogynem, de én nem laknék ott..

    de ő ott lakik..
  • Rage47
    #17
    jah, a sajátjához:D
  • F1re
    #18
    En iet se tudok de ebbe van par hiba a leg nagyobb az hogy a hajo ide oda mozog de alata az a arnyek vagy mi a vizen 1 helyben all :D monnyuk ha belegondolok lehet hogy nem hiba csak oda tetted hogy ott van juk a fagyot vizen bar eszt ketlem a 2. hiba az hogy a kotel sem mozog bar az meg ellmegy :D amugy en hiaba szolok be mert en semmit nem tok flashel :D:D:D: 1x csinaltam 1 m3 lejaszot 1 weboldalhoz de aszt is ugy hogy kozbe folyamatosan mondtak mit nyomjak :D
  • F1re
    #19
    de azert ugyi vagy hajra
  • RaZoK
    #20
    igen, de ilyen nincs.
  • ColdFire
    #21
    rage te mivel csinálod a flasheket?
  • Rage47
    #22
    itt megtalálod
  • phoenix1
    #23
    Flash MX, keress rá a google-n
  • Fejes021
    #24
    HÉ pípöl!
    Flash MX 2004-ből találtam 70 megásat meg 700 megásat is. Most ebből melyik kell?
    Gondolom a 700 megás, de akkor az a 70 megás az mi?
  • phoenix1
    #25
    Web design, development and publishing
    - Macromedia Flash Professional 8 -

    - Macromedia Flash Basic 8 -


    gondolom, hogy a basic lehet 70MB, a másikot nem tudtam megnézni, vhogy nagyon lassú az oldal (vagy az én gépem lassú ).
    A letöltéshez mindenképp regi. szükséges .
  • PeeVee
    #26
    http://www.mininova.org/get/130887 ez mondjuk jó?:)
  • ColdFire
    #27
    ne aludjon már a topik pls
  • phoenix1
    #28
    miért nem próbálod meg az eredti oldalról letölteni?
  • ColdFire
    #29
    XD
  • phoenix1
    #30
    az-az ...
  • flippy
    #31
    Jó kis Flash...vajon ki rajzolta?....:D Én 1 napja kezdtem a flash-t...:)
  • Rage47
    #32
    Te..:)
  • flippy
    #33
  • Borgi
    #34
    ez nem ide tartozik, de nem találtam jobb topigot, nem tudja valaki mi a teendö akkor ha afleseimnek nincsnek hangjai?! plö youtubén.
    kodekekkel baxakodtam mostanság, az lehet problam? :O
  • VinylToy #35
    Van egy swf fájlom mivel tudnék a legegyszerűbben levágni a végéből pár másodpercet, úgy hogy a kép és hang is megmaradjon?
  • zero_cool51
    #36
    Hali.

    Akarok a weboldalamra egy olyan flash-t, amiben megy az idő, szóval egy egyszerű óra. Magam létrehozni esélytelen, találtam egyet egy oldalon, de azt át kéne színezni, de ha megnyitom flash8 progival, akkor csak lejátsza, de nem lehet szerkeszteni.

    Tud segíteni valaki, hogy hogy kell megcsinálni? Fekete háttéren fehér vagy narancssárga betűk kellenének.

    Kösz előre is.
  • phoenix1
    #37
    Hello. Attól függ, hogy digitális vagy analóg, mondjuk mind a kettőre találsz jó példát a www.actionscript.org-on. Próbáld meg egyszerűen úgy ha csak digitális óra kell, hogy készítet egy Movie clip-et abba beleteszel egy szöveg dobozt, és a root-on a Movie clip-nek megadod, az onEnterFrame-be, hogy pl. this.ora.text = id_jon_a_kiiratas. Gondolom van valami elképzelésed.
  • Kmarha
    #38
    Érdeklödni szeretnék, hogy ezen az oldalon a fejlécben található adobe banner, és a jobb oldalon található Corel reklám ot, ha neked kellett volna megcsinálni, mennyit kértél volna? Nagyon járatlan vagyok a pénzügyekben :)
  • phoenix1
    #39
    jót kérdeztél, ez símán el ment volna a bash-ra is :XD
  • red bull
    #40
    Hy all!

    Én vettem egy kész weboldalt és az lenne a kérdésem hogy mennyiért csinálná meg nekem hogy átirja a flash menüket és a flash oldalon lévő infokat. Nemtudom mennyire nehéz de eddig még senki se tudta nekem megcsinálni. Ha valaki tud valamit szoljon