2404
  • Gerygrey
    #1
    Egyre több csávót látok mostanság az utcán, meg a melóhelyen is, ilyen rózsaszín pólóban flangálni. Szerintem hányinger, mi történik a világgal, manapság már divat *uzisan öltözködni?
  • Cat #2
    én se vennék fel soha rózsaszint.

    Persze azért azt is emeljük ki hogy a buzik nem járnak rózsaszínben :)
  • Tinman #3
    Szólja ha falhoz állítottad őket... segítek meghúzni a ravaszt.
  • Viktorr
    #4
    Nekem azt mondta egyik haverom,hogy azért hord rózsaszint mert másokon is azt látja....
    hát mondom te egy fasz vagy
  • Botond #5
    Most mit vagy meglepődve? Évek óta trendy papucsban mászkálni az utcán. Mikor kissrác voltam akkor ez csak egy bizonyos etnikumnak volt a divat,de elterjedt. Suhogóban színházba menni is menő volt egy ideig. Mobiltelefonálni moziban vagy színházi előadás alatt. Lazítjuk a tradicionális értékrendet,mert az jó. Aztán amikor annyira belazulunk,hogy a 13éves lányunknak 30éves szeretője van akkor meg már hiába sipákolunk,hogy sok lesz a lazaságból,nem is beszélve,ha a 13éves fiúknak van 30éves "pasija"... Divat az igénytelenség, a hagyományos értékek/értékrend tagadása.
  • Gerygrey
    #6
    Oké, akkor veszek egy szalmakalapot, összekenem lószarral, és elmegyek a haverodhoz. Ő majd látja rajtam, és divat lesz belőle? Vannak dolgok amiket normális ember divatból sem csinál.
  • Gerygrey
    #7
    Ebben a hőségben én is papucsban mászkálok az utcán. Nem azért mert divat vagy nem, hanem mert rohadt meleg van és cipőben úgy befülledne és megbüdösödne a lábam hogy a tömött metró kiürülne ha felszállok.
  • cSuwwi
    #8
    mibaj a papuccsal? 35 fokban hadd ne rohadjon már bele a lábam a cipőbe...
    inkább papucs (persze valami normális), mint szandál. én meg azokat utálom :|
  • Cat #9
    "Évek óta trendy papucsban mászkálni az utcán."

    Ezzel sztm semmi baj nincs, én is szandálban mászkálok ebben a hőségben, fene se akar zoknit húzni.
  • Ben C
    #10
    ő dolguk.
  • Botond #11
    Szandi meg papucs marhára nem ugyanaz.
  • Botond #12
    Rózsaszín polóhoz/inghez is tudunk teoriát gyártani. Akkor nincs itt semmi gond.
  • Petka
    #13
    Szánalmasak...
  • Botond #14
    Igénytelenség magasfoka az utcai papucs hordás. Kb a színházi dzsoginghordással egyenértékű szerintem.
  • Gerygrey
    #15
    Na, akkor tessék, szabad a pálya, kíváncsian várok 1 azaz egy darab érvet a rózsaszín póló mellett.
  • Botond #16
    Szép színe van,és a világos színek jobban visszaverik a meleget nyáron,és alternatívát kínál a fehér mellett,de nem vonza a bogarakat,mint a sárga,szóval pont ideális nyári viselet.
  • OrioN the S
    #17
    jaaj a rózsaszín pópók D: pfújj -.-
  • ngcsnet
    #18
    osztályfőnököm mindig rikítő zöldben vagy rózsaszín pólóban jár.
    szerencsére nyári szünetben nem kell látnom-.-
    egyébként a hangján is hallatszik hogy b*zi
  • Gerygrey
    #19
    ,és alternatívát kínál a fehér mellett
    Miért, mi a baj a fehérrel?

    Szép színe van
    Ez erősen relatív, a rózsaszín kimondottam csajos/buzis szín.
  • gabber_saviola
    #20
    nekem van egy ilyen mezem, mert Sempre nálam a Palermo, de nem vagyok buzi :)
    igaz nem hordom az utcán -.-

  • Botond #21
    Fehér az túl steril,kórház fíling és nem mellesleg fő a változatosság. A szép színe van szubjektív akár ki is hagyható. Szal rózsaszín polót mindenkinek. Papuccsal ideális viselet.
  • Botond #22
    Pedig olyan cukifiú lennél benne. ^.^
  • franc0
    #23
    - tudod mit jelent az 'alternatíva' szó ??

    - nem az és kész.
  • franc0
    #24
    valahogy sejtettem hogy berakod
    dehogy még tagadod is magad... :DD
  • Herr Lehrer
    #25
    Golyót nekik
  • Grenzjager
    #26
    Ez BUDAPEST!!
  • ngcsnet
    #27
    de ez nem olyan rikitó rózsaszín, sztem ez nem csajos/b*zis szín
  • gabber_saviola
    #28
    :ASDasdasdasdasd
  • gabber_saviola
    #29
    bejönnék neked mi? :P
  • Botond #30
    Csak ha van hozzá vmi cuki kis papucsod is,az olyan édi. ^.^
  • gabber_saviola
    #31
    ez ilyen rózsaszín ám :P

  • gabber_saviola
    #32
    :ASDasdasd
  • OrioN the S
    #33
    nekem a makkom rózsaszín..
  • Punker
    #34
    kalapúrnak is vettél egyet? ilyet csak egy digó imádó csőbuzi vesz föl, be kéne tiltani.....
  • SötétBarom
    #35
    Sztem a 5UCK MY D1CK póló sokkal jobb mint a rózsaszíííín!

  • franc0
    #36
    rózsaszín 5UCK MY D1CK póló
  • BigPunisher
    #37
    örülök hogy nem csak engem foglalkoztat a kérdés! Hányok a kibaszott rózsaszín cuccoktól, akár fiún vannak, akár lányon. Ennél gusztustalanabb undorítóbb, trendibb, elfajzottabb ocsmány szín nincs ezen a világon! ismerek olyan emebert, aki utálta ezt a színt meg pofázott, hogy milyen undorító, aztán ott feszít a dizsiben ilyen förmedvényben! Ingeknél, nyakkendőknél is egyre nagyobb divat!!

    Másik haveromat azért csapta meg egy szkinyó egy helyen mert rózsaszínben volt....muhahahahahahaha....meg is érdemli!!!!

    Most tényleg komolyan, ez a szín szerintem egy tragikus választás, főleg egy fiú részéről, meg kéne már mondani a divat követőinek egyszer, hogy pont azáltal lesznek kommerszek, hogy követik a divatot!!!

    ja... Rózsaszín Párduc rlz
  • franc0
    #38
    "meg kéne már mondani a divat követőinek egyszer, hogy pont azáltal lesznek kommerszek, hogy követik a divatot!!!"

    második embertől olvasom itt a fórumon, nemtom honnan veszitek ezt a...
  • Aspyrin
    #38
  • QuippeR
    #39
    jaja, rózsaszín pólósók buzik...

    én csak feketét veszek fel, mert az megy a sminkemhez.