34
Szal..
  • Sephi
    #1
    Na kerem. 13 reszes sorozat Stephen King keze allat. Megneztem az elso reszt es nekem teccet. Naon erdekes es tipikus SK story. A szereplok teccenek. Majd meg irok alig varom nezzem tovabb :D
  • Fülüke
    #2
    :D akkor majd megnézem. :D én eleve megnézem a Steven king filmeket..:D
  • Sephi
    #3
    Teccik hogy minden eddigi filmjebe megvan ugyanaz a tipikus fiiling mint ahogy a konyveiben.
  • Gladiator
    #4
    steven??!
  • Serpa
    #5
    sokszor nagyon nyomott, mind hangulatilag, mint látványvilágban.

    de nagyon jó.
  • kirol
    #6
    Én a 7. részél tartok.
  • Sephi
    #7
    Valaki tudgya ki enelki es mi a cime a nyito dalnak? Naon utos!
  • Hajnalcat
    #8
    Ivy - Worry About You

    Engem is megfogott ez a dal. Főleg a videóklippje tetszett. Amúgy magát a filmet szoktam nézni, de sajnos még csak a 4. résznél tartok. Tetszik a stílusa, olyan különleges...

    Íme a dal:
    http://the4400.free.fr/en/home.php?page=musique2

    És a dalszöveg:

    Bye, Bye, Baby
    Don't Be Long
    I Worry About You
    While You're Gone

    Bye, Bye, Baby
    Don't Be Long
    I Worry About You
    While You're Gone

    I think of you in my dreams
    You never know, just what you mean, to me
    To me

    Doo ba badda Doo ba badda
    Doo ba badda Doo ba badda
    Doo ba badda Doo ba badda
    Doo ba badda Doo ba badda

    Bye Bye Baby
    Don't be long
    I Worry about you
    While you're Gone

    Bye Bye Baby
    Don't be long
    I Worry about you
    While you're Gone

    I think of you night and day
    I never know just what you meant, to say
    To say

    Doo ba badda Doo ba badda
    .....
  • Sephi
    #9
    Jo akkor megegyszer megkerdem. Nekem a 6-odik resz nem megy semmilyen lejaccoval. Mi a turot csinaljak vele?
  • Hajnalcat
    #10
    Úgy tötöd te is dc-ről őket? Én épp az 5. részt hozom lefelé, de eddig mindegyik részt lejátszotta a Millenium DiVX-em. Mert ha úgy töltöd, akkor...próbálj meg letölteni egy másik formátumot, talán azt viszi majd. Van szinkronos és feliratos változat is...Sajnos nem vagyok egy nagy műszaki szakértő...
  • Sephi
    #11
    Hat DC++ mar csak azert sem mert jelenleg erdelyben randaliroznak a anti-kalozos hulyek....

    Az a baj hogy mashol meg nem lelek mas formatumot :( Magyar is jo lenne csak lassam mar mert a tobbi resz megyen.
  • Hajnalcat
    #12
    Ja, hogy Erdélyben ilyen szigorú itézkedések vannak.
    Nekem eddig csak az 5 résznek van meg a 44,4%-a, elég lassan megy, még sajnos messze vagyok a 6. résztől. Ha meglesz, akkor mailben elküldöm. Állítólag a cirtomailben 1 GB-os dolgot is lehet küldeni, az a max méret. Ez valami új dolog.
  • Sephi
    #13
    Hat nem tudom de remelem sikerulne... naon megkoszonnem. Vagy esetleg MSN vagy mirc is szoba johet....
  • Hajnalcat
    #14
    MSN le szokott fagyni nagyobb átvitelű dolognál. A mirc-et nem ismerem. Szóval marad a mail...ha sikerül. Szólok majd, ha lejött a 6. rész.
  • Sephi
    #15
    Koszonom! Nem maradok adosod!
  • Pheaper
    #16
    áá nyitotam ma egy topicot mert azt hittem eddig ilyen nincs .. kereső sem találtam ..:(( a magyar nevén .. mind 1 ha kell vmken k az össze rész szójjon..:)
  • Hajnalcat
    #17
    A barátom most csinálja a 9. részhez a feliratot, mert csúszik sajnos a rendes felirat hozzá, szóval egy ideje már azon dolgozik, hogy végre meg tudjam nézni, már nincs sok hátra.
  • Hajnalcat
    #18
    Pheaper!!!

    Fel tudnád rakni ide a 10. részét a Kingdom Hospitalnak, aminek az a címe, hogy The Passion Of Reverend Jimmy? Felirattal együtt.
    Nagyon köszönöm előre is.
  • Pheaper
    #19
    megproszálom :)
  • Pheaper
    #20
    10/1
    10/2
  • Pheaper
    #21
    ezek magyarok
  • Hajnalcat
    #22
    Sikerült!!! Köszönöm. :)
  • Pheaper
    #23
    Szevatok
    11/1
    11/2
    12/1
    12/2
  • Hajnalcat
    #24
    Huh, köszönöm.
  • Hajnalcat
    #25
    Azt írja ki rá, hogy a lap nem jeleníthető meg.
  • Pheaper
    #26
    húú nem to m probáld meg később háthaa akkor jó :)
  • Pheaper
    #27
    11/1
    11/2
    11/3
    11/4
    11/5
    11/6
    11/7
    11/8
  • Hajnalcat
    #28
    Jó lett, köszönöm szépen! :)
  • REALista
    #29
    Most megy az RTL-en az első rész!Elég jónak tűnik...
  • Hajnalcat
    #30
    Jah, örülök is neki nagyon, mert így majd az utolsó 2 részt meg tudom nézni, amit eddig nem láttam.
  • fradista91
    #31
    Én ma néztem meg az első DVD-t amin 4 rész van. Alapból én is szeretem Stephen King regénye alapján készített filmeket, ezért külön érdekesség egy sorozatot megnézni :)
  • ffxi
    #32
    Nem tudja vki a bevezető szám címét és azt a számot amelyik discman-nel jácott.
  • REALista
    #33
    Ivy - Worry About You
  • PrisonMan
    #34
    Ez egyébként a 4400-ban is benne van. Cool szám