87
Mit gyűjtesz most? Mit gyűjtötél régen?
  • RaZoK
    #1
    Hát igen az én korosztályomba főként a hockey és a kosaras kártya volt a beszt úgy 10-11 éve de akkoriben jött be a Dragonball kártya őrület is :Ð
    Eltelt pár és és lusta voltam bármin is gyűjteni...:D
  • RaZoK
    #2
    a helyesírási hibákat kéretik nem fgyelembe venni :Ð
  • ngcsnet
    #3
    turbó rágókban az autós képeket.
    legutolsó számításom szerint(2004) több mint 2500 ilyen autósképem van
  • ngcsnet
    #4
    sajna már évek óta nem gyűjtöm, mert beszüntették a forgalmazását
  • RaZoK
    #5
  • gnar killer
    #6
    azt én is gyűjtöttem! :D meg sok kacatot, de mára már csak a pótdíj csekkek maradtak :Ð
  • Nolycsy
    #7
    Én régebben nem gyűjtöttem semmit, inkább mostanában kezdtem el. Gyűjtöm a kihullott/levágott szőrszálaim, az általam elhasznált gyufákat, a gyertya mellé cseppent viszdarabokat és a gyertyacsonkokat, a füstölőkből és a vizipipa szenéből megmaradt hamut, és a hangszereket. Szóval elég sokmindent.
  • NeoMaN
    #8
    Kockás, Hahota, Asterix és a külföldi képregényeket gyűjtöttem: Fix Und Foxi, Spiderman, Hulk (ez volt az isten!), Drakula, Tarzan. Volt vagy 200db képregényem. Mikor kicsit nagyobb léettem, beadtam egy antikváriumba.
    Ja, ez 85-88 környékén volt!
  • Nolycsy
    #9
    Ja és a használt alufóliákból haverommal gyúrunk egy tömör labdát. Jelenleg kb kérmaroknyi nagyságú.
  • NeoMaN
    #10
    LOL
    :PPPPPPP
  • NeoMaN
    #11
    Ja, meg PIF természetesen. A francia kommunista párt ifjúsági lapja volt, hivatalosan csak ezt lehetett boltban kapni.
    :)
  • moralosan
    #12
    Star Wars, DragonBall, Pokémon kártyák, matricák, figurák :).
  • lpmaskmancick
    #13
    énis ilyeneket gyűjtöttem :D
  • OrioN the S
    #14
    vajon mire használtátok el a fóliát ? :D :P
  • OrioN the S
    #15
    nba kártyák
  • RaZoK
    #16
    minden témában :Ð
  • CzGobe
    #17
    Én '88ban születtem! :%
    Mi kosaraskártyákat gyűjtöttünk, naptárakat, telefonkártyákat, szalvétákat, bélyegeket és matricákat (ebből én voltam az Isten ) meg legót, de ami most nem a szekrényem alján pihen, az a 3 éves unokaöcsémnél :P.
    Mostanság pénzt gyűjtök, de soha sincs belőle elég^^
  • CzGobe
    #18
    Jah, meg k sok Kindermeglapetésem van, komolyan, nagykereskedelmi szinten :P
  • moralosan
    #19
    Mikor megunam a DB-t - igaz, most megint szeretem, de már nem kisgyerek szintjén :) -, fogtam, bedobáltam az ÖSSZES cuccomat egy szemeteszsákba, és odaadtam a legjobb haveromnak - kb. másodikos voltam :)).
  • 0ppika
    #20
    Telefonkártyákat, valahol még megvannak, úgy ~300 db

    Most II. Világháborús "relikviákat" (főleg német)
  • cSuwwi
    #21
    Képregényből Garfield, Nils Holgersson :D
    Van egy elég izmos bélyeggyűjteményem (lehet vele fűzni) :D
    Volt egy kavicsgyűjteményem is (piros-kék-zöld "zárvány"-osok voltak a legszebbek, nem bírtam őket sehogy széttörni)
    Meg ilyen hülyeségek mint bkv pótdíjcsekkek, pickwick teáspapír (most így visszagondolva lol), stb.
    Már csak a bélyegek és a pótdíjcsekkek vannak meg :|
  • HiPPoNaX
    #22
    matricak, soroskupakok (utobbiak meg megvannak, elobbiektol mar megszabadultam :D)
  • gabber_saviola
    #23


    [center]dzsiájdzsó bábukat gyűjtöttem



    és nyomtam a dzsiájdzsó gémet a c64-en

  • F1re
    #24
    a mi sulinkba most lehetet kapni 1 iedig turboragot en is csodalkoztam rajta de levaltotta a partyrago amugy amikor ojan 4 eves lehetem nekem is volt sokk turboragos kocsim asztan amikor ojan 6 voltam akkor gyujtotem a katonakat :D meg a kosaras kepeket :D asztan gyujtotem 1 egesz hoapig izeket mi a fasz az bejegeket aszt azota nem gyujtok semmit mert fassag na jo gyujtotem meg ongyujtokat is :D a helyesirasi hibakert nem ugatni tom hogy nem tok irni :D ja meg gyujtotem valahogy telefonkartyakat is talan mert talaltam a szekrenybe 1 rakatot ja meg tazokat is gyujtottem :D:D:D: + most en is penzt gyujtok de nem sikerul :D
  • Akos 001
    #25
    woáá:O
    comodor forever
  • Ch_Slater
    #26
    takarékbélyeg
    itt van róla reklám is. az 55-ös
  • Akos 001
    #27
    uhh,régen a kaktuszokat,autósujságokat,filmeket,most csak a pénzt (mer az nagyobb kihívás):O
  • Fülüke
    #28
    italos, recés szélű fémkupakokat, de mindegyikből csak 1-et.
  • cSuwwi
    #29
    amikor általános 4.-es koromban voltunk a sógoréknál a safariparkba, vettem egy doboz (100db) turborágót _o (50 schilling volt)
    a fél busz azt rágta hazafelé, nem sok maradt :| de mindig ugyanaz a 10 kocsit ismétlődött, abbólis asszem 3 volt prototype (semmi info róla, csak a neve meg hogy prototype), örültem is neki -.-
  • Shadow_THH
    #30
    régen kaktuszt meg garfield-ot is gyüjtöttem :)
    most már semmit, max ami a gépemen van cucc (képeket és hang effekteket gyüjtöttem rá pár éve, már nincsenek meg)

    emlékszem a legnagyobb eredményem az volt hogy sikerült megszereznem a #2-ik (!!!) garfield kiadást :)

  • CUCLI
    #31
    régén volt egy csomó kosaras kártyám tökre szerettem őket :D
  • cenobite
    #32
    Én rágógumi papírokat (Pilli, Donald, Turbo, stb...) Gyűjtöttem. Több száz volt. Aztán a fater egyik nap bejelentette, hogy talált egy csomó rágóspapírt és kidobta. Több év gyümölcse repült el. Kicsit sem voltam ideges...
    Ezen kívül gyűjtöttem újságokat, meg még egy halom mindent... Tele volt a szobám mütyürökkel.

    Most VW Bogár maketteket-modelleket gyűjtök.
  • Dying Soul
    #33
    Most zenét gyűjtök, ami tetszik annak a diszkógráfiáját.
  • quack
    #34
    Donald kacsa újság, Garfield
    Turbo rágó papír, kosaras kártya (ezekből marhasok volt)
    meg még pár DragonBall krtya de azt nemnagyon szerettem
  • Cat 02 #35
    még van :D
  • gabber_saviola
    #36
    jah azt énis :)
  • hup
    #37
    nekem amikor bejött ez a pokemon láz szinte mindegyik megvolt
  • Fülüke
    #38
    Akkor szinte mindenki gyűjtött dragon ballos kártyán...Meg ökör tazoót.
  • NeoMaN
    #39
    Ja, télleg a takarékbélyeg. Megrohadhat az a komcsi találmány. Elég szarul éltünk, és mégis egy csomó pénzt belevertem a bélyegbe....
    Persze kiváltani sose váltottam ki, nem tudtam mit kell vele csinálni.
    A rohadékok megloptak egy kisgyereket!
    :F
  • _Vegeta_
    #40
    Turbo ragos papirok, GIJOE katonak, de azok *rva dragak voltak. :P