356
Penumbra Overture
  • Harly18
    #1
    A négy iskolás - vagy ahogy ők magukat hívják, a Team Energetic - elmondása szerint mindössze néhány hónapot dolgoztak a Penumbrán. A négy tehetséges fiatal és segítőik (akik a hangokat, zenét varázsolták a játék alá) 2005 szeptemberében kezdték a játék megálmodását, és 2006 áprilisára végeztek is. Nem titkolt céljuk az volt a srácoknak, hogy megmutassák képességeiket a nagyvilágnak.
    A horrorisztikus kalandjátéknak még története is van, ami semmiben nem marad el a manapság szokványostól! Feladatunk édesapánk megkeresése lesz, akinek egészen különleges körülmények között nyoma veszett. A keresés-kutatás közben különféle rejtélyek megoldásával, misztikus kreatúrák kiiktatásával kerülünk egyre közelebb a megoldáshoz. A játék képeit elnézve senki nem mondaná meg, hogy a program egy ingyenes próbálkozás. Természetesen nem egy Unreal Tournament 2007-ről beszélünk, de a megvalósítás büszkén felvállalható.
    Akit érdekel a Penumbra, az mindenképp látogasson el a hivatalos oldalra, de oldalunkról is letölthető a teljes játékot rejtő 200 mbyteos csomagocska.
    infó
    hivatalos oldal
    letöltés
  • armageddon666
    #2
    megnéztem a trailert. nem rossz! kb. tavaly még szép is lett volna! (bár most sem csunya) ami teccett nagyon az a fiok kinyitos modszer. nem az a nyomj E-t és akkor kiugrik fiok a helyéről, hanem mint a valóságban ki kell huzni. igy videóból nemtom megállapitani hogy milyen a fizika, de nem hiszem hogy Havok szinten van. De ki tudja. Egy próbát megér. csak nme én leszek ki megteszi ezt...
  • PíszLávJuniti
    #3
    Nekem nem fut. Elindul a menü, a beállítások, az intro, de utána kilép.
  • endiboy
    #4
    nah, nekem megy...viszont el is akadtam :(

    de ennek ellenére szuperül tetszik
  • akyyy
    #5
    nekem már a videó is akadozik
  • Mr_no_NaMe
    #6
    Elkezdtem tölteni és csak a fél órával a letöltés kezdete után cseszett be, hogy nem megyar alkotmány :DD
    Valahogy sikerült úgy olvasnom, hogy magyarok csinálták, de mégsem...
    Álítottam is le a töltést :DSA
  • PíszLávJuniti
    #7
    Feltettem 6.5ös Catalystot de ezzel is kilép. /
  • grebber
    #8
    Nemrossz igy infok képek alapján szerintem ezeket a srácokat beszippantja valami nagyob cég majd tuti.
    Szedem is!
  • Harly18
    #9
    A grafika szerintem a körülményeket tekintve jóra sikeredett :)
  • Fido4life
    #10
    Énis töltöm...
  • Tatyla
    #11
    hát én már az elsö mentés után elakadtam :(
  • grebber
    #12
    Ez a baj ezekkel a kalandgamekkel egyedül aztudja végigvinni segítség nélkül akik készítették amugy magában senki sem :(
  • Fido4life
    #13
    Nekem nem indult el !
  • PíszLávJuniti
    #14
    Melyik része? #3 ?
    Milyen géped van?
  • Glpetyus
    #15


    [letölt]
  • j0nNyKa
    #16
    kulcsot osszeraktam, ajton bementem vele, aztan ennyi :] paraztatosak azok a legy-gecik :D
  • ThisZip
    #17
    Nekem is az a bajom, hogy az intro után egyszerűen kilép.
  • ThisZip
    #18
    Megvan a probléma, a játék
    minimum igénye:Windows 2k/XP, CPU 1Ghz, RAM 512MB, Radeon 9600/Geforce FX
    ebből az utolsó nem teljesül, affene.....
  • PíszLávJuniti
    #19
    akkor nekem is az hibázik..
  • lalakov
    #20
    Én már tegnap végigvittem, annyira nem volt nehéz. Hol akadtatok el?
  • endiboy
    #21
    nem találom a csövet a benzines kannához :)))
  • j0nNyKa
    #22
    en spec ott, ahol a kulcsot ossze kellett rakni, majd bemenni vele 1 ajton(ahol radtor egy olyan legy:D), na onnan nemtom
  • SZilaJMaGGoT
    #23
    Ez most fps vagy mi?? :D
  • Tatyla
    #24
    hogy kell összerakni a kulcsot?
  • j0nNyKa
    #25
    van 1 ilyen esztergagep, amibe vinni kell egy vezeteket a kozeli garazsbol, es ot
  • lalakov
    #26
    Menj egy szintet lejjebb, ott lesz egy polcon(a polc tetején).
  • lalakov
    #27
    Nem tudod kinyírni?:) Van ott egy szoba, ahol van egy kapcsoló, amit ha meghúzol az ajtó fölött szikrázni kezd a vezeték. Csalogasd a szörnyet az ajtóba és amikor ott van, húzd meg a kart, az áram agyonvágja.
  • lalakov
    #28
    Az.
  • j0nNyKa
    #29
    ok, de azzal nem jutok elorebb, hogy azt a szornyet megolom
    vagy igen ? :]
  • lalakov
    #30
    Bocs, nem, ez a 2. lény. Ott azt kell csinálni, hogy amint belépsz a szobába, csukd be az ajtót és a sarokban lévő nagyobbik ládát húzd az ajtó elé, hogy a dög ne tudjon bejönni. Aztán nyugodtan nézz körbe a szobába. (Az ajtón kivül is van kijárat.)
  • j0nNyKa
    #31
    vaz becsukni mar probaltam, csak hat ugy bejott :]]]
    nem gondolkoztam, hogy el kene barikadozni.
    thx
  • j0nNyKa
    #32
    hat ez nem valo nekem :]
    bejutottam az office-ba, megvannak a kodok, aztan ennyi, megint nem tudok micsinalni
    argh:D
  • DJviolin
    #33
    Sziasztok!

    Rögtön az elején elakadok. Nemtom kinyitni az ajtót, pedig a szövegből a következő kódot olvastam ki:
  • lalakov
    #34
    SPOILER
    Talán inkább: 1993:)
  • skizzi
    #35
    csá, nem tudom összerakni a kulcsot, tudna valaki segítni?
  • Fido4life
    #36
    Nem, egyáltalán nem indult el...:( Beugrik a fekete képernyő, az egér, aztán vissza dob az asztalra.. 2 GHZ, 700 RAM, GeForc FX Graff Kártyám van..
  • endiboy
    #37
    az eszterga géppel probáld meg, csak kell hozzá "kábel" is hogy müködjön :)
  • skizzi
    #38
    és hogy jutok el az esztergapadhoz?
  • j0nNyKa
    #39
    odamesz.
    egyebirant ha nagyon nem megy, vegigjatszas
  • Atesz22
    #40
    en is vegignyomtam.
    egyedul erre a savas dologra nem jottem ra a vegen magamtol.
    eleg rovid,de valahogy vixxaidezte a jo oreg alone in the dark feelinget...;)
    sok sikert a fiuknak!