27
http://angelsandairwaves.com/
  • Police88
    #1
    A Blink 182 sajnálatos feloszlásával létrejött Tom Delonge új bandája az Angels & Airwaves. A bandával kapcsolatban vegyesek az érzelmeim azért a blink jobban bejött hiányzik Mark hangja... Travis meg nemtudom hol dobol asszem ő is szerzett vmi új bandát
  • PíszLávJuniti
    #2
    Belehallgattam a zenéjükbe, de teljesen tudatlanul, nem tudtam hogy kik ők mit játszanak.
    Jónak indult, de néhány taktus bevezető után az összes számuk tök hasonló, ugyan az az ének, alap. Más énekkel sokat dobhatnának rajta, esetleg olyan számmal is ahol nincs ének.
  • Police88
    #3
    jah nekem is mintha ugyanazt a számot hallgatnám pedig asszem az albumuk áll vagy 11 számból :( én mindenesetre sok sikert kivánok nekik lesz ez jobb is :D
  • blackgamer
    #4
    ami weblapon szól az egész jó, érezhető a Blinkes hangzás [/fav]
  • Police88
    #5
    hát sztem inkább csak a Feeling This albumuk érezhető rajta már az a lemez is nagyon más volt (de attól még jó :D) mint az azt megelőzők
  • PíszLávJuniti
    #6
    A számokhoz amik megvannak, ezek vannak beírva ID3v1 vs ID3v2 tag..

    We Don't Need To Whisper
    Good Day (CDS)

    A blinktől megpróbálnak itt igényesebbek lenni egy picit, de szerintem ez inkább a rovásukra megy.. így még jobban közelítenek a sum 41, mxpx vonalhoz..
  • blackgamer
    #7
    ez az első klipjük?
  • Dying Soul
    #8
    Szerintem sokkal kultúráltabb, nem az a álkemény feeling vett körbe, mikor hallgattam. Sok hasonló stílusú bandánál figyelhető meg, hogy olyan keményen nyomják klippekben is, stb, pedig nagyon bénák. Itt ez nem volt jelen, viszont az énekes hangjának van egy kicsi álkemény beütése néhol, jobb volna elfelejteni ezt és rockot játszani, nem vmi punk-rockot tinilányoknak. a kiadó sem biztos a legjobb választás.
  • ZsirosKenyer
    #9
    nem rossz, de észre sem vettem mikor váltott számot annyira egyforma az összes..

    Majd ősszel előveszem és hűvös-ködös-esős napokon erre fogom bámulni az őszülő leveleket.
  • PíszLávJuniti
    #10
    Igen, cseréltessük le az énekest :D
    Én egy nőt jobban el tudnék képzelni ebbe a hangzásvilágba.
  • Police88
    #11
    sztem inkább mellé vmi mélyebb hangút
  • gergelyanevem
    #12
    Nem rossz, bár jobbra számítottam, egyelőre hallgatom azt a pár Blink számot ami megvan
  • sapkafej
    #13
    mi? sztem a két zenekar tök más (mxpx, sum41)
  • sapkafej
    #14
    a klipes szám egész jó, bár ha vmi ismeretlenek csinálták volna, lehet h egyből elkapcsolok :|
  • PíszLávJuniti
    #15
    Sztem hangzásban nagyon egyvonalon vannak. Persze lehet hogy süket vagyok hozzá :D
  • gercse
    #16
    nem forog a topik, pedig nem rossz annyira
  • gercse
    #17
    A Star of Bethlehem számuk szerintem jóra sikerült
  • valaki2220
    #18
    www.angelsandairwaves.hu
  • gercse
    #19
    kijött az új album
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://www.mininova.org/tor/958945
  • gercse
    #20
    Nem valami sok szám, meg aki figyelgetett, az már megszerezhett pár számot korábban (I-empire promo), így nagyon sok ismert dallam van(star of betlehem, true love, it hurts)...:(
    de azért nem annyira rossz
  • gercse
    #21
    hát nem dobom hanyadt magam tőle..., remélem Mark bandája alkot vmi ütősebb albumot idén, nem mintha egy műfaj lennének, de azér jó lenne
  • gercse
    #22
    Látom sg-n nincs túl sok rajongója az együttesnek :)
  • Alwares
    #23
    Pedig vannak akik szeretik
  • gercse
    #24
    gondolom, csak kevesen
  • plus44
    #25
    ahogy elnézem elég tudatlanok írnak ide..
  • gercse
    #26
    most hogy látom a logód, van hír új +44 albumról?
  • plus44
    #27
    hát úgyhallottam van már pár demo szám , de aza baj hogy annyira nemis foglalkoznak az együttessel .. mark is más bandáknak ír szövegeket meg producerkedik.. travis meg rapperekkel lóg meg dobol fel nekik számokat , meg a másik kettő tagnak is van más bandája is , szóval nemtom mire lesz így ebből album.. de talán jövő nyárra összehoznak valamit remélhetőleg..