107
A kisautók negyedik eljövetele.
  • STREEX
    #1
    Úgy láttam még nincs topicja, pedig már csak 15 nap van hátra a megjelenésig.
    Addig itt egy jó kis videó belőle.
    Én nagyon várom.
  • ngcsnet
    #2
    hűű, előző részekkel rengeteget játszottam 486-oson :D
    kösz a linket :]
  • Carlos
    #3
    Ójeeee...
  • Rage47
    #4
    hm, olyan mint a Revolt, az naon tetszett anno...
  • Amse
    #5
    az a beszt
  • Cuchulainn
    #6
    Lol, éppen a napokban jutott eszembe ez a játék, meg hogy milyen király lenne ha kiadnának hozzá egy új részt :D
  • cSuwwi
    #7
    PC-DVD, a kettő alig volt pár mega, kíváncsi leszek miért kell ennek 1 dvd .|
  • Csibe001
    #8
    Olyan?A Micro machines sokkal korábbi :P
    Én is nemrégen gondolkodtam, bár annyit tudtam, hogy nintendo DS-re lesz, úgyhogy most duplán jó lesz ds-re meg PC-re is :D
  • Cuchulainn
    #9
    Nem rossz a trailer, bár én sem értem ennek minek kell 1 DVD, grafikailag annyira nem lesz a toppon ahogy elnéztem.
    Nagyon kíváncsi vagyok, a régiek nagy kedvencek, mindig egymás ellen toltuk osztott képernyőn :D
  • beatz
    #10
    na erre kiváncsi vagyok. remélem az iszonyatsok pálya és autó foglalja a helyet a dvd-n...és persze lesz megint track editor :]
  • Cuchulainn
    #11
    Ja meg remélem megint lehet majd hajóval meg helikopterrel meg ilyenekkel menni :)
  • CattiBrie
    #12
    gyúródeszka, veréb, bögre, villanytűzhely... :)
  • [HUN]FaTaL
    #13
    Húú ez zsír game lesz:D
  • akyyy
    #14
    gamestar szerint
    Még 0 nap 11 óra
    53 perc és 25 másodperc
    a demoig
  • STREEX
    #15
    azt írják szombaton fog megjelenni hajnali kettőkor.A mi időnk szerint.
  • STREEX
    #16
    Demo
  • STREEX
    #17
    Működik valakinek?Én az istennek nem tudom elindítani.
  • Cuchulainn
    #18
    Nekem működik.
    Így első pillantásra egész jó, hozza a régi hangulatot. A grafika nem túl magas színvonaklú, bár ötletes. Ellenben szerintem az irányítás iszonyúan rossz, épp csak megpöccintesz egy iránygombot és már keresztbeáll a kocsid. A gép meg csak megy végig a hajtűkanyarokban mintha zsinóron húznák. Engem még easy módon is úgy elvert a cpu mint annak a rendje. Bár az is igaz, hogy én nem nagyon szoktam autós játékokkal nyomulni...
  • Csibe001
    #19
    Képeket nem tudnál betenni?
    Próbáld gamepaddel irányítani, azzal tuti jó lesz! :P
  • Myron
    #20
    szabálytalan műveletet hajt végre mindig... ha rájövök miért, írok.
    ti se féljetek írni ha tudjátok miért nem indul :D
  • akyyy
    #21
    jó játék lesz ez, de tényleg irányíthatatlan, valamint az ellenség túl ügyes easy módba
  • akyyy
    #22
    ilyet se szoptam még:CCC


    amugy jó a játék, bele lehet jönni:)
  • STREEX
    #23
    megjelent valami weapons trailer
  • UltimateGamR
    #24
    Micro_Machines_V4_USA_PS2CD-STRiKE kijött , már szedem lefelé , 20 prc és tesómmal már élvezzük a gamet és remélem ps2n visszaadja a régi hangulatot , ejj de várom már
  • UltimateGamR
    #25
    itt jön a jó szöveg: a pc leáldozott.... kontrollerrel olyan isteni irányítani hogy else tudod képzelni
  • UltimateGamR
    #26
    nah most hagytuk abba 10 perc szünetre , értékelés: 100%ban visszaadja a régi játékélményt! Egyszerűen zseniálisan össze vannak rakva a pályák. Autóból rengeteg van és még fejlesztgetni is elhet mindet. Pályákból is sok van , tetszetős a Train Trouble nevű amikor egy mozgó vonaton kell mindig áthaladni , de majd ti is meglátjátok. Alapmű.
  • Csibe001
    #27
    Jaja, csak jöjjön már pc-re :D
  • mucsácsó
    #28
    Micro.Machines.V4-RELOADED
    zsír új, most rakták fel...

    SF3.7, de törve :)
  • precision
    #29
    Már én is elkezdtem 'megvenni'
  • Csibe001
    #30
    Én meg már érjek haza melóból!! :)
    Véleményeket majd írjatok.Demót próbáltam mondjuk. :)
  • akyyy
    #31
    észre se vettem úgy lejött:D próbálom is ki:) ha mindne jól megy elviszme összes haverhoz és neten nyomatjuk;)
  • ngcsnet
    #32
    lan?
    vagy interneten?
  • Neoncsoves
    #33
    hihiii nem ismerem a játékot de letöltöm :) Akinek kell smskód a wanadoora az irjon PM-ben!
  • Neoncsoves
    #34
    LOL ez aranyos
  • akyyy
    #35
    hamaccsal
  • ngcsnet
    #36
    ertem
  • akyyy
    #37
    külédmte privit
  • ACE
    #38
    Na, valaki hamachi-val nyomat? Mondjatok szobát
  • akyyy
    #39
    nah, vagy?
  • Lord Gamez
    #40
    Hy all!
    Megvan a játék, de délelőtt óta nem tudom elindítani. Amikor elindul bejön a töltőképernyő és kilép. Tudja valaki mi lehet a baj?