369
Wings Over Europe: Cold War Gone Hot
  • Cowek
    #1
    Megjelent a Wings Over Vietnam folytatása! Reméljük legalább olyan jó mint az előd

    HIVATALOS OLDAL




  • gabber_saviola
    #2
    http://www.jatekhirek.hu/index.php?stiri=6912
  • Seaweed
    #3
    Megjelent...amerikaban..de kapni sehol se lehet...
    ..es nem a WoV folytatasa hanem sokkal inkabb az SFP1 vonale....(amibe beletartozik a WoV is)
  • neuro
    #4
    szerintem csak azért kapott topikot mert kint van a warez verzió
  • Seaweed
    #5
    ha igyvan, akkor ez szomoru....
  • Thanatos
    #6
    és sg-n ezen meglepődtök? :)
  • Cowek
    #7
    Szerintem ez meg egy önállóan futtatható játék ami nagyon tetszik... De nekem mind1. Töröljétek a fórumt ha nem ér ennyit.
  • Met
    #8
    ehhez is jó a kormány?
  • Cowek
    #9
    Tuti, csak hülyén néz ki amikor alászeded egy rakétekilövés előtt
  • Seaweed
    #10
    Ertem en hogy kell valamit valaszolni..azaz megsem: Hogy jon ez a valasz ahhoz hogy Neuro megjegyezte az en hsz-emre, hogy csupan azert lett hirtelen pont ma topicja a WoE-nek, mert PONT MA jelenet meg warezben....
  • Cowek
    #11
    Értem... miután ez a része nem érdekel, le is zárhatjuk
  • neuro
    #12
    Szerintem a három topikból kellene egyetlen Thirdwire-t csinálni, főleg ha nemsokára kint lesz a WWI játék is.
  • Cowek
    #13
    Majd lezárjuk egy oda mutató linkkel, és ha valaki a keresőben erre keres akkor ott köt ki.
  • Seaweed
    #14
    Jah nem rossz 5let ez se mert az elozo kettonek alig par szazas hsz allomanya van..ossze kene olvasztani oket vagy mitudom en, es pl a legnagyobb meretubol (SFP1) csinalni egy "Thirdwire szimek (SFP1,WoV,WoE)" cimet adni vagy valami hasonlot..es ha megjelenik egy ujabb csak a cimet atiratni....
    Szal nem rossz 5let.
  • Seaweed
    #15
    (Halkan megjegyzem hogy ez az IL2/PF topikokkal is mar regen meg kellett volna csinalni...ott meg aztan volna is ertelme mert azok joval tetemesebb hsz allomannyal, ergo erdeklodessel rendelkeznek)
  • csoola
    #16
    nekem a WoV nem jött be sokáig, a gépek szépek voltak, a táj már nem annyira, szaggatott (kissé nekem optimalizálatlannak((->ha mégegyszer leirom, tuti fejbelövöm magam)) tünt), és vhogy a kezelhetösége is más (rosszabb) volt a megszokottnál.de nem volt rossz azért mégse (bár ez lehuzásnak tünhet)
  • Seaweed
    #17
    Patchekkel sokat fejlodott az SFP1 vonal...az utolsoban is sok ujdonsag volt...nem egy lomac vagy egy IL2 szeria...kb FS szintu fm van benne de azert boven jol el lehet veluk szorakozni..
  • neuro
    #18
    Seaweed - valahogy ki lehet kapcsolni a bal alsó sarokban lévő infókat (magasság, sebesség stb.)? Esetleg úgy, hogy csak külső nézetben maradjanak meg...
  • Seaweed
    #19
    Ha jol emlekszem igen. De most hirtelen nem tudom hogy.
  • Seaweed
    #20
    Nah megneztem..egesz jo elso benyomasok:
    -Vegre egy normalis alapzene a menu alatt
    -szep renderelt kepek
    -gepek 3D modellje kifogastalan!
    -FM-ek is rendben vannak (jobbak mint a 3rd Party addonoke (pl A-10, Harrierek) igaz csak billel probaltam ki de kifejezetten tetszik
    -taj a regi...nem baj majd feltupirozzuk
    -valaszthato nemetorszagi map mellett a Vietnami is! (benne van mind2 kapmanya is!)

    Neuro mikor porbaljuk ki multiban (baaartudom BoPakot is rendbehozhatnam elso korben a patch utan :P)

    Illetve remelem legalabb az unio valamelyik shopjaban lehet majd kapni....(magyo-n csodalkoznek ha igen)...
    Max ha nem akkor "csoportosan" kene rendelni az USA-bol (akkor nekem kene WoV is melle)

    par kep hirtelen:






  • Seaweed
    #21
    Asszem valamelyik config fileban kell letiltani. deez csak cliensen latszik..azaz nalad ha hostolsz akkor nem "altalanos" beallitas.
  • Seaweed
    #22
    Az viszont kurva nagy kar hogy a Mirgae Factory gepei nem kerultek bele!!!! Legalabb a Mirage III-asok es a V-os belekerulhetett volna....plane hogy lehet kampanyban akar Francia legierovel is menni (F-100)....nagy kar erte! Remelem hamarosan orvosalja valamelyik team ezt addon kampanyban!
  • Seaweed
    #23
    Nembeszeve pl a F-5 szeriajukrol...ejnye de nagy kar erte..
  • Seaweed
    #24
    Erdekes hogy az F-104 licensz meg mindig "negativ" statuszban van..igy ebbe se kerult mar bele (pedig aztan europa-hideghaboru..mi mas ha nem az ozvegycsinalonak kenne az elsonek lennie...de mint tudjuk a licenszt visszavontak igy mar WoV-ba se kerult bele....)
  • Seaweed
    #25
    De azert busulni se kell..van Hunter szep muszerfallal, a Harrierek vegre nem "faleveleznek", es benne maradt a Cruzi is ami ugye nagy kedvenc
    (..es tulkepp benne az egesz WoV..)























  • Seaweed
    #26




  • neuro
    #27
    A barátnőm szerdán vizsgázik, tehát a kedd este nekem szabad lenne egy kis multizásra :)

    Érdekes, hogy mielőtt felraktam volna a patch-et a Mig-27-es repülhető volt, utánna azonban már nem.
  • Seaweed
    #28
    En patch nelkul kise parobaltam :)
  • Seaweed
    #29
    Kene egy jokis cikket kanyaritani rola a BoP-ra
  • Borg
    #30
    Ebben csak ilyen egyszerű sík terep van, vagy valami izgalmasabb táj is van benne?
    Nomeg valami in-action screenshot sem ártana már :)
  • Seaweed
    #31
    Elvileg hegyek is vannak a nemet mapon...vietnamit mar ismerjuk azon van boven..de be lehet rakni custom mapot abbol van egy csomo fele...
  • Seaweed
    #32
    Ma ha lesz idom(es foleg kedvem) SFP1-hez aktualizalom a BoPack-ot.
  • Borg
    #33
    Najó, akkor megnézem én is :)
    Beizzítom a jóöreg 2axis 2buttont :DD
  • Bucser
    #34
    búsul a szívem:( a jó öreg saitek cyborg 3d-hez nem találok SST-t 64 bites windóz alá:( Azt írja mikor indítom a profiler-t hogy dugjam be a joy-t.. valaki esetleg ötlet?? mert megnézném ezt a drágáT:)
  • neuro
    #35
    mivel jobb a 64 bites windows?
  • Bucser
    #36
    Nem jobb de már ilyet vettem mit tegyek?? vissza nem rakom a régit:)
  • DJ Skyline
    #37
    akkor gondolom gépeket is lehet betenni!!
  • Seaweed
    #38
    ez ugyanugy mukodik mind3 gamenel
  • bgabor
    #39
    Ennek a Mirage Factorynak merre találom a weblapját, vagy a gépeit merről tölthetem le? Mert a Combatace-ről csak a MiG-21F-13 gépük tölthető le, a Mirage-ok nem.

    Elvileg ezek az addonok kompatibilisek az új WOE-al, ugye?
  • Bucser
    #40
    nem hinnem, hogy minden esetben lévén nagyon sokszor más fileneveket használnak és bár az engine ugyanaz a filenevekkel való buzerálás miatt nem biztos, hogy helyesen installálodik... Ugyanezért kell a WOV-hoz is külön mod és nem jo hozzá az SFP-1-es.