34
Látta már valaki? Borzalom a négyzeten
  • qper
    #1
    Kapcsolgattam az unalmasabbnál-unalmasabb műsorok között, amikor rákapcsoltam a BPTV-re amine ez a borzalom ment. Egyszerűen annyira megdöbbentően rossz, hogy az ember önkéntelenül is azt veszi észre hogy nézi.




    A rövid tartalom. Mindneki kedvenc Anettkája egy piros bőrruciban tanítja az orosz nyelvet nem könnyen elsajátító Tomit (szintén BPTV sztár). A műsorfolyam nagyon egyszerű, egy óra alatt tanulnak meg egy mondaot (kb. olyan szinten, hogy "Esik az eső". Ezt még megkombinálják esetleg egy olyannal hogy "Szia Tomi vagyok, esik az eső). Az egy óra alatt ezt gyakorolják töviről hegyire, mert Tomi nem egy tálentum, nehezen megy neki.

    Látta már valaki rajtam kívül? Aki esetleg nem , az feltétlen tekintse meg egyszer.

    Végezetül itt egy cikk a comment.com-ról, ami tökéletesen írja le ezt az egész katasztrófát.



    Lehet persze értetlenkedni, hogy minek foglalkozunk annyit olyan emberekkel, mint Anettka, de nem érdemes. Anettka mostmár örökké velünk marad, az űrből is vissza fog térni, ne is reménykedjen senki, mert ő a mi levakarhatatlan Anettkánk, aki mindig valamivel előáll, és mindig olyasmivel áll elő, ami nagyon felkavarja a tévénézőt. Márpedig a traumákat ki kell beszélni. A Ruszkij jázik című műsora sokkoló, és végképp semmi értelme, de épp ezért tart bénult szünetet az ember kapcsolgatás közben, és akad el egy jó időre Anettkánál. Körülbelül olyasmi ez, mint a kísérleti filmek, unalmasnak baromi unalmas, de van benne valami nyers őszinteség. A Ruszkij jázikban sem történik tulajdonképpen semmi, illetve semmi olyan. És ha belegondolok, ennél ötlettelenebb művészfilmekkel díjakat lehet nyerni a Filmszemlén.

    A műsor lényege, hogy Anettka egy órán keresztül oroszra tanítja a Bptv legújabb sztárját, Tomit. Amiből a néző leginkább annyit érzékel, hogy egy piros bőrgúnyába öltözött csaj keményen aláz egy Tomit, merthogy Tomi folyamatosan bénázik. Nyelvtanuláskor mindenki bénázik, de mintha ebben a műsorban ez lenne az egyedüli esemény. A másik különlegesség, hogy Anettka szemmel láthatóan nagyon élvezi ezt a szivatást, egy pillanatra sem esik meg a szíve a csóringer gyereken, sőt, ha Tomi valamit nem tud, akkor Anettka látványosan kiakad. A műsorból tehát Anettka lelkének eddig titokban tartott, szadista oldalát is megismerhetjük, talán a későbbi részekben körmösöket is fog osztani. Az egész produkció egyébként egy olyan szobában zajlik, amelynek falai a félmeztelen Anettkát ábrázoló poszterekkel vannak kitapétázva, gondolom a nyelvtanulás ösztönzésének jegyében. De mielőtt tovább elemezgetném a dolgot, gondoljunk már bele: este tizenegykor orosznyelvóra!

    Szóval, ez a Bptv-ből jól ismert naturális stílus, kendőzetlenül, vágatlanul belecsapja a pörsenéses valóságot a pofánkba. Ha egy órán keresztül izzad és hebeg Tomi, akkor egy órán keresztül nézze azt a néző, hogy szerencsétlenkedik a Tomi. Szenvedjen a néző is, ha már olyan hülye, hogy ide kapcsolt - talán ez a csatorna jelmondata. Mondom, a Bptv egy radikális avantgard irányzatot képvisel a kábeltévék szolíd, langyos világában. Ugyan, hol van ettől a Reality tévé?

    Most elkezdhetnénk okoskodni, hogy ez azért ebben a formában kevés, de tudjuk, hogy a Bptv-t soha sem érdekelte a nézettség, vagy legalábbis nem úgy, mint más csatornákat, viszont ettől függetlenül azért föl lehetne dobni a műsort például azzal, hogy Anettka minden helyes válasznál megszabadulna egy ruhadarabjától. Garantált a nézőszám emelkedés, még ha csak a vége felé is kapcsolna oda minden férfi. Na, de a végén meg rögtön jönne a reklám.



  • OrioN the S
    #2
    Anettkával anyukájának kellett volna jáccania és most nem lenne ekkora gyökér D: sry...
  • precision
    #3
    lol, nem láttam még, de nem is vagyok rá kíváncsi :)
    szánalmas.
  • ChevyG work
    #4
    a büntetésvégrehajtásban kellene alkalmazni
  • Vlala #5
    Áldott légyen az Úr, hogy Salgótarján környezetét megóvta a BPTV-től...
  • zaki
    #6
    általánosba 1 évig a töri tanárom volt...
  • zaki
    #7
    Börtönben a rabok fellázadnának... :D
  • qper
    #8
    hoppáhoppá, őszinte részvétem :D


    Milyen tanár volt egyébként? Mert a műsorban bemutatott produkciója alapján nem lehet egy nagy eresztés...
  • Loál János #9
    Já nye gavarju páruszki. :-|
  • Loál János #10
    Ott is csöcsbe/nuniba nyomult?
  • zaki
    #11
    Kezdő... Akkor még ki is nézett valahogy... :D
  • zaki
    #12
    Nem... :D

    Egész kellemesen nézett ki. Hosszú (asszem göndör) haj, nem ilyen nyomorék teste volt még akkor, rendes tanár volt, én meg egy "nemtanulok akkorse" játékos... :D
  • RIZLA
    #13
  • DJ Skyline
    #14
    moszkvics, lada, vosztok1, gagarin, dásztvidánnyá, da, nyet, haha, kreml, katyusa, stb
  • RIZLA
    #15
    pravda?
  • sweech
    #16
    minek oda bptv..van ott győzike :D

  • Loál János #17
    És jártá korrepre?
  • GenGeorge
    #18
    És bejött neki ez a lázadó stílus? Biztos megmutatta neked hogy mije van egy kis ösztönzés;)
  • qper
    #19
    ösztönzés? Anettka bájai inkább hátráltató tényezők lehetnek :D
  • ngcsnet
    #20
    Látta már valaki? Borzalom a köbön
  • DJ Skyline
    #21
    nem volt hozzá még "szerencsém"
  • qper
    #22
    ha esetleg van valakinek BPTV-je és tud digizni az adásból, nagyon megköszönném. ezt komolyan mondom, meg kell örökíteni az utókornak!
  • Vlala #23
    Ezt? Minek?
  • tigeroo
    #24
    hmmm
  • qper
    #25
    hogy legyen min röhögni
  • Saddalim #26
    hát AZért...
  • qper
    #27
    egyébként ajánlom még az Anettka és Tomi főz c. műsort is, ez is egy fényes gyöngyszeme a BPTV kínálatának.

    itt lehet előzeteset csekkolni deszka Anettkából és kretén Tomiból.
  • qper
    #28
    Belenéztem az előzetesbe, ez alapján Tomi nemcsak hogy kretén, hanem tehetségtelen és még egy picit b*zi is...
  • akyyy
    #29
    csodálkozol? tamásnak hívják!
  • Shadow_THH
    #30
  • oliverspy
    #31
    Valaki vegyen már fel egy részt. A BPTV (hál'istennek)erre nem fogható. Viszont nagyon kiváncsi vagyok erre a szánalmas szarra. Vagyis kiváncsi vok. Valaki vegyen már fel egy részt és nyomja már fel mondjuk RapidShare-re.
  • Esrohnoil
    #32
    Duma? :)
  • Halfer
    #33
    én is láttam egy részt, sztem tök jó :DDDD najó, túlzásokba ne essünk! :D orosz nyelvet viszont szeretem, de hogy minek egy ilyen műsor arra nem jöttem rá. Hárásó xD
  • King of Roads
    #34
    hmm...