141
  • Kandurex
    #1
    Jó pár éve néztem meg a triológiát.... azóta is borzongok tőle :/

    Az ezredfordulón nem jött el a világvége. Az ördögnek más tervei vannak: 2006. VI. 6. az ő napja. El fog jönni, félelmet, káoszt és gyűlöletet hoz magával, hogy a világ ura lehessen. És mindaz a félelem, amit a gonosz seregek ura a világra bocsát, egyetlen gyereknek köszönhető. Bármilyen különös kisfiú is ő, családja nagy szeretettel veszi körül: nem sejtik, hogy a házukban és a világban szaporodó borzasztó balesetek és tragédiák mind a fiúnak köszönhetők. De előbb-utóbb kénytelenek tudomást venni róla, hogy a gyerekük nem az övék, hanem a Sátán fia. És megkezdődik a harc az egyre növekvő hatalommal bíró ördögi kisfiú ellen. Ha ő győz, a világvége jön el vele.

    Minden idők egyik legismertebb, legnépszerűbb horrorfilmjének, az 1976-os Ómennek, kiváló színészeket felvonultató, modernizált változata ’06.6.6-án kerül a mozikba az egész világon.

  • bertino
    #2
    uh én is megnéztem anno a trilógiát és hasonlóan vagyok vele D:
  • Lacee
    #3
    tudom ajánlani az Elveszett Próféciák c. könyvet (eredeti nevén Good Omens) a Terry Pratchett - Neil Gaiman szerzőpárostól, zseniális paródia :)
  • Punker
    #4
    bakker de keméyn volt az gyerek fejjel nézzni :)
  • DanielT
    #5
    Ööööö, 06.06-án születtem :P Igaz nem 2006, de ez is valami :)
  • Kandurex
    #6
    Megpróbálom rá venni a baráti kört, hogy menjünk el rá moziba kedden, de megdöbbentő, hogy ma már felnőtt emberek is mennyire tartanak a filmtől.

    Egyébként a legjobb, hogy a forgatás megelőzően nem egy-két színész mondta vissza a szerepet, és akik maradtak azok közül is jó pár mindenféle medállal vagy kereszt viseléssel jelent meg a forgatáson. Persze a többség nem fél a saját filmjétől, de az tény, hogy a ma filmeket gyártó korosztály (általánosan) gyermekkorának egyik legnagyobb pszciho-horrorja volt!
  • Seth
    #7
    HUh , azta de féltem ettől a filmtől még kiskoromban. Bár már szinte semmire sem emlékszem belőle. Nemtudom megölik végül Damien-t?(ez a neve ugye???)Emlékszem vmi késre, hogy azzal lehet csak megölni, meghogy állatokat uszított rá az áldozataira, vagy saját maguk vetettek véget az életüknek,mert "megszugerálta" őket. Jól emlékszem??
  • Kandurex
    #8
    A címben lévő plusz jelet lecserélnéd erre (?): †

    Csak stílusosan :)
  • fernando torres
    #9
    nekem meg névnapom van
  • sweech
    #10
    huhh tetszik amiket írtok...most még jobban elkezdett érdekelni a film :)
  • DecenS
    #11
    megvan még valakinek az eredeti trilógia?
    évek ót keresem, de sehol nem tudtam rábukkani...
    ha valaki tudna segíteni, megköszönném.
  • qper
    #12
    6-án? ilyet se hallottam hogy kedden mutassanak be valamit.
  • winnie
    #13
    sajnos elég gyenge lett:( pedig nagyon vártam...
  • Kandurex
    #14
    Na, most mihez képest gyenge? Önmagában, mint film, vagy hasonlítva a régiekhez?
  • Aspyrin
    #15
    Az ördögnek más tervei vannak: 2006. VI. 6. az ő napja.
    Na egy ilyen iszonyat gyenge, mulatságos bevezető után már a film sem érdekel.
  • leveskocka
    #16
    jah,ha 2006.06.06 amikor haddelhadd van,es eppen akkor van a bemutato,kisse hiteltelen:)
  • Kandurex
    #17
    Jaj, hát na! Ez volt a cinematrix -on, gondoltam bevágom mint felvezető szöveg.- A filmben gondolom nem játszik szerepet a reál dátum, szal...
  • Vlala #18
    Ez ebben az évben már a negyedik világvége, pedig csak június van. Kezdem únni a világvégéket, lassan több lesz belőlük, mint valóságshowból.

    Egyébként beszéltem Istennel: nem lesz világvége.
  • Hellsing47
    #19
    télleg???:D
    nem emléem rá hogy beszéltem volna veled...
  • Met
    #20
    azt mondta, hogy istennel beszélt, nem a csicskásával
    [vicces]
  • tigeroo
    #21
    ..most nincs kedvem hozzá...:l

    de ha lesz világvége akkor előre is bocsi érte..
  • winnie
    #22
    a filmben nem játszik szerepet 2006. június 6 (nem egy nap alatt játszódik, ezt illene tudni, nem lesz benne világvége, ezt is illik tudni), az pedig jó móka, hogy ekkorra tették a premiert.

    ld. a v for vendetta is november 5-re lett tervezve, a szabadság és szerelmet is október 23-án fogják bemutatni és a temetetlen múltat is asszem akkor mutatták be, szóval nem tudom, hogy miért gáz, hogy most lesz a premier.
  • Kandurex
    #23
    Winnie, valami moziban dolgozol? Csak azért kérdem, mert ugye világprem lesz, aztán sehogy se láthattad, legfeljebb próbavetítése iccaka...asszem?!
  • mod
    #24
    A bemutatója se semmmi, nekem nagyon tetszettek. :-O
  • Tatyla
    #25
    nem forditott kereszt kéne?
  • Kandurex
    #26
    Lehet...

    na mindegy, gyorsan kivágtam a hivatalos oldalról egy részt, mehetne bannernak nem?

  • mod
    #27
    [flipv]†[/flipv]

  • mod
    #28
    Jó, de sztem kéne még bele a gyerek feje. :DDDd
  • akyyy
    #29
    Régebben volt egy hasonló sátánista film, hogy volt egy kisfiú, azt a kandallóba megszálta az ördög vagymi, és felnőve nagyon menű üzleti gazdag ipse lett belőle, a jövöben játszódott a film(kb 2020), vhogy arról szolt h a világ ura akar lenni, de nem diktatúrával, hanem mindeninek azt adja ami kell neki, és szinte már a föld összes országa az övé volt, kivéve kína ( a közelkeletet is megbékítette), kinát szal meg akarta szerezni de ők nem engedtek, háború indult, és akkor átváltozott sátánná oszt ucu neki, csak jött isten, és ez volt az apokalipszis


    na ennek mi a cime??
  • Fülüke
    #30
    De ennek volt egy régi változata...nem?
  • BiG G
    #31
    szóval holnap lesz az ítélet napja. Jó tudni akkor korán kelek, hogy ne maradjak le semmiről sem.
  • Fülüke
    #32
    Ez:
    omen 666

    Meg ez:


    omen

    Ugyanaz????
  • mod
    #33
    Apokalipszis most?

    Megiddo?
  • winnie
    #34
    nem, de azért elég sokan láthatták már:) a régit persze, hogy nem éri utol, dd szerintem a mostani mezőnyben sem erős.
  • winnie
    #35
    az egyik az új, a másik a régi. de ez a 666-ozás csak munkacím volt, az eredetiben nincs semmi ilyesmi.
  • Dying Soul
    #36
    Lol :D
  • Cuchulainn
    #37
    Lol, lol nekem is egyből ez jutott eszembe :D
    Kíváncsi vagyok mit hoznak ki belőle, időtlen idők óta nem láttam jó horrorfilmet...
  • akyyy
    #38
    megiddo az lesz az, ahhhhhhhhhhhh
  • DanielT
    #39
    LOÁL :DD És gondolod az sokat számít? :D
  • Herr Lehrer
    #40
    nekem nem játsza le