20
Minden ami Isuzu
  • cicai
    #1
    Sziasztok!
    Nyitottam 1 topicot ami nem volt még.
    Kezdjük is egy videoval:
    Isuzu
  • schrank
    #2
    a vid már volt valamelyik autós topic-ban ezért nyitni neki amikor még szerintem nem is láttál élőben bármilyen isuzut sem arról nem is beszélve hogy deawoo-s vagy ami már manapság inkább chavrolett-nek kell ejteni
  • leveskocka
    #3
    szarrolett:)
  • Fenrir
    #6
    "chevrolet"-nek és nem "chavrolett"-nek...
  • stp4trick
    #7
    Ha már Isuzu, akkor ez az össz termékük:


    #2 #6 - a márka Chevrolet, ejtés sevrolett vagy ahogy manapság ejtik sevrolé
  • ngcsnet
    #8
    kár hogy nem annak kell ejteni...
    már unalmas a beszólási kényszered minden új autós topikban...
  • schrank
    #9
    max nem úgy kell írni de igazad van mert kiejteni semmiképpensem szerencsés chavrolett-nek
  • ngcsnet
    #10
  • schrank
    #11
    rákerestem az isuzura és egy sokak által ismert de mégis mindíg elhanyagolt fontos kérdés merült fel bennem ami nem más mint a japánban kamionok léteznek ilyenek soha senki nem látott ilyent még filmeken sem de még csak nem is hallottunk róluk és ilyenkor derül ki mennyire elzárt világ az a szigetország
  • RaST
    #12
    F*sza a képméret ..
  • RaST
    #13
    Egyébként csunyák nagyon ..

    #Nyerges Isuzu:





    Persze megjelennek nálunk az európai márkát is ..
    [ Volvo, Scania, Mercedes .. Stb ]
  • schrank
    #14
    áruld már el hogy mi ebben a csúnya mert az köztudott hogy a kamionok legfőbb tulajdonsága a szépség
    labda fel van adva
  • RaST
    #15
    Maga a felépitmény .. Meg a kiegészitői ..
  • schrank
    #16
    felépítmény ??? ez egy kikötői verda azért mert te még nem láttál ilyent attól az még nem szar mellesleg amelyik képet én linkeltem azon teljesen hagyományos felépítménye van meg a fülke olyan alacsonyan van mint egy mikrobusznál ami valszeg azért ilyen mert ők fele akkora lökettérfogatú motorral is olyan kamionokat gyártanak amik egyenértékűek a világ más részein ismertekkel
  • ngcsnet
    #17
    talán mert ügyeltek az aerodinamikára
  • RaST
    #18
    Akkor is csunya .. Egy európai gépes 1000× szebb :P
  • prezi
    #19
    mert európai vagy...
  • Loál János #20
    Piazza rox.