24
ARC óriásplakát-, citylightplakát-, mondat- és videópályázat
  • PESK
    #1
    Sziasztok!
    Idén is megrandezik immár 7. Alkalommal a ARC óriásplakát-, citylightplakát-, mondat- és videópályázat-ot.
    Részletes információk a www.arcmagazin.hu címen. innen letöltheted a jelentkezési lapot és a pályázati feltételekt is.
    Sok sikert minden résztvevőnek.
  • RaZoK
    #2
    Nem tudom, hogy volt e értelme ennek topikot nyitni, mert minden második képszerkesztő topikba bent van ez a PONTOS link. -.-
  • PESK
    #3
    Igen-igen benne van de itt meg lehet tárgyalni bizonyos dolgokat, pl tapasztalatok, vélemények stb..
  • RaZoK
    #4
    úgylátom senkit nem csigázott fel ez a topik mivel nics értelme eltelt 20 perc a nyitás óta ilyenkor már 10-20 hsz-nek kéne lennie, de eddig rajtad kívül csak én írtam, hogy közöljem a tényállást más még ezt sem tette meg nyilván, mert akarta a fáradságot venni ilyesmire...bye
  • PESK
    #5
    Hát lehet azért nincs 10-20 hozzászolás mer ez kicsit komolyabb téma és nem mindenkit érdekel...majd szép lassan lehet lesz megfelelő hozzászolások!
    Olyan hasonló kalaberű témákban mint pl: mennyi a pontos idő, meg mi volt ebédre lehet h többen szolnak hozzá,de ahhoz nem kell megeröltetnie magát senkinek!!!
  • RaZoK
    #6
  • ngcsnet
    #7
    ha ez plakát-kiállítás, akkor mutassatok vmi képeket..
  • PESK
    #8
    http://www.zawar.hu/foto/arc2005/index.php
    Ezek a tavalyi kiállított képek!!!
  • ngcsnet
    #9
    thx, az arcmagazinon nem találtam semmit
  • PESK
    #10
    jahh ott énse sztem nincs semmi ott...
  • mod
    #11
    Jó volt tavaly is. :-o
  • PESK
    #12
    jaja
    remélem idén is meglessz a szinvonal...hehe.persze h meglesz
  • Cat 02 #13
    pont most láttam a Rocksulit :D abban van az Arc x]
  • PESK
    #14
    Én nem láttam, de lehet...
  • sapkafej
    #15
    hogy te mekkora fallosz vagy :|
    azt hiszed, mindenki egész nap gépezik és pásztázza az új topikokat (és próbál mindegyikbe belekötni...?) ?
  • RaZoK
    #16
    pontosan...van egy pár ilyen ember..
  • PESK
    #17
    Sztem mostz rólad beszétek...
  • PESK
    #18
    Uhhh sülyadőben a topic
  • Nuxa
    #19
    Talán meglehet, de ez ilyen téma, engem is érdekel, de nem tudok mit hozzáfűzni, talán azért, mert nem értek hozzá
  • Nuxa
    #20
    Pesh! Látom nem nagyon kedvelnek a fórumozók, a fotoshopos oldalon is folyton szekálnak, itt is, néha már sajnállak
  • Nuxa
    #21
    VRSDM ellen felkelés indult!!:D
  • Nuxa
    #22
    És már le is állt!!:)
  • szando
    #23
    na, én is várom már az ideit, tavaly nagyon jó volt, a mondanivalók és a hangulat is. személyes kedvencem a gyur-csány meg a scrabble volt :) de nagyon tetszettek az ivóvizes plakátok is.
    remélem idén is legalább ilyen lesz a színvonal!
  • blackgamer
    #24
    volt idén is, elég jók
    amúgy Nike kicenzúrázta ezt a képet :) távolkeleten gyerekekkel dolgoztatnak :(