1885
  • B0B0
    #1
    Eleinte nem jelentett számomra semmi pozitívumot vagy negatívumot az, hogy az RTL klub közvetíti a FociVB-t. Amikor azonban (2 év után) megnéztem egy magyar bajnokit tisztelt Léderer Ákos "kommentátor" eléggé kedvem szegte. Ő fogja a VB-t is közvetíteni???

    Boxmeccsek alkalmával is néha sírok, Forma 1-ről nem is beszélve.

    Ha egy (szerintem) kisebb költségvetésű Viasat3 le tud szerződtetni egy Hajdú B.-t akkor az RTL klub miért nem?
  • Shadow_THH
    #2
    RLT klub

    ott mindenki gügyögős semmire való retardált. nem a szaktudásuk miatt kerültek oda ahol vannak. pl répa kata meg a palik laci a besztesztek
  • B0B0
    #3
    Palikkal nincs különösebb bajom. Már megszoktam :)

    De a GYULA!
  • The FlashBack
    #4
    Koko kell még oda
    Vasárnaponként az ideg öl meg
  • Mersant
    #5
    Palik a leg idegesítőbb Stohl után!
  • szanics
    #6
    A világbajnokságról Hajdú B. is kommentál majd, mellette Léderer a másik utazó kommentátor.
  • Shadow_THH
    #7
    hofi mondta egyszer:
    régen egy ilyen pösze semmirevaló sejpítős k... megszólalt volna a tv-ben, az ország felmordult volna, hogy 'hmm ezt vajon ki ba..a' :)
    pokriccsák móni jön leüti a labdát

    de most komolyan az rtl klubon van olyan másor amit olyan ember vezet aki ért hozzá? talán a recept klub de azon kivül mondj egyet
  • B0B0
    #8
    Jajj! A "szakkommentátorokat" el is felejtettem. Kovács Kálmánnal mint emberrel semmi bajom nincs, játékos korában becsültem is valamennyire, de szegény nem való a mikrofon mögé
  • The FlashBack
    #9
    nincs több
  • The FlashBack
    #10
    mellé se nagyon:)
  • StephenKing
    #11
    Annyira lázadtok Léderer ellen hogy majd leváltják és Balázs vagy Mónika fogja közvetiteni a meccseket.
    Szegény Knézy Jenőnek a nyomába sem érhetnek őt élvezett volt hallgatni bátran mert bírálni és szakmailag felkészültebb volt mint az egész Rtl-klubos bagázs.
  • B0B0
    #12
    Na legalább valami jóhír :)
  • B0B0
    #13
    Igaza volt!
  • Láma!
    #14
    hát igen. Knézy, Vitray, Gulyás (bár ö focit nem) ezek a jok. Manapság Hajdú B., Faragó, Gundel, talán Fülöp. viszont a rádioban kurva jo kommentátorok vannak!
  • B0B0
    #15
    Biztos hogy nem. Azoknak ott kell lenniük minden napp az agyrohasztó show-ikon.

    Knézy télleg egy sport-polihisztor volt, de azért őt nem kedvelték annyira, de ő legalább oda tudott figyelni a meccsre és még beszélni is tudott.

    Gundit mé nem szerződetit le? :)
  • B0B0
    #16
    Szerintem a Sport1-n és a Sport2-n jók a kommentátorok. És azt kell mondjam, hogy a Lédere mellett még az Eurosport is színvonalasabb
  • szanics
    #17
    Eurosporton tenisz-kommentátoroknak respect!
  • Shadow_THH
    #18
    korda gyurit ne felejtsétek ki mert nélküle soha nem tanultunk volna meg pókerezni... fekete péteres kártyával
  • jAsOn VoOrHeEs
    #19
    Ehhez a felkészületlenséghez még annyit, hogy tegnap előtt olvastam, miszerint a Sport Televízió kommentátora, Méhes Gábor, 3-4 órákat tölt el azzal, hogy az NBA-s meccsek közvetítésére érdekességeket, plusz információkat gyűjtsön a netről vagy akármilyen más forrásból. És ennek megis látszik az eredménye, mert rendkívül színvonalasak, élvezetesek az nba-s közvetítések. Olyan statisztikákat, infokat, érdekességeket mond el meccs közben, hogy csak a számat tátom...
  • ProGabe #20
    Nem mond hogy a másik utazó ez a kis pöcs lesz?Miért nem a Hethéssy,ő legalább normális,mégiscsak a telesportnál kezdte.Amúgy elfeldkezdtek a másik "kitűnőségről":vilkági "most nyerhet" petikéről.Ez,meg a másik majom azt sem tudják mi az a foci,a normális kommentátorok azért is olyan jók,mert ebben/ennek élnek,mindenük a sport,nemrég volt madridistán sztárchat Méhes Gáborral,aki ott elmondta hogy egy meccsre átlagosan 3-4(!!!) órát készül,több száz oldalt jegyzetel,és természetesen gyerekkora óta szerelme a sport(pontosabban a kosár és ezért ő közvetíti az NBA-t,és szerintem mindenkinél jobban)
  • Láma!
    #21
    hát igen, öt nem csak odatették, mert kellett, hanem ö ezt akarja csinálni, és gondolom szereti a munkáját.
  • Láma!
    #22
    és vajon megadja???
    és MEGADTA,MEGADTA, és IGEEEEEN!!!!!!
    :DD
  • ProGabe #23
    Megelőztél.
  • The FlashBack
    #24
    igen a múltkor hallgattam a petőfin a sopron meccset, és élveztem:D
  • The FlashBack
    #25
  • Láma!
    #26
    jah, mondom ott kurva jo minden kommentátor. csak sajna a legjobb már eltávozott...:(
  • The FlashBack
    #27

    Ez kellene léderernek is, ha tudná használni a netet:)
  • ProGabe #28
    Meg ugyebár ott vannak a sport1+2 szakkommentátorai,akikhez képest a retek klubbosok kis hülyegyerekek.
    Pl Török Péter,aki uygebár az NBA-é,hát óriási respect,szerintem nincs olyan játékos akiről ne tudna min. 8-9 infót,a kezdőkről meg kb mindent tud,ráadásul még ért az NFL-hez is és a most futó régi vb-s műsorokban is úgy mondja az összes régi vb-résztvevő országok keretét mintha kötelező lenne tudni.Sőt,szerintem tudja a bírói hármasokat is,ha már azt tudta hogy a '62-es magyar válogatott repülője a visszaútkor melyik városokban szállt le,ezt akkor mondta amikor Mészöly elkezdte mondani hogy a visszaút sem volt egyszerű,mert sok helyen le kellet szállni tankolni akkoriban,erre TP kisegítette a pontos úttal
  • B0B0
    #29
    Ugyanez a helyzet Faragóval is. A BL meccseknél rengeteg infót mondd el az aktuális nyilatkozatokról, a régmúlt meccseiről statisztikákról, stb...

    Azt sem értem, hogy egy Wéber Gábor (ha jól tudom F1 szimulátor-bajnok) mit keres a kommentátorállásban
  • avcom
    #30
    azt, hogy emellett azon kevesek egyike abban az RTL-es közegben, aki ért is ehhez, Palikkal meg Czollnerrel ellentétben
  • szanics
    #31
    Wébert én bírom
  • B0B0
    #32
    Nem nagyon domborodott ki előttem eddig a szakértelme
  • Láma!
    #33
    azért mondjuk palik ért a forma 1-hez,nem kell tulzásokba esni
  • jAsOn VoOrHeEs
    #34
    Jah, Török Péter is nagy arc. NBA-vel kapcsolatban vele aztán nem szívesen állnék le vitatkozni, mert az részemről egyenlő lenne az öngyilkossággal. Az ő közvetítésein abszolúte de látszik, hogy neki a mindene az NBA, és él-hal ezért a sportágért. (nem tudom, hogy milyen kosárlabdás múlttal rendelkezik, de gondolom, hogy ő maga is igen magas szinten űzhette ezt a sportot). Az érdekes információk mellett pedig baromi jó történeteket tud mesléni ^^

    Egy kis OFF, ez az egyik kedvenc történetem amit hallottam tőle Nba meccs közvetítés alkalmával:

    A cleveland-detroit utolsó meccsen egy aranyos történetet mesélt:
    "Azért Rasheed Wallace nem akármilyen fickó volt Portlandben, az országos cimborájával, Bonzi Wells-szel közösen füveztek Wallace nagymamájának házában, és teletömték a mami zsebét fűvel, és mindig őt vitte el a rendőrség...:)"
  • B0B0
    #35
    Félre ne értsetek, nincs nekem sem semmi bajom Wéberrel, sokkal jobban tud beszélni, mint a Léderer, vagy a GYULA, csak ma már ennyi elég ahhoz, hogy valaki egy kommentátori székbe kerüljön
  • B0B0
    #36
    Ez így van. Talán Gulyással ketten ők értenek a leginkább hozzá a kommentátorok közt
  • Láma!
    #37
    :DDDDDDDDDDDD
  • B0B0
    #38
    Bocs, nem Gulyás, hanem Dávid
  • Láma!
    #39
    azé:DD
  • DJ Bee18
    #40
    az a szörnyű, hogy én már annak is örülök, ha Léderert hallom Világi Peti és Gyuszi helyett :DD, meg hallottam a Sportklubon egy-két noname amatőr focikommentárt :). De az is durva, hogy már Koko is kommentál egyedül boxot...