14
  • Morden23
    #1
    De rondanagy komplexum...
  • endiboy
    #2
    hja, randa is, meg nagy is..de ha itt lenne hátul a kertbe
  • dez
    #3
    Pár hónapja nézett így ki, szerintem azóta már rég kész, sürögnek-forognak benne, és szép gyep van mindenütt... :)
  • hetti
    #4
    Szivesen meloznék ott! :D
  • GABOR16
    #5
    A szép gyep engem meglepett, nem hittem volna, hogy egy nagy válalat ennyit ad a külsőre.
    Azthittem valami betonpark féleséggel van körbevonva, nem pedig organikus elemekkel.
    Így biztos kellemesebb ott dolgozni...
    De az tény, hogy jónagy épületegyüttes.
  • HUmanEmber41st
    #6
    LOL... ilyen kis chipeknek ekkora gyárat :) :)
  • tehen_m
    #7
    Miért mit gondoltál?
    Bellül tökéletesen tiszta az egész, akkor kívűl igénytelen?
  • Morden23
    #8
    Van pénz új épületszárnyra, akkor legyen fűre, meg flancolásra is. Nagyon helyes.

    Mit gondolsz, milyen cégimage lenne, ha úgy nézne ki a terep, mint egy thaiföldi kikötő? Olyan helyre sem dolgozni, sem üzletet kötni, sem "inspect"-elni nem szeret járni az ember.
  • vaaa
    #9
    a fű és a környezet jelenti a legkisebb költséget szvsz :D
  • Morden23
    #10
    Így igaz, de jó dolog, ha meg van csinálva.
  • GABOR16
    #11
    Valóban jó dolog, csak eddig még nem gondoltam bele egy gyárnak sem abba a tulajdonságába, hogy vajon hogynéz ki a környéke
  • Morden23
    #12
    Nem minden gyárnak kell úgy kinéznie, mint egy putri. Gondold meg, ezek a szarok elég sokat vannak rivaldafényben, muszáj nekik emberien kinézniük, mert orrbaszájba vannak fotózva.
  • troc
    #13
    miért csodálkoztok, hogy így néz ki? németek... :)
  • lindemann
    #14
    Tök mind1 hogy hol van, nézzétek meg a környéket, kis házak szép táj, mellesleg miért lenne betonnal leöntve? ez nem egy városi hústermelő üzem, vagy egy 50-es évekbeli nagy gyár :) Modern, szép, általában azért az ilyen vállalatok igy szokták. nézzétek meg kamarerdönél milyen szép lett a shark-park :)