299
Gyorsulás bárhol, bármivel
  • Hondagirl
    #1

    íme a soron következő a hungaroringen.
  • Hondagirl
    #2
    és uyganezen a napon lesz Tökölön is.
  • desigo
    #3
    Ez jó nagyon csak az a baj,hogy reklám...

    Te mivel fogsz gyorsulni?
  • allock #4
    általában Kunmadarason szoktak az ilyenek lenni, nem?
  • DJ Skyline
    #5
    meg a hungaroringen is
  • Borg
    #6
    Sok hely van, ahol ilyesmit szerveznek rendszeresen.
    Pl kaposújlak, vagy fertőszentmiklós, vagy szinte bárhol ahol reptér van.
    Max nem ilyen nagy volumenben, de legalább az ember többször sorra kerül, és nem egy vagyon a belépő, a sok felesleges sniksnakk miatt.
  • DJ Skyline
    #7
    link1, link2
  • Yeltzin
    #8
    1500 nem egy vagyon, de az tény, hogy kurva sokan indulnak
  • Seten
    #9

    Mi az, hogy Tavaszi SZEZONZÁRÓ? A szezonnnak ősszel van vége, nem?

  • Borg
    #10
    Én voltam olyan gyorsuláson, ahol kb óránként 1x tudtam menni, mert annyian voltunk mint az oroszok. És utána a következőre oda már el se mentem, és mesélték is, hogy kb 1x, vagy 2x jutott egy nap alatt sorra egy ember.
    Inkább megyek kisebb rendezvényekre, de ha már befizettem magam, akkor lehessen is használni a pályát.
  • Yeltzin
    #11
    erre a legjobb megoldás, ha 10-12 ember összedobja a pénzt valamelyik putri reptér bérletére egy napra

    csak legyen nálatok sok benyáskanna :)
  • Yeltzin
    #12
    meg sok kis versenypálya is van az országban, ahol örülnek, ha jön valaki és fizet
  • _Neo
    #13
    Érdekes... :)

    és egy kis reklám ha gyonrsulni akartok: Streetracingpécs
  • _Neo
    #14
    helyesbítek: LINK2
  • Hondagirl
    #16
    sajnos én (még) csak néző vagyok. a barátom, és a haverjaim szoktak gyorsulni.

    a többihez hozzászólva. a ringen 1800 a belépő, de ingyenes a nevezés. tökölön viszont 1500 a jegy, és ugyanennyi a nevezés is. aki nevez, annak már drágább. viszont, ami hely messzebb van pesttől, ott tényleg kevesebben vannak. többen jönnek pest felé. ez van. meg az sem mind1, hogy mekkora a táv. sok minden szempont van.
    amúgy az hogy tavaszi záró, ott sztem arra gondoltak, hogy a tavaszt zárják....
  • desigo
    #17
    Szeretnél majd te is gyorsulni?
  • Hondagirl
    #18
    persze. csak még meg kell hozzá kapnom az autóm, meg persze gyakorolni:D:D:D
    és te hogy állsz ezzel?
  • desigo
    #19
    Nekem céges autóm van ezért nincs szükségem sajátra.Ergo nincs mivel gyorsulnom.
    A barátnőm előző autójával (civic) egy két illegális gyorsulás azért befigyelt.
    Legjobban a Hajógyári szigeten volt feelinges.
    Tökölön egyszer voltam elég is volt belőle.Szinte alig láttam valamit.
    A Hungaroringre szívesen kijárok.Ott egyedül az nem tetszik amikor a motorosok gyorsulnak meg az,hogy keddenként van (volt?!) és késő éjszakába nyúlik a vége.
    Ha jól tudom most már vasárnap is van.Csak azt nem tudom,hogy hány órakkor.
  • Hondagirl
    #20
    jaja. főleg a mostani lesz jó, mert vasárnap után pünkösd hétfő szünet. a legtöbb embernek. így nincs gáz. milyen civic-je volt/van? amúgy a hajógyári tényleg jó (volt) sztem. sajna mára már oda is járnak a rendőrök. multkor mindent ellenöriztek az autókon. nem éppen gyári autók járnak oda. gondolhatod mi volt....
    az infópark volt oltári jó, de nagyon sokat voltak ott is rendőrök, így gyorsulás helyett fekvőrendőrök vannak ott mostmár:( :D

    sajnos kevés a hely, ahol ne lennének ott. pedig jobb egy eldugodt helyen, mint egy forgalmas úton. sztem.
  • desigo
    #21
    Egy gyári 1.4-es civicje volt 99es.
    Az lesz a gáz most,hogy esni fog az eső:(

    Voltam a Hungaroringen dolgozni pont egy olyan napon amikor gyorsulás volt.
    Este visszamentem és mondtam a biztonságiaknak a kapunál,hogy a pályaigazgatóval meg van beszélve,hogy bemehetek erre simán beengedtek:)

  • Hondagirl
    #22
    az nem semmi. de előtte láttak? felismertek, vagy csak úgy? az komoly. hát jah, az eső az gáz... :( ez az egész "nyári" időjárás gáz... utálom is. eddig már két gyorsulás zajlott esőben. a nézőtéren többen voltak, mint gyorsulni, ezért több volt az esély, dehát esett az eső. sokaknak azért kedvezett. meghát aki olyan "nagy" gyorsuló, annak van "eső-slickje".
  • desigo
    #23
    Nem láttak előtte hiszen napközben nincsenek ott a rendezők.

    A barátodnak Hondája van?
  • Hondagirl
    #24
    aha.
  • desigo
    #25
    milyen?
  • Hondagirl
    #26

    ez, de a galériámban is benne van:D
  • bigfoot
    #27
    volt vki gyorsuláson most vasárnap?
    nem volt rossz csak a motorosok nem mentek ,mert szar volt az idő
  • desigo
    #28
    Jól néz ki
  • Hondagirl
    #29
    köszi:D az ő nevében is.

    jaja én voltam
    hringen. bigfoot: te is ott voltál? volt egy-két motoros.
  • bigfoot
    #30
    igen voltam!
    hát igen 1-2 de nem volt street fighter show
    egyebként az mekkora poén volt mikor a safety car parkolt háttal be,és mondta neki a muki hogy ha nekem ilyen kocsim volna megtanulnék tolatni:D
  • Hondagirl
    #31
    hát jah, de sztem igaza van:D:D:D már a multkorin is, egy kamerás ráközelített a helyre ahová parkolt, és egy csomó hely volt még.... nem kéne akkor így, és oda beállnia. na mind1. biztos örül, hogy egy ilyen autót vezethet 2x egy gyorsuláson. (vagy több?)
  • Hondagirl
    #32
    volt még valaki most valahol?
    mondjuk Tököl? kíváncsi lennék milyen volt.
  • desigo
    #33
    Ilyen rossz időben nem menő:(
  • Hondagirl
    #34
    mindenki cukorból van? :D:D:D nem volt gáz sztem. főleg, hogy a ringen fedő alatti ülések vannak. tehát nem ázik ott senki. csak jól fel kellett öltözni.:D:D na mind1.
  • desigo
    #35
    ott a boxutca a feelinges:)
  • Hondagirl
    #36
    bizony, de ha valaki véignézte, mehet leülni is. :D
    senki nem volt a szombati Rába ringi gyorsuláson. Écsen, Pannonhalma mellett?
    vagy esetleg vhol máshol? mostmár itt a nyár, sok helyen van.
    aki tud, meséljen, hogy hol lesz, van, volt még. szívesen mennénk máshova is a megszokotton kívül:D, meghát itt a jó idő, akár egy kirándulás is lehet:D
  • TTYYPPEERR
    #37
    valaki júni. 24 Tököl?
  • Hondagirl
    #38
    pont most nem, te?
    mi lesz?
  • Hondagirl
    #39
    ki volt, és mi volt gyorsuláson mostanság? azért mert nekem nincs élményem mostanában ezzel kapcsolatban, attól még lehet írni... Pl: Tökölről. Sztem.
    Hozzunk egy kis életet ebbe a topickba.. Meséljetek pozitív, és negatív élményeket....
  • dieselG
    #40
    Hát..

    Nekem van egy Opel Astra 1.6i-m, 8szelepes, 65kW-ra van tuningolva, amúgy gyárilag és papíron 52kW :)
    A lényeg az, hogy áprilisban, amikor már egy hónapja lett meg a kocsim, és még 72lóerősen, egy illegális gyorsuláson egy 80lovas 1.2 16szelepes fiat albea () lealázott.
    Voltunk többen is, kábé huszan. Ahogy most júniusban is újra meg lett rendezve, körülbelül annyian voltunk, ugyanazokkal az arcokkal. A kocsimon motorikailag is végeztem azóta pár módosítást, lefűrészeltem azt a 4cm-es pöcköt ami a gázpedál padlóranyomását akadályozta, kicseréltem a légszűrőt egy új sima opelesre, a légszűrőházat kicsit megbuheráltam, de ennyi apróság elég volt ahhoz, hogy egy autószerelőnél 65kW-ot mutasson a kocsi teljesítménye ;) Vagyis 90lóerő dobog a már a motorháztető alatt.
    Tehát a lényeg az, hogy az albeát, vele együtt a nagyképű f*szgyereket csúnyán bealáztam még 5x egymás után is.

    Fantasztikus élmény volt, aznap éjjel még aludni se tudtam, nem fogtam fel h egy nagyon jó autó van a tulajdonomban ;)
    És ami a legérdekesebb, hogy valahogy véget értek azok a pletykák az albeás részéről, hogy milyen "szar" autóm van. Valahogy vissza kellett vágnom neki..

    OFF:
    Megjegyzem, csak ilyenkor szoktam nyomni a pedált, máshol normálisan megyek. Pölö tegnapelőtt meg tegnap éjjel a Mátrában csak 40-50el mertem menni max, hogy idejében fékezzek ha elémugrik egy hülye szarvas . Mert a múlthéten 5méteres fékcsíkkal és kiba nagy gumifüstfelhővel tudtam csak elkerülni egy szarvassal történő ütközést..
    ON

    üdv:)
  • dieselG
    #41
    Ja, és a kocsimról képeket megnézhetitek a galériámban.