18
Nagyon bírom!!
  • gordon 24
    #1
    Nagyon komoly zenekar!!! Részleteket, hireket hsz-ket várok minden Sick of it all-ostól.
  • Dying Soul
    #2
    Mikor alakultak, stílus, hányan vannak, nemzetiség, lemezek száma, személyes vélemény, weblap.
    Ezekkel kéne indítani egy ilyen topikot. Szerintem.
  • gordon 24
    #3
    Sick Of It All, azaz SOIA. A csapat egész egyszerűen a New York-i hardcore-színtér (azaz NYHC) egyik fő létrehozója, melyet a két Koller tesó, Lou és a Pete alapított még a nyolcvanas évek közepén. Egy SOIA-koncert lemez a hardcore eleven lenyomata, indulatos energiabomba, amely nagyobbat üt, mint bármikor: a nagy túlélők ma is okkal a legnagyobbak, hiszen 1989-es Blood, Sweat and No Tears című debütalbumuk óta folyamatosan képesek voltak a megújulásra, még akkor is, amikor a kilencvenes évek első felében komoly támadások kereszttüzében álltak. Ennek fényében talán nem lehet meglepő az a kijelentés, hogy amíg létezik a Sick Of It All, létezik a hardcore is.


  • gordon 24
    #4
    Cikk róluk:Itt
  • gordon 24
    #5
    Weblap itt
  • gordon 24
    #6
    Igazad van!!!! Mindent beraktam.
  • gordon 24
    #7
    Ja még annyit hogy lehet jönnek a szigetre:::itt
  • Dying Soul
    #8
    Így korrekt!
    Amúgy nem vagyok HC-s, pár szám tetszik a műfajon belül, meg kell várni míg betéved ide Takezó, és a többi kis pajtás. :D
  • gordon 24
    #9
    Várom őket!
  • mukika
    #10
    beszteszt, szigetet egyenlőre csak miattuk várom! :)
  • Takezó
    #11
    lawl:D::D nemrég hazaértem, meg is lepődtem, h nyílt soiatopik:D amúgy nem kedvencem, de jó mjuzik (y)
  • Vegas
    #12
    rakjbe számt!
  • gordon 24
    #13
    Kerestem de még nem találtam, ha valahol lesz berakom.
  • Vegas
    #14
    csaktaláLOL?
  • McFrost
    #15
    soia
  • gordon 24
    #16
    Köszi!! Akkor már van program ismertető .
  • gordon 24
    #17
    Sick Of it ALL jön a szigetre, azthiszem elsősoros leszek!!!! Fú mekkorra zúzás lesz ott!!!!!!!!!!!
  • gordon 24
    #18
    Igen !!!!!!!!!!!!!!!!!!És holnap szigeten..... Már alig várom.