102
Melyik hírességet láttad az elmúlt órákban vagy napokban?
  • qper
    #1
    Péntek, Fészek Klub: Demjén Ferenc, Somló Tamás (az előbbi az utóbbi koncertjén vendégeskedett, valamiféle alkoholmentes trutyit szívózálazott szorgalmasan az arcába)
  • Vlala #2
    Sajna Gáspárékat látom és hallom minden héten. Ugyanitt Salgótarjáni lakást cserélnék minél messzebbire :) (Na nem a miénket, a Gáspárékét...)
  • ngcsnet
    #3
    anyám egyszer beszélgetett Korda Gyurival és Klárikámmal egy bútoráruházban

    utcán találkoztam már a Gundel Takáccsal, és a barátok köztös klaudiával
  • donoki
    #4
    mér te hol lax?
    én csak 1el találkozhatok, Gyurcsánnyal :D
    Mivel itt született :D
  • Kmarha
    #5
    Verebessel számtalanszor való összefutás az utcán, boltban, piacon (Zalaegerszeg).

    Az Auróra tagjaival közel másfél órás csócsózás, meg dumálás koncert elött/után az Atlantisz lépcsőjén. Csajok stírőlése, sörözés, stb. (szintén Zalaegerszeg)

    Sörözgetés, legalábbis az én részemről a Hiperkarma énekesével. (Veszprém, felső kampusz)

    Gitározás és éneklés Gergővel, a Hoollywoodoo énekesével pár percig, aprógyüjtés céljából, legyen miből nekünk sört venni (Sziget, nem tom melyik év)

    Pár szó Nick Cavevel és barátnőjével/feleségével a nagyszínpad elött, azért jóval a tömeg háta megett (Sziget, tavaly)

    Hideg kézrázás Magyar Bálinttal. Sajnos nem volt nálam kés vagy pisztoly (ez hol is volt? Velencei tó körül, Sulinet táborban)

    Egyelőre ennyi jutt eszembe :)
  • Vlala #6
    Az ismerőseim naponta találkozhatnak egy kiváló emberrel. :)
  • SigS
    #7
    Mindenki Gyozikeje tegnap Retro klub, Szegeg
  • SigS
    #8
    -g +d ;)
  • Dodo55
    #9
    Kb 4-5 éve a budapesti autókiállításon ott volt a Fekete László, és Apukám akart enni csirkecombot, de a Fekete László az összeset megvette(és utána megette) Apukám elől.
  • Kmarha
    #10
    a nagy geci
  • Dodo55
    #11
    Én meg az Orbán Viktorral talákozhatok, mert a szüleim ismerik az ő szüleit.
  • Vegas
    #12
    Elvis-t szoktam látni néha, mindig ide jön kocsmázni..
  • Kmarha
    #13
    Budapesten, valamelyik kis tó környékén (Móricz térnél talán?) van is egy ilyen kocsma. :D büszkén hirdeti hogy Elvis szelleme oda jár sörözni :D Még egy életnagyságú szobra is van neki :)) a bunkó kiszolgálókat és a néhol magas árakat leszámítva egész jó hely :)
  • McGrady
    #14
    Hooligans gitárosa, Dukai regina eddig :)
  • McGrady
    #15
    ja, meg Sárosi Gábor (Barátokközt-Vadász Feri :D)
  • DJ Skyline
    #16
    1 éve láttam a Kern Andrást (rohattnak fekete Celicája van ),és 1 hete láttam a Palcsó Tomit (yee) a Hungaroringen dalolászott,most így ennyi jut eszembe
  • DanielT
    #17
    Már Nissan 350Z-je van Kernnek.
  • Mr Csé
    #18
    na ne!
  • DanielT
    #19
    Nekem van egy érdekes sztorim a celebspottingra :)

    Mentem haza kocsival, mellettem a haver, állunk a pirosnál a Stefánián, amikor fogalmam nincs milyen indíttatásból, de megemlítettem, hogy mire hazaérünk látnunk kell egy hírességet. Ezen felbuzdulva, persze poénból gyorsan körbe kezdtem nézelődni, hogy na hol bújkálnak. És vajon ki állt a mellettem lévő sávban? Hoffer Józsi személyesen :DDD Nem hittük el, volt hatalmas röhögés.

    Egyébként 3 évig a Nagymező utcában dolgoztam, ahol a legtöbb színház van, úgyhogy nap mint nap láttam azokat, akiket este a Tvben :) Kedvencem a már említett Kern András parkolási fizetés módszere, aki annyival letudta az egészet, hogy kirakta az egyik dedikált fotóját a szélvédő mögé (persze nem kívül, hanem a műszerfal tetejére) :D
  • SötétBarom
    #20
    Kozsó, Sopron Plaza egy pár éve
    Pacsi az Ozomatli tagjaival
    Vujity Trutkó
  • DanielT
    #21
    "Pacsi az Ozomatli tagjaival" LOÁL!!! Ez ki a p*csöm? :D
  • CUCLI
    #22
    eddig Hooligans énekese. jó arc :)
  • donoki
    #23
    lol a makker
  • DanielT
    #24
    Makker? Az egyik legjobb színész magyarországon, tízmilliókat kellene keresnie havonta, keresne is, ha nem Magyarországon lennénk.
  • Slayerboy
    #25
    Tegnap láttam Győzikét szegeden
  • Slayerboy
    #26
    Meg kb. 1 éve Jáksót szintén szegeden egy játszótéren a fiával :D
  • Slayerboy
    #27
    Jah meg Havas Henriket :D lol
  • ngcsnet
    #28
  • Ronny
    #29
    hát persze:)
  • Vegas
    #30
    ma láttam magam!
  • DanielT
    #31
    Kifejtenéd?
  • Lammer
    #32
    meg ne magyarazd, hogy a Kernnek nem futja parkolasra(foleg, hogy Nissannal furikazik) mert korberohogom magamat... szarragisag a kobon-e? :D
    legutolso troger ember is a szakadt skodajaval ha ki tudja pengetni a parkolast, o miert nem? :P
  • qper
    #33
    mert Ő Kern András, mert Ő megteheti...


    de sz.tem próbáljunk visszakanyarodni a topik eredeti témájához
  • DJ Skyline
    #34
    ja,bocs! :D
  • Lammer
    #35
    jah ertem vilagos, tehat igy kibujhat a kotelezettsegek alol... aham!!!44 en kerek elnezest
  • geri15
    #36
    Kern tényleg nagyon jó színész, de mint a legtöbb szakmában, a színjátszásban se nagyon fizetik meg az itthoniakat... csak a bűnözők és a politikusok élnek nagyon jól ebben az országban sajnos, de ezzel már máshova kalandoztam...

    Szóval, egyetértek Danival.
  • DanielT
    #37
    OFF

    Én sem fizetek. Nem szarrágó vagyok, csak nem vagyok hülye, hogy egy mocskos patkány képviselő magáncégének Kupper András(Fidesz) Centrum Parkoló Kft. zsebét tömjem, amiből az önkormányzathoz eljut pár százalék.

    Nem nagyon van téma ami ennél jobban fel tud idegesíteni, ezért a hangnem :)
  • Lammer
    #38
    OFF:

    joh akkor enmeg ezentul nem fizetek semmiert, mert szinte minden maganzsebbe megy, tokmind1 partallastol fuggetlenul(jah haddnemondjam, hogy mivel ~eladtak az orszagot, ezert mi mindannyian valahol kulfoldi zsebbe fizetunk, ejj ez nem szurja a szemedet, oda szivesebben szorod a penzt! :P erdekes cahcah) :P
  • Nuki
    #39
    mindig jó a kiskapukat keresni ^^
  • DanielT
    #40
    Azzal, hogy leparkolok a kocsimmal, ami után iszonyat sok adót befizetek, a benzin 70%-át, stb, nem fogok azért fizetni, hogy közterületen megállhassak. Illetve hajlandó lennék, ha nem magáncégbe menne a pénz és emberibbek lennének a módszerek.