24325
Aion-MMORPG(F2P)
  • spatz
    #1
    "Az NCsoft bejelentette legújabb MMORPG-jét, az Aiont, mely az ígéretek szerint az eddigi legszebb online szerepjáték lesz. A játékos majd két oldalra oszlanak, lesz aki a The Chosen, a kiválasztottak közé tartozik és lesz aki a The Fallen, a bukottak közé. A Tower of Eternity egy átjáró a két dimenzió és az Abyss között. Egy gonosz erő kinyitotta nem rég és felébresztette a sárkányokat is, melyek eddig a mélységben aludták álmukat, most pedig bosszút akarnak állni mindkét sík lakóin. Így kezdődik a küzdelem az angyalok, az ördögök és a sárkányok között. A játékmenet is érdekesen lesz megoldva, teljesen a játékosok viszik előre a történetet, így akár minden szerveren lehet kicsit más a szövetségek és a harc állása. Mindenki a maga történetének kovácsa, saját tettei határozzák majd meg a hírnevét és hírhedtségét. Egy egyedi PvPvE rendszer lesz így, hisz két játékos tábor harcol egymás ellen és a gép által irányított sárkányok ellen is. A játékot a Crytec grafikus motor legújabb változata hajtja, az időjárástól a forró levegő remegésén keresztül egészen a parti föveny homokjáig mindent képes legenerálni. Zenéjét az ázsiai Yang Bang Ean szerzi majd, aki a már több film és anime zenéjét is megalkotta, köztük a The Twelve Kingdoms-et (Juuni Kokki) is." - PCDome

    Videó:
    http://www.pcdome.hu/download.php?id=2565

    Képek:




    Ha ez is lesz olyan jó mint a GuildWars, akkor siker....
  • spatz
    #2
    http://www.ncsoft.com/eng/ncgames/aion_intro.asp

    Több kép:
    http://www.ncsoft.com/eng/ncgames/aion_gallery_01.asp
  • sweech
    #3
  • Jagi
    #4
    Vajon elég lesz megvenni a játékot, vagy havonta is pengetni kellesz?
    Bár sztem fizetnio is kell majd érte, annyira azért nem rendesek...
    De tényleg szép :)
  • Shadow_THH
    #5
    kell
  • Laky
    #6
    über
  • Kiado
    #7
    Lehet tudni, hogy open beta lesz-e?
  • Carlos
    #8
    Nekem GW koppintásnak tünik!
  • Carlos
    #9
    Na, videó megnézése után:
    Elsöre inkább SilkRoad. Aztán estimese filingem volt. Meg ez a repülőszimulátorosdi... Érdekes... Maradok a GW-nál.
  • spatz
    #10
    Szerintem is, de még ez sokat változhat, a GW is honnan indult
  • Panicky
    #11
    gw koppintás? a gw se nagyon eredeti, egyébként meg 1 cég
    ami bevált azt miért ne folytatnák?
  • Bucser
    #12
    Én meg L2-nél ugyanaz a cég elvégre:D
  • Szaruman
    #13
    Ezzel vitatkoznék:)
  • METALz
    #14
    "Blokkolnám" ^^
    a gw fejlesztőcsapatának nagy része a wow fejlesztőcsapatából vált ki, szal ha azt veszed koppintásnak hogy wowban is hasonló elemek vannak(v lineageben) akkor ez azért van !
  • Carlos
    #15
    Mármint egy kiadó...
    Gondolom erre gondoltál!
  • tigeroo
    #16
    1# kép: répafa o:

  • Cat 02 #17
    gondolom nem lehet ingyne letölten ^^
  • Zenty
    #18
    Ncsoft csinálja még joh ,hogy koppinthat.( bár gondolom ez szebb lesz a végén)
    Ezt ugy is fel lehet fogni ,hogy ez a game a gw mmorpg változata és ennyi :D
  • Zenty
    #19
    És amibe benne van az mmorpg jelző az tuti havidijas lesz :(
  • Sephi
    #20
    A guild wars miota jo? Csak azok jaccanak GW-et akinek nincs penzuk Wow-ra :D
  • Carlos
    #21
    Az Ncsoft még mindig kiadó!
    Istenem...
  • Carlos
    #22
    Éppenséggel lenne pénzem wow-ra, de nekem nem tetszik.
    Álltalánosítás rulez!
  • sweech
    #23
    jól megy :D
  • Panicky
    #24
    én nem azt mondom a gw koppintás, hanem azt, hogy már nagyon nem lehet teljesen erdeti(grafikailag és játékmenetben egyaránt) játékot kitalálni/kiadni
    a lehetőségeket már eleve az is korlátozza, hogy több játék ugyanazt a grafikai motort használja, és egy fantasy online játék esetén főleg nehéz új storyt és karaktereket kitalálni
    azért a wow készítőinek sem kellett nagyon megerőltetniük magukat(sőt..), hiszen az alap már adott volt
    engem igazából nem is izgat mi eredeti vagy koppintás, 2 éve l2-zöm és nem úgy néz ki, hogy mostanában érdemes lenne váltani bármire is
    ez a játék jónak tűnik, de asszem kihagyom
    utálom, ha van a játékban ugrás :))
  • moszandi
    #25
    Sziasztok!!!
    Az lenne a kérdésem, hogy ezt a játékot le lehet tölteni valahonnan?
  • 0Fritz0
    #26
    Nem
  • moszandi
    #27
    És ezt meg lehet venni valahol?Ha igen akkor hol?
  • Szaruman
    #28
    "Az NCsoft bejelentette "

    Mond neked ez vmit?
  • Kreeder44
    #29
    Elég nagy Alma vagy Te!!!
    Én is GW-zek és fizetős MMORPG-vel is játszom szóval az ilyen hülye megjegyzéseidet mellőzd!Elég idegesítő a Te fajtád tessék án is álltalánosítottam :)
  • najó
    #30
    E3-as Video

    tetszetős,az interface amugy szinte 1az1be L2-es
    amugy év végére igérik a bétát
  • najó
    #31
    [/IMG]

    ronda de azért látszik a kezelőfelület
  • Oriza
    #32
    Érdekes...van pénzem WoW-ra, de mégsem játszok vele. És hogy miért? Mert a GW sokkal jobban tetszik minden tekintetben. Bár ez nyilván nem ebbe a topicba tartozik :)
  • Lyan Kyj
    #33
    Én is gondoltam, h beírok neki, de inkább hagytam..

    Aoinban egyedül a repülés lehetősége tetszik, mindenképp kipróbálom, ha lehetséges
  • spatz
    #34
    Az E3 best of...:
    Best of Show – Warhammer Online
    Best Loot – Warhammer Online
    Best Theme – Lord of the Rings Online
    Best Graphics – Aion
    Best PvP – Guild Wars Factions
    Best Sound – Tabula Rasa
    Best Gameplay – Gods and Heroes
    Most Original – Hero’s Journey
    Best Booth – NC Soft
  • Sonic13
    #35
    in game movie
  • Dudson
    #36
    "Csak azok jaccanak GW-et akinek nincs penzuk Wow-ra"
    ez igen, te aztán képbe vagy. mindenki egy kalap alá veszi a wowot meg a gw-t, sok hülye.
  • Supa
    #37
    Off:GW vs WoW.ne hasonlitsuk már össze.Amugy GW-t toltam kb 7-8 honapig,WoW-ot félretettem kb 1 hét után.ENNYI......GWWoW
  • Kreeder44
    #38
    Na hali!
    Látom még mindig ezen a csórók jáka a GW szindrómán lovagolnak.Elég szomoró nemtudom miért nhéz elfogadni h valaki szereti a gw-t anélkül h fizetős lenne, nem attol jó egy játék mert fizetős és úgyan úgy lehet élvezbi ezt is mont a WoW-ot és van aki másra szánja a pénzt pl edzés díj havi fizetése vagy menza vagy tudom is én de tök mindegy mert amint írtam én is játszok GW-vel is és fizetős mmo-val is a city of heroes al ezt is sokan leszidják pedig nagyon nagy hangulata van akárki akármit is mond és mellette a GW-is ugyan olyan élvezetes mert teljesen más a játékélménye és a stílusa is szóval az összehasonlítást el kéne felejteni és akik ezeket írják csak azért van mert nembírják elviselni h a GW-sek ugyan olyan jól elszórakoznak mint akik a wow-ot fizeik :D igen az én csöröm is csesztetné de ez van :D és ez az AION FÓRUM szóval itt zárjuk le ezt és az Aionnal kapcsolatos infókat beszéljük :D zhx sziasztok és nem akartam megbántani semmi wow fant mert nekem is tetszik az a játék csak ne legyen vita mer már kezdek besokallni tőletek :P Peace GW and WoW :D
  • spatz
    #39
    Új oldal:
    http://www.plaync.com/us/games/aion/

    Még mindig nem lehet tudni mikor jelenik meg...vagy mikor lesz béta hétvége..
  • spatz
    #40


    Ez kellene esetleg betteni a fejlécbe....Vélemények?