12
  • Punker
    #1
    és az XP a legdrágább az egészben valszeg :(
  • Zsoltika 007
    #2
    Hát nem megy csődbe tőle az ms az fix.
  • dez
    #3
    Amúgy miért is hagyná ki?
  • Praetor
    #4
    Huh. Az Intelnek jogos a kérése.
    Ha az amerikai bíróság ennek megfelelően dönt, akkor az igen megnehezíti az AMD helyzetét annak ellenére, hogy majdnem egyértelmű bizonyítékai vannak az Intellel szemben.

    Az AMD kénytelen lenne az összes jelentős fórumon (EU, Japán, stb...) végigzongorázni a pert, és mindegyiknél releváns bizonyítékokat szolgáltatni.
    Legalábbis akkor ha a Bíróság az AMD-nek ítélne a per végén, és csak az USA-ban elszenvedett károkat téríttetné meg az Intellel.
  • nedudu
    #5
    Időhúzás
  • fawcet
    #6
    Joga van neki, csak a bíróság mennyire fogadja el. Ha addig mennek a kenőpénzek, akkor ezt is elintézi.
  • fawcet
    #7
    Bíróság is csak emberekből áll.
  • arty
    #8
    AMD mellett állok, de jogos az Intel beadványa ... :(

    Az "olcsó" laptopjukról ... egyetlen dolgot nem emlegettek: az árat :D
  • Praetor
    #9
    sztem minimum $300.
  • izb
    #10
    nem a fenét nem....
    "A modell mindössze négyszáz dollárba, vagyis körülbelül 80 ezer forintba kerül majd, és teljes Windows operációs rendszer vagy Linux futhat majd rajta.
    "
  • arty
    #11
    ebben a cikkben?? én nem találom ...
  • Benoke
    #12
    Jogosnak nem jogos, egyszerűen amit írtak is, hogy a Japánban bebizonyosodott csalást nem említhetnék meg. Márpedig az Intel Amcsi vezetése tudott a dologról, sőtt hát a vezetés az vezetés, tehát elég nagy a valószínűsége, hogy nem a Japán iroda egyedi akciójáról van szó, hanem globálisan központilag vezérelt piacelnyomásról. Illetve nem tudom minek kelettek a cikkbe az intel újdonságai? Ellensúlyozni a negatív hrnevét? Ennyi erővel még egy kis Magyar politika is kelet volna, hogy kell -e gazdasági megszorítás vagy nem. Nem még jobb ötletem van. Egyetlen hír kell naponta és abba kell belezsúfolni mindent ami azon a napon íródik. Baromság.