693
Fifa 94-től kezdve 2003-ig,illetve más régi focisjátékok
  • hunbasser
    #1
    ide lehet írni szép emlékeket régi focisjátékokról,véleményeket,stb.
    aki tudja honnan lehet leszedni a fifa 94-et,95-öt,98-at,az írjon linket!!
    amúgy nem ezekkel játszok,csak most beakarom gyűjteni az összes fifát,nameg vannak szép emlékek a régi focisjátékokkal kapcsolatban!
  • blackgamer
    #2
    volt egy amiben egy pucér csaj néha átszaladt a pályán
  • hunbasser
    #3
    komoly?:)melyik volt az?:)
  • donpedro
    #4
    Nekem az első és örök kedvencem nem PC-s, hanem még C64-es, a Microprose soccer, az a maga idejében zseniális volt, a nagyon jól eltalált játékmenet, és nehézségi szint miatt.

    A Fifa sorozatból csak a Fifa98:RTWC tetszett igazán. Kb. addig fejlesztett úgy az EA, ahogy kell, évről-évre teljesen újraírták a játékot, és mindig jobb és jobb lett. Azóta ez egyáltalán nem mondható el róluk. Az utolsó komoly újítás, az OTB például szerintem simán hülyeség volt, és egyáltalán nem vált be.

    Megjegyzem, hogy én a Pes sorozattal sem vagyok teljesen kibékülve, a PES3 pl a maga idejében jobban tetszett, mint akár a 4, akár az 5. Ezzel együtt még mindig jobbnak tartom mindet, mint a Fifa utóbbi részeit, pedig én licenszmániás vagyok.
  • blackgamer
    #5
    asszem még Dos-os volt, nemtom a címét akkoriban is sok volt már, de jókat hülyültünk vele

    ami nekem foci szinten nagyon tetszett, az a Fifa 97' utána már nem érdekeltek a focis játékok, bár pár demót még kipróbáltam
  • Fido4life
    #6
    Én a Fifa 99-el rengeteget játszottam, első focis játékom, és nem is játszottam többet 1 Focis játékkal se...
  • sweech
    #7
    sensible soccer ^^
  • Zséé
    #8
    asszem a 94-ben volt olyan, hogy amikor a bíró lapot akart adni, akkor el lehetett szaladni, a bíró meg futott utánad egészen addig amíg utol nem ért vagy meg nem áltál :)
  • hunbasser
    #9
    :)vicces
  • Breki33
    #10
    Actua Soccer





    Emili Hugnes Soccer
  • gergelyanevem
    #11
    nintendo 64 en meg volt egy focis game(fifa 64) ahol lehetett bedobásból is gólt szerezni :D és megadta?DDD
  • hunbasser
    #12
    96ban olyan szép gólokat lehetett lőni,csak ki kellett tanulni csínját-bínját.
    a 97 meg teli volt buggal,félpályáról olyan gólokat lehetett lőni,h kapus keze mellett ment el,meg ilyenek.ya,meg csak úgy felpattant a labda a semmitől,bár én már ilyet a 06ban is tapasztaltam:D
  • Breki33
    #13
    De volt már ilyen topic
  • hunbasser
    #14
    júj,ezzel az actua soccerrel demoban játszottam még nagyon régen,asszem a 2 demojával,és nagyon tetszett.
  • hunbasser
    #15
    nembaj,most újra van:) az ilyen topiknak sztem helye van az sg-n!
  • Breki33
    #16
    az egyes szerintem jobb volt mint a 2-es

    A svédek nagyon jók voltak benne

    Volt harmadik része is havas pályával.
  • hunbasser
    #17
    wow!neked ez megvan?vagy lelehet tölteni vhonnan full verzióban?
  • Breki33
    #18
    vhol meg

    csak már nemtudom hol

    sztem le lehet
  • The FlashBack
    #19
    engem a fifa98 érdekelne, de sehol nem találom:S
  • hunbasser
    #20
    az engem is:)
  • Breki33
    #21
    azt rtwc?

    a másik nekem megvan
  • Csacsi
    #22
    Ha ennyire ragaszkodsz hozzá, akkor miért nem veszed meg? Milyen gyűjtemény az már, ami warez gamekből áll? :DD LOL
  • Breki33
    #23
    Erről jut eszembe képes sporthoz eredeti fifa 2004-et adnak
  • donoki
    #24
    Fifa 2002 asszem World cup :DD
  • R0nin
    #25
    nekem fifa 96om volt 486on :) és nemvolt arca az embereknek még, de a mozgás már jó volt
  • The FlashBack
    #26
    most nem wc2006ot?
  • Breki33
    #27
    az a demo

    ez meg teljes előfizetés esetén
  • The FlashBack
    #28
    most kedvet kaptam, és lehúzom a fifa 98-at:D
    elis felejtettem már, ebben volt ahol teremben is lehetet nyomulni?:D
  • The FlashBack
    #29
    Jah
  • The FlashBack
    #30
    nem a sima, asszem
  • Bankrupt #31
    Fifa '98, persze azelőtt meg Nintendo játék ;)
  • The FlashBack
    #32
    mázlista:D
  • Terminátor14
    #33
    Pfff, annak idején nagyon imádtam :D
    Asszem akkor még csak egy p1-em volt, és vmi demógyülteményen találtam rá az aktuális részére a cuccnak, de nagyon bejött :)
  • Breki33
    #34
    terem az rtwc-ben van

    jobban jársz előbb a demo-t szeded

    fifa 98-hoz kell patch hogy kezeni tudja a kártyád rendes minőségben
  • The FlashBack
    #35
    ja,
    és az fellelhető valahonnan a zinternetről?:D
  • cenobite
    #36
    Microprose és Sensi Soccer rulez!!! A Sensivel rendesen kupameccseket játszottunk miközben lógtunk a suliból. Nagyon jó volt!
  • The FlashBack
    #37

  • Breki33
    #38
    a demo igen
  • ZsirosKenyer
    #39
    volt egy focis gém régen super nintendora, amiben nem voltak szabályok, mindnekit fel lehetett rúgni ahogy csak kívántuk, és minden csapatnak volt egy 'unique' kapuralövése, amit egy combo segítségével lehetett előhívni (pl. a braziloknál piranhává változott a labda, és megette a kapust stb.)

    Ha valaki tudja a címét nagyon megköszönném. Sajnos nekem import verzióban volt meg, kizárólag japán betűkarakterekkel, így nemis emlékezhetek a címére..
  • Lammer
    #40
    abszolut World of Sensible Soccer 96/97 eees van hozza 2005-2006 roster update meg minden :DDD Le kell scrollozni :DDD
    jah es "10 Reasons why PC SWOS is crap compared to Amiga SWOS

    1.) PC SWOS is either ridiculously fast (Windows) or annoyingly slow (DOS). Amiga SWOS is absolutely spot on.
    2.) Partly due to the above problem, player stats are not accurately demonstrated on PC SWOS - on Amiga SWOS, you can easily tell a players strengths and weaknesses after playing with them for a few games.
    3.) The graphics on the Amiga are better. The resolution on the PC is too low - the players look big and blocky, and the colours don't look right.
    4.) Jonathan Pearce.
    5.) There is something strangely compelling and mesmeric about the crowd constantly chanting "More goals!!!, More goals!!!"
    6.) Differences between different classes of teams is much more obvious in Amiga SWOS.
    7.) The sound was much more atmospheric and in stereo on the Amiga.
    8.) The filght of the ball was much smoother, and more believable on the Amiga version.
    9.) Neat, complicated, and stylish passing moves were easier to pull off, and looked much nicer on the Amiga.
    10) It was just, simply, much more playable on the Amiga."
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdddddd

    SZERK: HOPP van AMigara is Update!!!! behalas
    !!!KATT!!!