4
  • MaciBácsi
    #1
    Az mondjuk furcsa, hogy ugyanaz az informatikai eszköz sokkal drágább az elektro world-ben, mint egy számítástechnikai boltban.
    Ráadásul rendszeresen elfelejtenek Pécsen is ármatricát átragasztani, ha akció van.
  • Tocke
    #2
    Az mindegy. Az emberek "ha már arrajárunk, megvesszük" címszóval vásárolnak. Én is itt vagyok egy számtech. üzlettel és tegnap is azt mondta egyik ügyfél, hogy "hát, hétvégén nem voltál nyitva, ezért vettem ott számítógépet"... az inteligencia megvan...
  • concrete
    #3
    Azon mondjuk érdemes elgondolkodni hogy a boltok 'hagyományos' nyitvatartása majdhogy 100%-ig a munkaidő lefedettsége alá esik.
    A megoldás: 0-24 sztech boltok a város több pontján, alkatrészfutár, stb.
    Vagy hétvégén is kinyitsz :)
  • Hegyikecske
    #4
    Én is voltam a camponában nyitott EW-ben. Nem voltak olyan kiemelkedő nyitási akcióik, és elég zavaró h az áruház 2végében ugyanaz a termék 2áron van feltüntetve (konrétan mp3lejátszók memóriakártyák pl...) Ja és mindez egyidőben. Ezt már csak az tudja überelni h távozáskor elegánsan feltartóztat 2marcona biztonsági őr a blokkot követelve, h egyeztesse a szatyorban lévő dolgokkal... ciki (mondjuk ha lopni akarnék nyilván nem a szatyorba tenném, hehe) :D delegalább nem kell budaörsig kimennem ha valami "kihagyhatatlan" lenne. A media markt jobb lett pedig az elején drágább volt(vagy csak az electro drágult meg a nyitáshoz képest)