29
Levédés
  • slylecz13
    #1
    Sziasztok! Nagy segítség lenne, ha valaki tudna nekem abban segíteni, hogy hogyan tudnék házilag felvett DVD filmet (VIDEO_TS) másolásvédetté tenni. Sokan említették, hogy biztos módszer nincs, de legalább azt szeretném elérni, hogy egy sima Total Commander-el ne lehessen lemásolni. Előre is köszönöm a segítségeteket...
  • bertino
    #2
    :)
  • Newfronter
    #3
    Rakjál rá StarForce másolásvédelmet!
    StarForce Tök olcsón rárakják...
  • Csuhai G
    #4
  • balcsi70
    #5
    Hát én nem tudom mit akarsz levédeni de a nagy védelmeket föltöri az Any dvd stb.progik,akkor nincs az a pénz amit ráköltenél.Én segitenék de ebben csak lebeszélni tudlak róla.(de te tudod).
  • tigeroo
    #6
  • Met
    #7
    házilag sehogy nem tudsz rátenni védelmet
  • Tomicsek
    #8
    Hát nem tudom. Azért nézd meg ezt. Super Easy CD Security.
  • Seaweed
    #9
    Ez nem igaz...a komolyabb asztali DVD irok tudnak macrovisiont ratenni meg egy home made videora is(pl kamera-rol DVD-re masolasnal)
  • Vlala #10
    Hát ez faxa, más azzal foglalatoskodik, hogy mivel tudná kinyírni a másolásvédelmeket, itt pedig egy filmet akartok levédetni? Mondok egyet: tök felesleges...
  • alert
    #11
    Hogyne tudna? :D Ezer program létezik ami házi másolásvédelmet rak a CD-re vagy DVD-re.
  • mila69en
    #12
    de minek aza program? úgyértem mi értelme van? mikor egy másik programmal meg semlegesítem:DDDDD
    dvddecrypter
  • alert
    #13
    Az más kérdés hogy nem sokra megy vele mert mindenre van ellenszer progi. A legbiztosabb módszer ha házilag írsz egyet márha tudsz programozni de azt kétlem ilyen kérdés után :) Jó pénzért megcsinlom és szerintem mások is Ez arra elég lenne, hogy a haverok meg a józsika a szomszédból ne tudja lemásolni mert ehhez nem lenne konkrét progi, de aki ért hozzá és fel akarja törni annak gyerekjáték.
  • alert
    #14
    Gyorsabb voltál :)
  • Vlala #15
    A legjobb talán a "légyszi ne másold le" felirat. A többinek is ugyanez a hatása, de ez legalább szépen kéri. :)
  • slylecz13
    #16
    Nekem az bőven elég lenne, "hogy a haverok meg a józsika a szomszédból ne tudja lemásolni", de még ilyet se találok. És nagyon jól tudom, hogy mi sem egyszerűbb lemásolni, azt a hüye is tudja,de azt már nem, hogy ezt a védelmet mivel lehet megcsiálni...
  • alert
    #17
    Persze hogy nem találsz olvasd el mégegyszer a hsz-em :) Programozz egyet magadnak valamilyen programnyelven. De ez gondolom nem fog menni. Pedig ez a legjobb. Másik megoldás, hogy nézz utána google-ben, hogy milyen programok vannak erre a célra, pl starforce stb :) ez k*rva drága és nem igen lehet megszerezni. Ha mákod van és ügyes vagy, akkor meg tudod. Kicsit több esélyed van arra, hogyha utánanézel ismeretlen, kevésbé ismert, vagy egyénileg vagy kis számban készített cd védelemnek. Használd a google-t és a keresőket. Nagyon sokat lehet találni. Gondolom megvásárolni úgysem szándékozod, de ha egy viszonylag ismeretlent kiválasztasz és meg tudod szerezni valamilyen P2P hálózaton keresztül na meg tudod használni, akkor haverokkal szemben védve vagy. De ha a haverjaid se értenek jobban a dologhoz mint te, akkor egy szimpla "google elsőtalálatos" is megteszi.
  • Dodo55
    #18
    Nekem van 1 ötletem, bár nem biztos, hogy működik a dolog: az optikai lemezeken az adatok belülről kifelé spirálisan haladva kerülnek rögzítésre, tehát ha nem írod tele a lemezt, akkor a széle felé üres lesz. Tehát ha a dvd amit le akarsz védeni nem foglalja el az egész lemezt, akkor a dvd szélét egy helyen(a lemez felső részét) meg kell karcolni erősen, úgy, hogy teljesen lejöjjön minden cucc onnan. Így az adat nem sérül, mert az belül van, viszont ha olyan másoló progival próbálják lemásolni, ami alaposan nézelődik a lemezen, tehát esetleg megpróbálja a lemez üres részét is beolvasni, akkor a progi a lemez nem olvasható hibaüzenettel le fog állni.
  • alert
    #19
    Elsőre jónak tűnhet de ha explorerben kijelöli a fájlokat és áthúzza a vinyóra majd onnan kiírja őket akkor mivan?
  • slylecz13
    #20
    Csak ezzel az a gáz, hogy általában szinte mindíg tele kell írni a DVD-t, mert ha nem akkor az a minőségen látszik meg. És ha ezt megteszem, akkor már elég vékony kis karcolható felület marad, a másik meg elég csúnyán néz ki, de azért köszi az ötletet és hogy segíteni akartál vele
  • alert
    #21
    Én is segítettem és minden lehetséges verziót elmondtam
  • slylecz13
    #22
    Neked is köszönöm Alert!!!!
  • alert
    #23
    Szivesen. Csak vicceltem
  • T1
    #24
    hali
    megvan nekem eredetiben a tokioi hajsza és szeretnék csinálni egy biztonsgái másolatot mert egy kicsit karcos. milyen programmal tudnám feltenni mert a dvd shirnk és a decypter nem viszi
  • Mikiller
    #25
    Esetleg Alcohol 120% vagy CloneDVD? Nem tudom ezeket próbáltad-e már?
  • Pleomax365
    #26
    Valaki help pls:D
    Valaki mesélje el hogy egy eredeti dvd-ét hogy másoljak át egy üres dvd-re:D (hülyét kapok)
    Már DVD descripteltem is de az 5,6 gigás filet csinált nekem az emg nem fér rá egy dvd-re, clone dvd-ét is kipróbáltam de no siker inkább csak felesleges időpocsékolás....
    valaki segítsen:S
  • XeroX
    #27
    Üdv mindenkinek.

    Létezik olyan másolásvédelem ami fizikális a lemzen?
    Most arra gondolok, hogy a DVD lemez gyártásánal a kerül valami ezüstös réteg a lemez arra a részére ahol a tárcsa összefogja és az írás elkezdődik.
  • adampierson
    #28
    Sziasztok! Pár napja a gépem (azon bellül se a VLC, se a MPC) nem játszik le eredeti DVD-t. Illetve lejátssza, de igen furcsa színbeli eltérésekkel. Gondolom ez a másolásvédelem miatt van. Arra azonban nem tudok rájönni, mi okozhatja a jelenséget. Talán a rendszerben történhetett valami változás, mert a két szoftver egyszerre, "hülyült meg". Van tippetek mi állítódót el? Vagy egy megoldás a dolog orvoslására jól jönne.
  • 55manfred
    #29
    Sziasztok !
    Kéne némi segítség... Van egy bő 9Gb feletti iso fájlom. Hogyan lehetne kiírni 2db dvd5-re, vagy 1db dupla-rétegű és 1db szimpla rétegű dvd-re, úgy hogy bootoljon ?
    Köszi!