31
Hóbortos hétvége(Weekend at Bernie\'s)
  • akyyy
    #1
    most volt az rtl-n, jó film, de már nagyon régen is rajongtam szinte érte:D a második része is nagy mikor táncol a zenére:D
  • hali
    #2
  • blackgamer
    #3
    alapmű
  • Szuperkaraj
    #4
    féligmeddig láttam, egész jóvolt :D
  • DjDano
    #5
    Nekem megvan mindkét rész divx-ben, nagyon jó film
  • blackgamer
    #6
    jah, a 2. részt még én digitalizáltam tékából kivett videókazettáról, aztán DC-n hamar elterjedt

    az első részt érdemes dvd-n megvenni! csak egy ezres, annyit simán megér
  • NeoMaN
    #7
    ITT
    EZAZ! Nyissunk minden filmnek külön totyikot!

    Voltam zárás elött.
    :D
  • skristof
    #8
    Voltam zárás elött.

    pár büntipont és leszoksz róla.. mellesleg az előtt hosszű ő
  • Deevid
    #9
    ha neked nem tetszik az nagy kár
  • Papirzacsi
    #10
    Egyik kedvenc filmem. Én spec megvenném DVD-n, de visszatart a tudat, még ha 1000 forint is, hogy a dvd-n kiadott filmeket megvágják. Jó példa erre a Kincs ami nincs DVD, illetve példálozhatnék még, hogy mely filmekből vágtak ki értékes perceket a DVD-s verzióban.:-(
  • prezi
    #11
    én csak pislogtam a "balfasz" és "kurva életbe" szavakon délután 2 óra tájt :D
  • NeoMaN
    #12
    Miért ne tetszene? Szeretem, mert jó film, de azért mégse kellene minden 25 évvel ezelőtti filmvígjátéknak külön totyik.

    skristof: a büntipöttynek nálam erős visszatartó ereje lenne, kb. mint az oviban
  • Schwarz
    #13
    aki figyelmesebben nézte a filmet, vagy már legalább 20-adjára látta, észrevehette, hogy összesen legalább 5 percnyi anyagot kivágott belőle a nyomorult rtl klub tök jó beszólásokat vágtak ki belőle...
  • blackgamer
    #14
    és dvdn az rajta van?
  • Papirzacsi
    #15
    Sztem nem az rtl vágta ki. Mert pl pont a kincs ami nincs esetében is az volt kivégva, mint ami a kiadott 1000 forintos dvdn is. De a lényeg, hogy vki aljas módon kivégta. Ez minden régi filmre igaz sajnos. Ugyan így a pusztítóból is vágtak ki részeket, és még sorolhatnám. :-(
  • Schwarz
    #16
    hát nekem nincs meg dvdn, csak korábban tvből felvett verzió van, de abban több minden benne van, most épp nemtom megnézni. szerintem dvdn a teljes van...
  • Punker
    #17
    anno computer panorama mellékletként volt az eredeti nem vágott HBO-s verzió szal DVD piacokon még megtalálható kis szerencsével.
  • B0B0
    #18
    De az RTLklub vágta ki, mert a médiatörvény miatt 21 óra előtt csak 12-es filmet adhatnak, abba meg "nem férnek bele" azok a jelenetek. Csak azt nem értem, hogy akkor a lövöldözés hogy fér bele. Akkora nagy baromság ez a médiatörvény és miatta állandóan lefaragják a filmeket. A DVD meg nincs megvágva, nem tudom ki találta ki ezt a hülyeséget
  • Papirzacsi
    #19
    Nos nem vitás a médiatörvény egy fasság. De spec ha a pusztítót veszem, amit gondolom mindenki ismer, abból a köv jelenetet vágták ki. A Snipes gyerek nézelődik a múzeumban fegyverek után. Meglátja a neki valót, és gondolja beveri a vitrint, de nem tudja. erre odajön egy dolgozó, és mondja, hogy víg napot polgár, mi a bánata. Erre snipers megkérdi hány kiló, mire a faszi elgondolkodik. Snipes megragadja, és belevágja a vitrinbe, majd képvágás és fegyverekkel megrakodva halad tovább. Ez a reteken úgy nézett ki ,hogy a csábó megkérdi mi a bánata, majd vágás, és snipes máris fegyveresen halad. Szóval SUXX

    De spev a kinc ami nincsből olyan részt vágtak ki a dvd-n, amikor semmi se történik ,csak ásnak , találnak két sírt, majd kámászuka rájuk lő, ők meg kérdi Anulut, hogy ki lövöldöz rájuk. Ebben aztán végképp semmmi durva sincs, ha azt vesszük, hogy a végén kiverik a fogsorát a kalózoknak. :-D
    Nincs vmi petíció a mádisatörvény ellen? Aláírnám szívesen..
  • Schwarz
    #20
    ez a 21 óra érdekes, mert 22 óra magasságában is láttam már filmet ami meg volt szabdalva, mentom már melyik, de valami akciófilm volt... akkor is felhúztam 1 kicsit magam... mi van spórolnak az idővel, h több reklámot tudjanak nyomni?
  • Shiwo
    #21
    érdekes.. lehet nyitni külön topicot az összes autómárkának, F1 pilótának, de ha valaki régi filmnek vagy játéknak nyit topicot (aminek amúgy meglehet a saját rajongótábora) 1ből minimum hárman lehurrogják, hogy minek minden vacaknak új topic és zárják be...
  • ChevyG work
    #22
    azt hittem 14-18 éves vagy...
  • Trade
    #23
    nah ezert nem is szolok mostanaban mar a topicokhoz
  • DjDano
    #24
    igy van, a sok baromarcut tudnám pofánvágni aki csak okoskodásból beböfög valamit... voltam zárás elött meg stb
  • tigeroo
    #25
    2006. 03. 26. - Házibuli Attilával
    2004. 03. 05. - Armed & Dangerous
    2004. 01. 06. - Új S3+VIA konzol
    2003. 05. 13. - Héliumos palack, honnan?
    2003. 04. 08. - Windows helyreállítás gyorsan
    2001. 08. 14. - Hollywood+ HELP!!
  • DjDano
    #26
    pfff lol ez fel se tünt... pont az mer pofázni aki tényleg értelmetlen topikokat nyit :DDD
  • ChevyG #27
    itt a másik értelem:
    skristof

    2005. 06. 02. - † TriaNON †
    2004. 05. 01. - Magyar válogatott
    2004. 04. 06. - skristof fórumja
    2002. 10. 19. - TCM 2003
    2001. 11. 03. - Fifa Manager 2006 (Házigazda)
  • Narancs
    #28
    Nekem is a tököm tele a médiatörvénnyel, nem hiszem el, hogy a kurvapénzes tévélobbi nem tudta kibulizni, hogy az a 4-5, világból semmit sem értő, a 60as éveknél meg bambinál lemaradt ORTT-s fasszopó leállítsa magát! Nevetséges ez az ország, a legmenőbb kocsmák bezárnak 10-kor mert nem tudták megvenni azt a két parasztot az önkormányzatnál, a tévét meg cenzúrázzák, ha közvetve is. Nincs olyan film, amiből ne vágnának ki, rosszabb esetben újra is szinkronizálják az egészet. Nem tudom észrevettétek -e, de Viasat3-on mostanában hétvégén délután úgynevezett Light sorozatok mennek (Sex és New York Light, Buffy Light...), amik régebben este mentek 18-as karikával. Mondanom sem kell, mit takar a Light jelző. Én úgy tudom demokrácia van, tegyünk valamit a médiatörvény ellen! Talán kezdésnek indíthatnákl itt egy külön topikot az ügynek, hátha...és bocs az off miatt. Peace.
  • Dave9214
    #29
    Tud vki torrent-et mondani a hobortos hétvégére? nagyon fontos lenne!
  • REALista
    #30
    Rendben majd hétvégére mondok!
  • Dave9214
    #31
    köszönöm szépen előre is!