50
PCD
  • PeeTeR
    #1
    The Pussycat Dolls

    PCD




    links:
    official page
    lyrics

    -------------------------

    velemenyek a zenekrol, klipekkrol, csajokrol?
    wallpapers
    fansite

    videoclips:
    don't cha
    stickwithu
    sway
    beep
    (!) buttons
  • DJ Skyline
    #2
    csajok jók,zene szar!
  • bazs1
    #3
    Szerintem mind kettő jó!
  • BiG G
    #4
    well... a hatból 3 szalonképes, a többivel nemigen égetném magam.
    amit meg nyomatnak... tipikus divatdolgokat, sok zenei értéke nincs annak amit csinálnak. De azt legalább jól :)
  • blackgamer
    #5
    off: ddgirls király oldal!
  • katze
    #6
    :o Nem különösebben ismerek őket de túlzottan nem is akarom bepótolni ezen hiányosságom :D
    Viszont a kezdő hsz tetszik, ritka az ilyen mostanság :) Nem csak annyi hogy nektek mi a véleményetek....
  • EmIn3m02
    #7
    nemrossz a zene,a sunák meg odavágósak :P
    de akárki akármit mondd,ez mostanság a leg elathatóbb zene
    ennyi
  • G_ArchAngel #8
    az egész albumot végig kell hallgatni, szvsz nem a legjobb dalokból készültek a videók...

    mióta a Destiny's Child feloszlott, azóta talán Ők a legjobbak lánycsapatként ebben a light soul/funky/r'n'b kategóriában...

    (The 411 és tsa-it nem nyomják nagyon Európában, a Sugababes meg talán már poposabb kategória...)
  • G_ArchAngel #9
    erről jut eszembe, hogy azért ezek a mai lánycsapatok nem érnek nyomába egy Eternal vagy En Vogue szintű csoki-csapatnak, DC volt az utolsó a nagyok között, azóta nincsenek kiugró produkciók...(sajnos)

    a magányos afro-pacsirták közül is csak Beyonce, Ashanti és Alicia Keys nyújt folyamatosan magas szintet (igaz Toni Braxton is visszatérőben, de egyelőre semmi áttörő...)
    Mariah Carey és J.Lo meg latin - igaz előbbinek az utolsó albuma ütősre sikerült, de utóbbi énekesnek is annyit ér, mint színésznek, talán csak a hatalmas hátsója miatt marad a slágerlistákon...

    szóval nem offolni akartam, de a jelenlegi szerény mezőnyben van létjogosultsága a PCD-nek, főleg míg olyan prominens személyiségek állnak velük össze, mint Busta Rhymes, Will.I.Am, Timbaland...
  • Krissszy
    #10
  • Phat Smoker
    #11
    nice pussies! :D
  • Krissszy
    #12
  • Phat Smoker
    #13
    szedd le a beszúrandó képet, töltsd fel pl. az imagevenue.com-ra és onnan próbáld meg beszúrni.
  • jax
    #14
    A hat luvnyából csak az egyik énekel, vagy csak én nem figyelek oda jól?
  • G_ArchAngel #15
    vagy nem figyelsz oda jól...
  • OPM
    #16
    /fav pussycat dolls - don't cha (tommy nash remix)
  • leveskocka
    #17
    cicamica csinibabak...pfff...a nevuk elmond mindent
  • Daza500
    #18
    Tipikus Amerikai árenbí...
  • tigeroo
    #19
    azmonnnyák az 1ik kurva vót közülük

    tuktam ám, csak nemjegyeztem be a fejét a memóriába
  • Daza500
    #20
    Nem csodálom. Úgy is néz ki mindegyik...
  • donoki
    #21
    csajok lazák, zenét még nem hallgattam meg
  • Phat Smoker
    #22
    ..csak volt ? :))
  • Fido4life
    #23
    Mondjuk én nem értem, hogy minek a többiek, amikor csak 1 énekel..
  • Fido4life
    #24
    Mondjuk szvsz ő tényleg HOT :P:
  • G_ArchAngel #25
    talán mert nem egy énekel...
  • Fido4life
    #26
    Jóvan, refrénben, közös produkálás az még nem azt jelenti hogy énekelnek.. HA mindenki kapna 1-1 részt még megérteném.. (modjuk nem ismerem az összes számukat)
  • Phat Smoker
    #27
    1 énekel, ha kell, a többi meg statiszta ;-)
  • G_ArchAngel #28
    ha nem is az egész albumot hallgatod, akkor figyeld meg az új videoban, a "Beep"-ben többen is szólóznak...
  • Phat Smoker
    #29
    ezeket a lányokat én is megnézném, miközben szólóban nyomják!
  • Fido4life
    #30
    A Beep az jó szám, de én Nichole-on és Will.I.Am-en kívül nem nagyon hallok senki mást benne( a klippet nem láttam, nem jó a link)
  • PeeTeR
    #31
    erdekes... pedig a link az tuti jo most neztem meg.
    igaz csak IE -rel tudod megnezni mert a tobbi browser nem hajlando megnyitni a webklippet
  • G_ArchAngel #32
    nekem az IE sem játsza le...
  • PeeTeR
    #33
    es ha csak siman megnyitod az oldalt es ugy rakeresel? (csak mert nekem minden klip -et lejatszik. amugy nem torvenyszeru hogy minden klip kapasbol bejon.)
  • Fido4life
    #34
    Nem megy :(
  • Fido4life
    #35
    Viszont a Button klippje igazán bejövős.. :)
  • BiG G
    #36
    helyzet az ha már a videoklippek nem tetszenek, akkor a cédéjüket se fogom megvenni... innentől meg van lőve a dolog.. de másoknak tetszik és ez a lényeg :-)
  • Daza500
    #37
    Megadnám a jussát. :-)
  • Redvin
    #38
    Nem tudom masok hogy vannak vele, en nem a videoklippjuk alapjan dontom el hogy megveszem-e a cdjuket, hanem a zenejuk alapjan.
  • PeeTeR
    #39
    igen az eleg jora sikerált :D
    enyhen tulfutott :PP
  • Fido4life
    #40
    Jaja, jól teszik ha felbérelnek :) rappereket a számokba, mert tök jó lesz a végeredmény..