14
  • roliika
    #1
    Úgyláttszik azért vannak még akik normálisan gondolkodnak...
  • HUmanEmber41st
    #2
    Megveszem az összes Avril Lavigne lemezt !!!
    ( ki is az??? de mindegy :) )
    Példát vehetnének tőlük a világ többi zenészei is!
    Ajánlom a sok ********** magyar "jogvédőnek" is a figyelmébe
  • Praetor
    #3
    Nekem is ez jutott eszembe, hogy veszek egy Avril lemezt. Egészen jó zenét nyom, bár nekem néha kicsit lightosnak tűnik.
  • sonicXX
    #4
    Ez igen. Szép. Remélem az ehhez hasonló szervezetek hamarosan gombamód fognak szaporodni, és a normálisabb művészek (akik azok is), mind ilyenkhez fognak csatlakozni, otthagyva az iparágnak és a zenészeknek is kárt okozó megalomán szervezeteket.
  • Yurij
    #5
    Helyes teljesen egyetertek velluk.Azert kivancsi lennek a nagyokos asva es tarsai mitt reagalnak majd erre.Meg persze a mindenhol megjeleno senkihazi NOX
  • Szefmester
    #6
    Csak támogatni tudom őket... Végre valaki aki kiáll az emberek mögé, és nem csak a pénzt akarja számolni.

    De kérdem én miért hívják már ők is az embereket felhasználónak? eddig csak a számtechesek, és a drogosok voltak felhasználók.. most már az egyszeri zenehallgatók is azok :)
  • Cobra.
    #7
    Legegyszerűbben úgy lehet kiszúrni a nagy kiadókkal, hogy alakítanak egy sajét kiadó céget (Avril kisasszonynak már egyedül is van szerintem elég pénze ehhez) és a saját meg az újonnan feltűnő zenekarok műveit ők maguk adják ki normális áron. Ők is jól járnak, mert így többet kapnak lemezenként, mint egy nagy kiadótól, és az olcsóbb lemezeket többen is veszik meg, tehát még több a nyereség. Meg még jó megoldás, ha a zenekar weboldaláról direktbe lehetne letölteni a saját számaikat egy kisebb összegért mp3-ban.
  • juhand
    #8
    Ha alakulna ilyen magyar szervezet, akkor kapásból átutalnék néhány rongyot a számlájukra.
  • combat
    #9
    Ez az. Pár éve még tök normális csaj volt ez a Péter Szabó Szilvi, most meg mindenhol ő a nagy jogvédő üdvöske. 2 Nox CD-met adtam ajándékba az első jöttmentnek.
  • Gulka
    #10
    Remélem alakul még ilyen szervezet!!! Főleg hazánkba kellene, de sürgősen!!!
    A nox meg az ilyen zenészek elmehetnek oda ahova gondolom!!! Meg az összes magyar nyáltenger zenekar
    Béke.
  • Gulka
    #11
    Most találtam http://index.hu/kultur/pol/proart050629/
    Ez a nox egy undoritó banda!!!
    De amelyik magyar együttes is ilyenre vetemedik!!!
  • Cheesy
    #12
    A NOX az ország EGYIK szégyene. Érdekes, hogy mióta a briteknél koncerteztek azóta cigányországként ismernek minket.
    Itthon ilyen nem lesz, mint Ámérikában. Itt mindenki csak a markát tartja a dolgozó hangya szintjére süllyesztett magyar felé és nem látom hogy terveznék ennek a megváltoztatását.
  • junior117
    #13
    NOX csoringerként kezdték most szalad a csacsi várhato volt hogy "kutya is jódolgában vész meg" majd ha kicsit lecsengenek akkor elkezdik újra a rajongok kegyeit keresni.De hányok tölük gerinctelen banda.
  • strogg
    #14
    A nox-ot az mp3 "adta el", és a kutyan me tudott volna róluk, ha netre nem kerülnek a dalaik. ami azt illeti van kapcsolatom a NOX-al (igaz másodkézből) szóval írtam nekik egy "szégyelljétek magatokat" levelet.
    Remélem válaszolnak is rá!