93
Kizárólag azok a sorozatok, amik anno ezen összeállítás keretein belül mentek (egyéb Disney (rajz)filmekről ne itt!
  • PyRex
    #1
    Rögtön egy kérdéssel kezdeném :)

    Ki emlékszik arra a sorozatra (nem rajzfilm), amiben egy faszi jött az űrből asszem és persze mindenhez hülye volt, viszont rohadt erős volt. Asszem Jessie-nek hívta magát és volt egy ilyen repülő kis lénye is, ami úgy nézett ki mint egy szem, kb.

    Mi volt ennek a címe??
  • Thanatos
    #2
    ürbőljövőmindenhezhülyerohadterősrepülőkislényelrendelkezőjeddienevűfaszi kalandjai
  • PyRex
    #3
    kretén
  • PyRex
    #4
    Amikre én emlékszem:

    Zorro
    Ausztrál Expressz
    Kacsamesék
    Balu kapitány kalandjai
    Chip és Dale, a Csipet-csapat
    Suli (másik nagy kedvenc, de sehol nincs róla semmi info, főleg a zenéje volt jóóó)

    + az alábbi sorozat, aminek nem ugrik be sem a magyar, sem az eredeti címe... :(
  • CSOCSO
    #5
    jaa emlexem:D
  • PyRex
    #6
    ok, de mi a címe? :DDD
  • Sephi
    #7
    Az nem a Benji kutyas volt? Es a robot az Zax?

    En arra a sorozatra emlekszem azzal a pasival aki meghal agy mi es talakozik valami Jack kaloz szellemevel es voltak valami zold bigyok... nem tudom mar a cimet :D
  • kirol
    #8
    Jessie volt a címe. Szerintem.
  • B0B0
    #9
    Nehéz napok egy föld nevű bolygón
  • Galy
    #10


    Hard Time on Planet Earth rulz :DDDD
  • Sephi
    #11
    Jajajaja es volt az a piros szem nekije ami lebegett :D
  • guardian hero
    #12
    huhh az a sulis tényleg jó volt, volt pár jó csaj is benne, amennyire akkoriban 10 éves fejjel meg tudtam ítélni :) Szívesen megnézném mai szemmel is őket, de még az eredeti címét sem tudom a sorozatnak...
  • PyRex
    #13
    Óóóóó, HTX! :) örök hálám :D
  • Fülüke
    #14
    Én tudom mi a magyar címe: Nehéz napok egy föld nevű bolygón. :D
  • PyRex
    #15
    Neem, a Benji az megvan DVD-n :DDDDD

    De ezt is jó lenne megszerezni, de sehol semmi info róla sajnos, Amazonon sem találtam :)
    Persze az Ausztrál Expressz sem lenne rossz. Abból az első évad már rendelhető az Amazonról.
    Vagy Zorro :D
  • PyRex
    #16
    Nehéz napok egy Föld nevű bolygón

    Itt vannak epizódleírások is magyarul :D Képeket is keresek, de egyelőre semmi :D
  • PyRex
    #17
    Minden esetre pár helyen a neten egy 2DVD-s szettben árulták a sorozatot potom 10 dolcsiért, de most nem találok egy helyet sem, ahol jelenleg meg is lehetne venni és hozzánk is szállítanának.
  • guardian hero
    #18
    A Davy Crockett is jó volt :)
  • PyRex
    #19
    Az mi is volt? Nem ugrik be... :(
  • guardian hero
    #20
    Infók itt

    Amúgy Davy Crockett kb. az amerikai Tenkes Kapitánya, polgárháborús hős, indiánbarát, a Tenessee-i önkéntesek vezére, stb... Emlékeim szerint elég humoros, könnyed sorozat volt.
  • PyRex
    #21
    Érdekes, lehet, hogy nekem ez kimaradt :D
  • Voltan
    #22
    Hóó, csíptem én is nagyon. Emlékszem, marhára tetszett a páncélja, amit még a szülőbolygóján viselt. Kicsit olyan Predatoros volt.
  • bazs1
    #23
    Egy úr az ürből! nem?
  • Shiwo
    #24
    Nanu-nanu nem volt erős emlékeim szerint...
  • PyRex
    #25
    Nem, ez a "Nehéz napok a Föld nevű bolygón" - már írták többen is.
  • Davidus
    #26
    dzsessziiii! vagy ez nem az?:P
  • Takezó
    #27
    a Suli? lehet akkor már nem néztem, v mi, arra nem emléxem:o
  • guardian hero
    #28
    Szerintem ez a suli az első sorozatok között volt, amit vetítettek... vagy talán pont ez volt az első.
  • vg
    #29
    Ritka szar sorozat volt, utáltam! Mindig a vasárnap délutáni két Disney rajzfilm közé tették!
  • PyRex
    #30
    A főcímdala viszont rohadt jó volt :)

    Viszont ha már "suli", akkor inkább a "Szívtipró gimi" (Heartbreak High), ami egy ausztrál sorozat volt, de ha jól emlékszem az nem a Disney-ben ment, szal' nem igazán ide tartozik, csak beugrott...
  • DJ Skyline
    #31
    emlékszem,nagyon sokat néztem mikor kicsi voltam (mármint a Walt Disney bemutatja összeállítást!:D )
    nekem annyira nem jött be a Nehéz napok a Föld nevű bolygón,de emlékszem a piros kis szemre!:D
    úgy emlékszem Gumimacik is voltak,meg a kis rövid "filmek" Plútó,Goofy,meg ilyenek
  • Quantumleap
    #32
    A Nehéz napok a Föld nevű bolygón az Rtl-klubon is ment 2001-ben. Meg asszem 2002-ben is. Csak más szinkronnal.
  • PyRex
    #33
    Tényleg, a Gumimacikat kihagytam, pedig alapmű :D
  • stp4trick
    #34
    gumimaci, suli rulez
  • stp4trick
    #35
    télleg mi lett a gumimacikkal, megtalálták a rokonokat? mostanság megint láttam egy pár részt retek klubbon, de semmi konkrét
  • Dichter
    #36
    Heartbreak High

    Már várom, hogy megint elkezdjék adni. A Dunán minden évben műsorra tűzik.
  • PayaVP
    #37
    Nekem az a sorozat kéne, ami hat jóbarátról szólt (Hehe, nem a jóbarátok!!!) , gimibe jártak volt egy zenekaruk, és egy lüke srác menedzserük... csak arra emlékszem h nagyon vicces sorozat volt...
  • guardian hero
    #38
    Kaliforniai álmodozók volt a címe, azt hiszem. Angolul pedig California Dreams. Némi info az IMDb-n. Képeket sajnos nem találtam, de mivel ez nem Disney, nem is vág a topikba.
  • cocobanana
    #39
    Nem tudja vki megmondani hogy a Zorro sorozatot amit a Walt Disney készitett hol tudnám letölteni? Vagy esetleg megrendelni magyar szinkronnal?!
  • artschi
    #40
    Ausztrál Expressz zúzott! Con Madigan volt a leggyorsabb faszi abban a filmben (Jay Kerr játszotta)

    pár kép