93
  • ZoliJ
    #1
    ezek a Goa'uldok...
  • grebber
    #2
    Aztán majd itt is piramist találnak olyan szerkezellem ami már akkor fényt bocsátott ki.
    Kurva földönkivüliek segítették a fejlödést.
  • magus
    #3
    haaaaat, kicsit szekptikusan olvastam a hirt, majd meglatjuk...
  • MrTressy
    #4
    csak aztán nehogy aknára lépjenek :)
  • echo
    #5
    Hehe ez olyan lehet, mint nálunk a sumér pártus isten tudja mi. Náluk meg kimutatják, hogy valójában egyiptomból származnak. Íme a kissebbségi komplexustól sújtott kis népek
  • Su0my
    #6
    Ezek már az Ősök..
  • Zocsi
    #7
    Komoly... remélem fognak találni valamit! Egy halom ufonauta csontváz vagy valami kristálykoponya izgis lenne.
    Bár maga a domb elég érdekesen néz ki: http://www.galaksija.com/planeta/piramida/Bosanskapiramidamjeseca-Pljesivica.jpg
    Mindenesetre szép nagy!
  • Aspirin
    #8
    A régi Árkádia nem volt messze innen.
    Ezt csak azoknak akiknek azzal kezdődik a történelem, hogy Washington átkelt a Dealware folyón...
  • W B
    #9
    Mi van, ha a három piramis kupacból kapunk egy háromszöget és annak közepén egy másik piramist amit jobb lene nem megtalálni?
  • Caro
    #10
    Valamiért sejtettem, hogy ez lesz az első komment :D
    Na jó, elolvasom a cikket :)
  • Caro
    #11
    Az a középső biztos befele épült :)
  • W B
    #12
    Nem úgy értem, hanem, hogy azzal meg kapjuk, hogy épültek a piranisok. Pesze nem jó hogy megtugyuk. Mert ha tényleg az idegenek akkor kampec! vagy nem:)
  • cipo000
    #13
    Biztos csak az egyiptomiak nyaraltak európában és hogy ne unatkozzanak gyorsan összedobtak vmit.
  • MacrosTheBlack
    #14
    Á, dehogy, az echte ungarische Szíriuszról gyüttünk. Meg a Dzsízösz is.
  • MacrosTheBlack
    #15
    És a piramisban nyomják a goa trance partikat? :)
  • Warpcore
    #16
    Jahh =)
    A kutatók meg mayd nagyon néznek mikor
    agyonnyomja őket a nagy kaparászás közbe egy Hatak =)
  • Doomista
    #17
    ki tudja, hogy hogyan építették a piramsikokat?
  • Windforce
    #18
    sok kovet egymasra tettek
  • PityBull
    #19

    Tudtam, hogy előbb-utóbb valaki megfejti a titkot...
  • Runo
    #20
    hogy én erre nem gondoltam
  • chokeerigo
    #21
    Még a végén kiderül, hogy Amerikából származik az élet. :banplz:
  • mezeimodell
    #22
    Ha idegenek lennének, vagy ha olyan "érdekes" dolgokra bukkannának, mint az inka templomoknál, úgyis eltitkolnák, mit találtak. De szerintem csak egyszerű piramisok. De majd meglátjuk. ha valami komolyabb, úgysem mondják el a "köznek"
  • fradimail
    #23
    Véletlenül az ókori Egyiptom után jön a sumír szóegyezés,Ősiráni szóegyezés,Szkíta birodalom,Hun ország a Kaukázusban,kb:4-5.sz.,Kazár birodalom,Levédia,Etelköz,Kárpátmedence.
    Elgondolkodtató...
  • Bohun
    #24
    Veszélyes dolgok ezek a piramisok... kvantum meg egyéb, felgyülemlett idő kkicsapása éjaszkánként... Teppik, az ŐsiKirályság uralkodója is alig élte túl... szerintem nem szabad bolygatni az ijesmit

    (ááá szédülök és fáj midnenem érződik a tegnapi auróra-csorda koncert hatása
  • roliika
    #25
    "kvantum meg egyéb, felgyülemlett idő kkicsapása éjaszkánként." Mmmmicsodaaa??? :DDD
  • roliika
    #26
    Ezt az iránytűs piramisos dolgot soha az életbe nem értettem. Valaki magyarázza már el légyszi! Komolyan! Azt nem értem, hogy az északi és déli mágneses pólus ugye vándorol! Ez 30-40 év alatt simán észrevehető, kimutatható. Ha mondjuk, "csak" 2000 éves piramisokról lenne szó, akkor is a régi pólusok marhára nem ott voltak mint most! Ha meg nem a mágneses pólusokról van szó, hanem az égtályakról, akkor iránytű nélkül ezt hogy a bánatba tudták megállapítani? Mert ugye a csillagok sem állnak.
  • MrTressy
    #27
    felnéztek a napra
  • mezeimodell
    #28
    Ahogy megnéztem pár képet a netről, meg SG-ről, nem is olyan biztos, hogy piramis ez..Lehet, hogy csak egy nagyon különleges képződmény. De szerintem nem biztos, hogy piramis akkor se...
  • Bohun
    #29
    "
    "kvantum meg egyéb, felgyülemlett idő kkicsapása éjaszkánként." Mmmmicsodaaa??? :DDD
    "

    Terry Pratchett - Piramisok Mindenkinek csak ajánlani tudom aki tudni akarja miköze a kvantumnak a piramisokhoz!:D Nameg a téridőszövedéknek, a valóság szövedékének és a korongvilágnak.:))
  • sonicXX
    #30
    Azt már eddig is támasztották alá teóriák sőt festmények is, hogy Európában is voltak piramisok. Személy szerint én érdeklődve várom majd az első eredményeket, és kicsit bizakodom is a felvételek és a mért méretbeli adatok alapján. Persze nem zárható ki, hogy ezek természetes képződmények, de azért lássuk be: a természetben meglehetősen ritkák a szisztematikus és szabályos formák - kivétel a kagylógyöngy :]

    Hogy a piramisok hogyan épültek, arra számtalan-számos teória létezik már, aki nem lusta utána olvas, és eldönti a neki szimpatikusat. A legújabb realista álláspont szerint mesterséges vízmedencét hoztak létre, és abban a köveket jelentősen könnyebben és pontosabban tudták mozgatni. Az ezoterikus magyarázat szerint a köveket mágikus energiával (telekinézissel) mozgatták. Az alien-fanoknak is megvan a saját elképzelésük, miszerint idegenek építették. Emellett hallottam már időutazásos elképzelésről is, és egyéb számomra hajmeresztő marhaságnak tartott dolgokról. Mondom: akit érdekel, nézzen utána, csak könyörgöm, ne szajkózza, hogy mi kizárólagos igazság, mert egyrészt idegesítő az 5-ik után, másrészt még egyik teóriát sem tudták bizonyítani mindent kielégítően.

    Ugyanakkor szerintem érdemes nem jómagyarember módjára (pesszimistán) hozzáállni a kérdéshez, már csak azért is, mert ha beigazolódik, annak komoly gazdasági hatásai lehetnek a megnövekedett turizmus miatt, valamint ne feledjük: öreg kontinensünk egy újabb ékszerrel gyarapodhat, és szerintem ezt mindenképp megérné ha nem is tisztelettel, de legalábbis az első eredményekig türelmesen, fenntartással kezelni.
  • sz4bolcs
    #31
    "a természetben meglehetősen ritkák a szisztematikus és szabályos formák" - saját magad szerinted valahol a világon, és természeten kívül/felül lebeg?
  • sz4bolcs
    #32
    A természetnek Te is csak az egyik megnyilvánulása vagy, erre akartam csak kilyukadni. :)
  • roliika
    #33
    Hátttőőő...olvastam pár időfizikával kapcsolatos könyvet. 1 gáz van velük. Vagy a szimmetriából, vagy a matematikából indulnak ki. Tehát kísérletileg nem bizonyítható ez az idő kiáradás, piramis ami gyűjti az energiát+tárolja az időt...stb. Nem azt mondom, hogy nem lehet, de azért nem kéne matematikai elven bármit is bizonyítani. Pl statisztikát is lehet készíteni, de előfordul gyakran, hogy nem az jön be.

    Mert 1:
    Nem ismerjük még annyira mi kiszámítható és mi nem.

    2: Az ember olyan állatfaj ami szokott tévedni, mind elméletben, mind számolgatásban.
  • ScarY MAN
    #34
    ez viccesebb kep :D
  • ScarY MAN
    #35
    Amugy meg ha valaki lusta rakeresni annakitt vannak kepek rola.
    Erdekesek..en aszondom hogy en epitettem:D A jovobol visszajottem...Es ezt ennek a ciknek koszonheti a vilag:D /Remelem hagytam valami uzenetet magamnak:D/
  • roliika
    #36
    Tök olyan, mintha kilenne betonozva...
  • sonicXX
    #37
    Gratulálok... nehezen hiszem el, hogy az egész kontextusból nem vált számodra világossá, hogy geológiai jelenségekről beszélek.
  • HUmanEmber41st
    #38
    Ha az egyiptomo piramisokat a rabszolgák építették
    ( akármilyen módszerel) az még nem válasz arra, h a Dél-Amerikai piramisokat kik és miért építették ( és főleg hogyan).
    Amúgy találtak megalitikus építményeket Óceánia szigetein is.
    Pl volt egy nagy épület, amit teljesen szabályos hasábokból raktak össze. Persze a követ egy jó messzi szigeten bányászták, és elég nagy hajó kellett ahhoz, h átszállítsák a másik szigetre.
    Szal ezt nehéz lenne az egyiptomi rabszolgákra fogni.. Ha a Föld minden pontján találnak piramisokat, megalitikus építményeket, Európa miért maradna ki a sorból?
  • MacrosTheBlack
    #39
    A szíriuszt kihagytad.
  • fradimail
    #40
    Ha a piramis épitésekor ismerték a karbidot
    akkor már nem volt lehetetlen semmi.
    A Sumir táblák szerint:az Emberiség "szülőföldje"
    a kárpátmedence.