31
Ha te nem találod a gúgléban, de lehet, hogy más meg igen!
  • ent
    #1
    Vki tud egy olyan honlapot, ahol táblázatban megtalálom a vonalas telefonok percdíjait összehasonlítva?
  • Aspyrin
    #2
    Ha te nem találod a gúgléban, de lehet, hogy más meg igen!
    Rossz ötlet, gondolj bele hányan fognak olyan kérdéseket feltenni itt, amit esetleg már rég kitárgyaltak a saját topikjában.. Inkább nyitottál volna meg egy díjszabásos témát(szvsz).
  • ent
    #3
    Pont ezért jó ez a topik, ha ilyen kérdéseket tesznek fel. Lehetne egy iránymutató a fórumnak, keresd itt és itt. A másik hogy olyan kérdést biztos nem tesznek fel (saját topicban), mivel először keress utána kérdezz szisztéma alapján ez kizárt...

    De kösz az észrevételt, nyitok egy vonalas telefonok topicot is, biztos ami biztos!
  • sweech
    #4
    szerintem jó totyik
  • Amse
    #5
    szerintem se rossz.
    bannernak meg berakunk egy magenta színű gombot :D
  • sweech
    #6
    lál :D
  • The FlashBack
    #7
    a kérdés az, hogy a sok pihent agyú láma, megtalálja e a topikot::)
  • Magnumrolcsi
    #8
    hm
  • Nando De Napoli
    #9
    hol vannak itt a profilbeállítások?
  • C7
    #10
    vki nem tudja, a privát üzenetem hogy lehet megnézni, ha már 1x megnéztem? meg profilbeállítások hol vannak?
  • barnie1990
    #11
    Tegnap(azaz,március 7.-én) hányadik Született Feleségek rész volt?
  • ddomi87
    #12
    2. évad 23. része
    összesen a 46.
    sztm.
  • bcrics
    #13
  • bcrics
    #14
    http://kepup.extra.hu/?r6vegas_game2007-03-1121-58-02-12.jpg
  • bcrics
    #15
  • bcrics
    #16
  • bcrics
    #17
  • Nolycsy
    #18
    Hellósztok!

    Lenne egy olyan problémám, hogy a google-ban rákerestem a penész szaporodására, azonban egy oldal, amiben a legfontosabb infok lennének, nem jeleníti meg. Ha valaki megtenné, hogy a szöveget eljuttatja hozzám, azt megköszönném. Biosz érettségimre kéne, és sürgős lenne.
    A Téma címe: Sulinet - Aki nem hiszi - Mikor szaporodik legjobban a penészgomba
    Elméletileg ezen az oldalon van, de mondom, nekem nem hozta be...
  • Bammy
    #19
    Mikor mondjék egy piára hogy kommersz? :S az miben különbözteti meg a másiktól?
  • barnie1990
    #20
    Van egy kb. 800 albumból álló rock és metál gyűjteményem,amiből szeretnék egy listát csinálni,de nem úgy,hogy mind begépeljem.
    Arra gondolok,hogy a mappák neveit szépen felsorakoztatva,mert úgy tudom lehetséges,de sehogy nem tudok rájönni.

    Aki tudja a megoldást,ne titkolja el előlem!

    Köszönöm előre is.
  • barnie1990
    #21
    Már rájöttem,de azért kösz. :)
    Akit érdekel,itt le lehet szedni a programot:
    http://novatone.net/software/ListMaker.htm
  • barnie1990
    #22
    Webripet hogy lehet csinálni?
    Mondjuk stream-ből kiszedni egy számot?
  • newil
    #23
    Hello,hogy kell kinéznie egy embed-nek az Iwiw-em?Mert amit bemásoltunk arra azt írja ki,hogy hibás.
  • Dynamic
    #24
    Hello.Hol találok olyan statisztikát ahol legalább nagyjából le van írva hogy milyen sávszélességű internetet és milyen arányban használnak Magyarországon és a világon?Tehát hány százalék az isdn, adsl, kábel stb. és ezek mekkora sávszéleséggel bírnak?
    Használtam a googlet, de max. annyit találtam hogy egyes országokban mennyi az átlagos sávszélesség.
  • GregSB
    #25
    Valaki magyarázza el nekem racionálisan, hogy mi értelme van ellopni egy kb 200Ft-os törülközőt?

    Szitu: Ma úszok, törülközőt + papucsot kint hagyom a medence szélén. Leúszom a tervezett hosszt, kimegyek, törülköző sehol, a tőle kb 10x többet érő papucs ott figyel.

    Mi értelme van ilyet tenni? Komolyan nem tudom felfogni ép ésszel. Pár száz Ft-ért kap ilyet a Tescóban, az uszoda belépő árából 5 ilyet is tud venni. Azon kívül mit ért el vele hogy nem tudtam megtörülközni?

    Lehet egy titkos ellenségem...

  • Myron
    #26
    kleptománia
    vagy cigány volt és eladja 2000-ért merhogy az perzsa selyem
  • andersh
    #27
    gyakorikerdesek.hu

    itt bármilyen témában feltehetitek kérdéseiteket és majd válaszolnak
  • pasquale
    #28
    Mi lehet ennek az angol neve?


    http://www.kutyushop.hu/images/retro_pin_2.jpg
  • Ghin
    #29
    HELLO
    vki megmondaná h h kell telepíteni témát, vagy hogy milyen program kell hozzá?(win7-em van)
  • zsoflas
    #30
    nem tudjátok hol érdemes bakancsot vagy valamilyen túracipőt venni?a Magas-Tátrába készülök,de még nem találtam meg az ideális cipőt!
  • Anonymusx
    #31
    Valaki nem tud olyan oldalt ahol közösen lehetne vásárolni online dolgokat? mintha régebben hallottam volna ilyesmiről...
    Konkrétan wordpres témát szeretnék venni, ami kb 8-9000 ft körül van, ennyit meg nem akarok érte adni.