15
  • nearo
    #1
    Első vagyok...
    Hát ez pöpec, mi is a lényeg ebből a cikkből?
  • IMYke2.0.0.0
    #2
    Talán, ha elolvastad volna...
  • nearo
    #3
    Elolvastam, de lehet, hogy csak fáradt vagyok ilyen mennyiségű információ befogadásához...
  • nearo
    #4
    Na, kezdem felfogni az olvasottakat, gratulálok nekik, és szépek a képek...
  • nagro
    #5
    vajon mennyivel fogja ez megváltoztatni a mi kis parány életünket?
  • tothzozo
    #6
    Ez komoly tudományos hír!!

    De én se vágom mi az érdekes benne!
  • Cheesy
    #7
    Kíváncsi vagyok mikor szúrják ki az első építménynek látszó árnyékokat, domborzatot... :D
  • Sanyix
    #8
    Azt hogy megtudjuk hogy milyen körülmények között fogunk megdögleni, ha tovább folytatjuk az üvegházhatást okozó gázok légkörbe engedését
  • TibininjaMTE
    #9
    wazze ezek nem is rossz képek tegnap csináltam őket:D:D:D

  • Anteris
    #10
    hallottál olyanról, hogy tudásszomj? Ki nem szarja le, hogy hasznos-e a küldetés az emberiség számára avagy sem. Utálom már ezt a köcsög modern világot ahol mindig mindennek azonnal kézzel fogható haszonnal kell kecsegtetnie. A marskutatás és a többi hasonló tevékenység is csak odáig érdekli az embereket, hogy van-e ott élet vagy életfeltétel. Hát nincsen baszki, egyszerűen csak odamentünk megnézni hogy mi van ott és aki ezt nem érti meg az egy hülye földhöz ragadt, agyatlan fasz biomassza.
    bocs de ez már régóta ki kivánkozott belőlem.
  • wmatyi
    #11
    Én is a falra tudnék mászni a fórumba beírogatós, cikket el nem olvasós típustól!
    Valószínű, ha csak ez létezne, akkor még mindig kőbunkóval hadonásznánk.
    Egyébként, ezek azok a kutatások, amelyek során kifejlesztenek sokmindent, ami később átszivárog a civil életbe is...
  • DreamTheater
    #12
    Azért a te szűklátókörüségedet is bizonyítja, hogy egy űrbéli kutatást helyezel előrtérbe, mondjuk egy "hazaival" szemben. Nem vagyok ellenére az űrkutatásnak, de rengeteg pénzt emészt fel, amit lehetne itteni kutatásokra, fejlesztésekre is fordítani vagy bármi más "földhözragadtabb" dologra.
  • mrzool
    #13
    Szerinted a magyarok nem vesznek részt az űrkutatásban? Szerinted miért fogunk belépni néhány hónap múlva az ESA-ba?
  • Sanyix
    #14
    Sztem nagyon sokan előtérbe helyezik az űrkutatást a hazaikakkal szemben, mert elég érdekes téma, sok embert nagyon érdekelnek az ilyesmik.
  • DanyyX
    #15
    Szerintem e felhők mesterségesen vannak odagenerálva, hogy az ott lévő rakétasilókat álcázzák vele. És azért vörös, mert az oroszok épitették a silókat.

    A viccet félretéve gratulálok nekik, csak igy tovább.