39
Realflight RC Flight Simulator G3
  • MeTaL
    #1
    Nos hát érdekesség képpen nyitottam egy játék izét is, mármint ezt :D
  • MeTaL
    #2
    a game most jelent meg fél órája kb. mindjárt küldöm az infokat
  • MeTaL
    #3
  • MeTaL
    #4
  • MeTaL
    #5
    hát elég fosnak néz ki, de majd kiderül :D
  • Zséé
    #6
    szvsz jobb ha GTA SA-ban a repkedsz
  • Cat 02 #7
    lol :D vazze 2ds majdnem :D
  • Cat 02 #8
    ingyen lehet letölteni ? D:
  • Csuhai G
    #9
    Gondolom...
  • Csuhai G
    #10
    Ekkora szart bűn pénzért kiadni!
  • DJ Skyline
    #11
    hát így 2006ban nem egy nagy eresztés ez a játék
  • DJviolin
    #12
    Sziasztok!

    Ez a játék modellrepülő szimulátor. Nem árt letisztázni.

    De azért az Aerofly Professional DELUXE syerintem jobb. Hab'r nem j'tsyottam m;g egzik Realflight-tal sem.
  • DJviolin
    #13
    Még mindig randa?
  • Bachstein
    #14
    Nem jósolok ennek nagy jövőt...
  • DJviolin
    #15
    Még mindig randa?
  • DJviolin
    #16
    Ajánlom nektek ezt a fórumot, ahol a VALÓDI modellezők VALÓDI távirányítóval nyomják a realflight-ot és az aerofly-t, és csak elismerő szavakkal beszélnek róluk.
  • DJ Skyline
    #17
    és akkor mi a #3-as #4-es? egy másik játék,vagy egy alfa-béta-gamma-delta verzió?:\
  • DJviolin
    #18
    Olyan mint az Aerofly Pro DELUXE, tehát vannak panorámakép sceneryk, és 3d-s sceneryk is.
  • Ch_Slater
    #19
    micsoda kis fűnyiró :D :D
  • Csirke4
    #20
    Most ez tényleg ingame shotok?:O
  • DJviolin
    #21
    Igen.

    Ezek panorama sceneryk. Csak a gép 3d-s modell. De van árnyéka. És ha nekimegy egy tereptárgynak, akkor összetörik.
  • DJviolin
    #22
    Ajánlom az igazi rc szimulátort!
  • Döbi18
    #23
    Sziasztok! Én is nagy szimulátor őrült vagyok, nekem nagyon tetszik a G3!!
    az Aerofly pro deluxe se rossz meg az fms sem, ahhoz képest milyen egyszrrű kis progi. de a g3 túlszárnyalja mindet!!! Nekem nagyon bejött!!
    Igen egy kérdés : nem tudjátok a g2 höz honnan tudnák craket szerezni? mivel az is megvan de nem indul szüséges lenne a crack. aki tud segítsen please!
    KÖszi mindent Döbi!!:)
  • Dragster01
    #24
    Sziasztok ! tudna valaki cracket a realflight g3 hoz ? tök fontos lenne
  • Döbi18
    #25
    Dragonster01 van nekem crack
    küldtem nekd egy üzit
  • Dragster01
    #26
    Köszi szépen megkaptam
  • Dragster01
    #27
    wááá Nagyon odavág ez a szimulátor... Hálás köszönet a segítségért Döbi modellezőtársnak ! Ja és akinek kell valamihez crack vagy serial, annak ajánlom a http://downloads.serialz.to/real.htm oldalt ahonnan elég sok mindenhez meg lehet találni ezeket az okosságokat
  • DJviolin
    #28
    Sziasztok!

    Tudtok olyan cracket ehhez a game-hez, hogy joystickkal is lehessen játszani?

    Billentyűzettel nyomom a demót, és addig nem akarok belekezdeni letölteni a fullt, ameddig nem találok valami okosságot, hogy lehessen joy-jal is játszani.
  • HF
    #29
    Hi mindenki
    Nekem a Real flight G2es van meg, ehhez viszont két kódot is kér
    Az irányítóét + a cd-ét
    Sztem saját irányító nélkül nemlehet megoldani
    Bár lehet hogy csak a G2-nél van így
  • Dragster01
    #30
    Nekem működik a g3 botkormánnyal... bár arra nem tudtam rávenni a gamét hogy a függöleges vezérsíkot is tudjam kezelni, nameg kellett egy kicsit szórakozni a csatornabeállitásokkal de megérte :)
  • SD456
    #31
    Sziasztok!

    Nem tudja valaki lehet billentyűzettel játszani a full-ba? Nekem nemsikerül sehogyse be állítani

    Előre is köszönöm!!!
  • Batka Man
    #32
    Sziasztok!
    Nemrég raktam fel a G3-at,de sajnos az Aerofly pro deluxe-al ellentétben,sajnos nem sikerült a joystikomat bekalibrálni.Az volna a kérdésem,hogy kb.mennyi lehet egy szimulátor irányitó magában,hol lehetne beszerezni program nélkül,mert nállunk a modellezőboltban a programmal árulnak,de ott viszont 40 lepedő!
    Előre is köszönöm!
  • Motig
    #33
    hy!
    na kicsit kezdő vok és 1 nagy adag fejtágitást szeretnék kérni:D
    akkor kezdem:
    ha leszedem másoltam akkor lehet neten nyomni vagy sem??
    ti honan szednétekle??(én piratebayen találtam rá)
    hol lehet majd a írányitást a bill re álitani vagy analogos gamepadra??
    na sok és sokk volt a kérdés.. remélem valaki tud segiteni! előre is THX!
  • Beni521
    #34
    10K körül már lehet de programmal (enyimé: Saitek Cyborg Evo, 12K volt media marktban), remélem nem késtem el XD
  • seahawk92
    #35
    hello,nem tud valaki t-rex 450 vagy t-rex 600-ast a g3-hoz,mert most vettem egy 450-est és gyakorolni szeretnék a gépen
  • rallyeati
    #36
    Hello!
    Volna egy kis problémám. Felraktam a szimulátort de rossz serialt adtam meg és így nem indul el. (talán ezért)
    Most próbálom újra rakni de most meg nem kéri a serialt. Miért? Letöröltem teljesen, de akkor úgy látszik mégsem. Mit tegyek?

    Előre is köszönöm!
    Attila
  • Bencepilot
    #37
    Háj!
    Nekem is van egy problémám!!
    Letöltöttem a G3-at, nagyon jól műxik de NINCSENEK BENNE SEM A HELIK SEM A FÉNYKÉPEZETT SCENERY :(((
    Miért van ez???
    Ja, és ha pedig felpatchelem G3.5-re akkor meg azt írja, hogy D3DERROR error loading effect.
  • Bencepilot
    #38
    Ja, és hogyan lehet belerakni a letöltött gépeket meg sceneryket?
  • Tóth Jozsef
    #39
    Hello!

    Az volna a kérdésem hogy lehet-e billentyűzetel is nyomni-e a full játékot mert a demot lehetet?