30
Ideglelés 3 (Játék)
  • Fülüke
    #1
    Helósztok! Gondolom ismeritek ezt a népszerű játékot az Ideglelés 3-at. Én sokszor játszottam vele és arra jutottam, hogy Nagyon jó. Mármint jobb mint a film. Egy kis ízelítő a játékból:








  • Voltan
    #2
    Hogy lehet egy játékot egy filmmel összehasonlítani? Ez kb olyan, mintha azt mondanád: a diétás kóla jobb, mint a Suzuki.
  • Fülüke
    #3
    Azért mégsem mert a kóla az nem a suzuki alapján készült.
  • Slayerboy
    #4
    Alapból az ideglelésnek az első része volt jó a többi már szar.
  • leveskocka
    #5
    no comment
  • Anubys
    #6
    Hát, ha annyit játszottál vele, akkor biztosan tudod az EREDETI címét is, ami Balir Witch 3: The Elly Kedward Tale, és nem "Ideglelés 3". Amúgy milyen film alapján készült? Én nem ismerek "Ideglelés 3"-at...
    Amúgy már van Blair Witch topic a fórumban, oda símán beférhetett volna.

    Ennyit a fikázásról, most egy tanács, ha tetszett ez a játék, szerezd be az első részt és a Nocturne-t (a B. W. 1 a Nocturne "folytatása"). A második nagyon silány sajnos...
  • Anubys
    #7
    Nincs "többi", van 1 meg 2, és tsókolom... :)
  • Anubys
    #8
    "Balir Witch 3:" = "Blair Witch 3"
  • Fülüke
    #9
    Akkor megszerzem őket is.
  • Lammer
    #10
    harmadikra csak sikerult :PPPPP
    (ize van mar neted otthon? :P btw megoldottam a multkori problemat amit telcsin meseltem :P)
  • Anubys
    #11
    Nyas... :p

    Van...

    Na, akkor mégsem fogsz melóhelyet váltani? :o
    Grac!
  • Fülüke
    #12
  • Anubys
    #13
    Szerintem nyomd végig a játékot, csinálj róla egy videót, és minden egyes frame-et szedj ki jpg-be, és linkeld be őket... ;)
  • ERykk
    #14
    na, ezt emg kell nézni:)
  • Fülüke
    #15
    Jó de szerintetek jó játék, már aki játszott vele?
  • Anubys
    #16
    Nekem a Nocturne után a második kedvencem a sorozatban... A BW1 csak picit van lemaradva utána.
  • reaper4
    #17
    honnan tudod? :D
  • sweech
    #18
    ez melyik film alapján is készült? láttam az ideglelést de ez nem ismerős :/
  • JackDaniels #19
    Sztem az 1 volt a legjobb, a többi csak a szokásos bőrnyúzás.:) Nekem a film is naon bejött és a játék is. Az első rész, persze.:)
  • Fülüke
    #20
    Játszottál akkor a 3-al is?
  • JackDaniels #21
    Jah, de annyira nem fogott meg. Nem rossz, de nem az igazi.
  • SZilaJMaGGoT
    #22
    OFF:
    Nem tudtok valami oldalt ahol tudok olvasni a témával kapcsolatban?? Vagyis nem a film vagy a játék, hanem az eredeti történet a blairi boszorkáról...
  • Anubys
    #23
    De, persze, tudunk... Itt nézd meg.
  • SZilaJMaGGoT
    #24
    Már bocs de szerinted mi előtt megkérdeztem mivel baszakodtam?? Google se mindig jó.. Faszom kivan az ilyenekkel, honnantod hogy google-t még nem néztem?? Már bocs de ha nem tudsz ne válaszolj! Azt még megértem ha valami milliószor elhangzik és azért húzza fel magát, de ilyen még nem volt.. :P
  • Anubys
    #25
    Akkor viszont user error... Ezt találtam megeröltető 3 másodperces keresgéléssel, innentől a többire magadnak kell rájönni... ;-)
  • Anubys
    #26
    Ja, és persze guglival kerestem, mielőtt megint nekem esel.
  • SZilaJMaGGoT
    #27
    Nem mondtam neked semmi bántót, egyébként elnézést de tegnap este egy fél órán át keresgéltem és naggyából csak a filmmel kapcsolatosat találtam... Egyébként köszi szépen..
  • Anubys
    #28
    Nem is sértődtem meg, mindenkinek ezt a linket küldöm, aki olyat kérdez, amit meg lehet találni a guglin... Most már remélhetőleg tudod, miért nem találtál semmit. ;)
  • Anubys
    #29
    Ja, és egyébként szívesen... :)
  • fv82
    #30
    Izlések és pofonok, nekem a 2 tetszett, jó volt a háborús hangulata kár, hogy egy nap és vége is volt. Az 1 is jó. Ez kevésbé tetszett. Lehet egyszer a Nocturnet is végigjátszom, mert most megjött a kedvem. Tudtam persze, hogy Stranger onnan van. Lehet rá mondani hogy a film alapján készült, mert az ottani utalásokból írták a történetet.