3442








WAREZ TOPIK
(amennyiben még is ide írod a warezfájdalmaid, az következményekkel jár, pl. kitiltás)


  • Istencsászár
    #1
    Ugyan tavaly már bejelentésre került az amszterdami "X05 Event"-en az Alone in the Dark ötödik része, csak néhány artworköt hintett a nép közé a PR-os elit alakulat. Most megérkeztek az első screenshotok az egykor szebb napokat látott PC/Xbox 360 multiplatform túlélő horrorból. Tessék csemegézni, bővebb infó a mai nap környékén várható a szőrmadarak trillázása alapján. Kiadó az Atari, fejlesztő az Eden Games (új Test Drive fejlesztői)

    HARDWIRED.HU

    Bővebben ( Angol ) + 2 kép

  • Istencsászár
    #2
    Remélem sikerül ennek visszaadnia az 1,2 hangulatát, nagyon remélem...
  • MikX
    #3
    Hjahh, kitudja, de nekem különösképp a 4-el sem volt bajom, bár nem venném elő megint...
  • Anubys
    #4
    Hehe, ezek is az Imageafter.com-ról szedik az ötleteket...

    Imageafter Gargoyle
    Alone 5 gargoyle

    :D

    Ezek után másik gargoyle-t kell majd csinálnom a játékunkba... :(((
  • Axon
    #5
    A két kép közül csak az egyik mutat valamit, magából a játékból, bár az ígéretesnek tűnik.
    Szerintem sem volt baj a 4. részzel.
  • Fülüke
    #6
    Szerintem jó volt a 4. része, úgyhogy megszezem az 5-et.
  • Lobsterman
    #7
    A 3 és a 4 után valahogy már nem várom a játékot. Azokkal nagyon elszúrták a sorozatot. Pedig mennyit játszottam az első résszel még anno
  • Voltan
    #8
    Dettó, volt idő, amikor az első részt már becsukott szemmel is végig tudtam volna tolni :D
  • Lobsterman
    #9
    Nekem meg volt hogy az első részt csecsukott szemmel játszottam mert annyira fostam :D
  • Voltan
    #10
    :)
  • Anubys
    #11
    Szerintem meg nem... :)
    Ha játszottál az elsővel, tudod, miért...
    Amúgy meg mekkora gáz már, hogy:

    1. Újratermelődnek a kinyírt ellenfelek, de lőszer alig van
    2. Szinte semmi utalás nincs a rejtvények kb. 85%-ára
    3. Semmi utalás arra, hogy egy adott kulcs hova illik, így ha megtalálsz egy kulcsot, akkor végig kell rohannod az egész házat, és végigpróbálni, hogy melyik zárt ajtót nyitja (és az első pont fényében ez nem kicsit rohadt dolog)
    4. tele volt buggal (pl. az egyik lépcsőn tovább lehett menni, mint a lépcső alja, és egészen addig félig a talajban volt a karaktered, amíg ki nem mentél az ajtón :)

    Remélem, hogy ezt a részt a régi részek (konkrétan az 1.) készítői fogják majd csinálni, de sajnos erre kicsi esélyt látok... :(
  • Fülüke
    #12
    Végülis igaz, hogy az első két rész volt a király mert azok klasszikusak. És nem voltak benne ezek a hibák, de én még attól jó játéknak tartom a 4-et is.
  • Csaba
    #13
    Nekem főleg a 2. és a 3. rész tetszett. A 3. részben nagyon jó volt az a vadnyugati feeling, a 2. pedig tök para volt. Érdekes, hogy az 1. rész nekem nem volt olyan jó, mint a többi, bár lehet, hogy csak azért, mert először a 2. résszel nyomtam, és utána valahogy nem jött be.
    A 4. részt egyszer végignyomtam, aztán delete. Jó volt, de elég volt egyszer végigvinni.
    Mindenesetre én várom az 5. részt, de szerintem nagyon nehéz dolguk van a készítőknek, mert ugye ott van 2 parás ilyesféle progi (Silent Hill és Resident Evil), amikkel szinte lehetetlen felvenni a versenyt...
  • Istencsászár
    #14
    Hát én nem hasonlítanám hozzájuk, de az említett 3 játékot sem hasonlítanám egymáshoz... Mind1knek megvan a maga szépsége...
  • Axon
    #15
    Kihagytad a most megjelent Call of Cthulhut, ami jobban hasonlít az Alone in the Dark sorozat részeihez, mint az általad említettek, de abban tényleg igazad van, hogy magasan van a mérce és fel kell kötni a gatyájukat ha labdába akarnak rugni. Mindenesetre kíváncsian várom mi sül ki belőle.
  • Istencsászár
    #16
    Alone in the Dark' (X360/PC) Presented in Episodic Format

    Magyarán, epizódokban fog jönni ( gondolom letölthető formában.... ) mindössze csak 30-40 perces gémpléjjel, amelyek egymáshoz kapcsolodva utalnak a történtekre és amik fognak történni a későbbi részekben. Minden epizód elején láthatunk majd 1 rövid filmecskét, hogy mit tettünk/csináltunk az előző részekben, amolyan Tv sorozat szerűen tálálnák elénk...

    Szánalmas 5let, ebből bukás lesz... Atari rlz...
  • Gabe18
    #17
    Hihetetlen agyament elképzelés...
    Ez is Atari?Bár tőlük teljessen elvárható valami ilyen ötlet.
  • Istencsászár
    #18
    Edward Carnby az eredeti Alone in the Dark hőse visszatér és ezúttal a 2006-os New York-i Central Park-ban találja magát. 70 évvel az eredeti rész történései után Carnby jelenkorban való felbukkanása éppolyan rejtélyes mint a halál utáni léttel foglalkozó kutatásai. A kutatásai a megszokott szorongós, szűk zárt házak és kastélyok helyett a szabadtéri Central Park-ra koncentrálódnak, kompletten a benne található színház, állatkert, számos kávézó és egyéb kisebb épületekkel. Carnby a kutatásai során különböző kultúrákból származó egyénekkel való érintkezése pozitívan vagy negatívan befolyásolhatják a vizsgálatainak kimenetelét. A játékmenet rendkívül változatosnak ígérkezik hisz a különböző fejtörők mellett lesznek lopakodós, kutatós és természetesen harci szituációk is. Az akciórészek, amelyek nem igényelnek majd komolyabb új technikák elsajátitását a készítők szerint maximális interaktív élményt fognak nyújtani a játékosnak hála a játékban működő Havok 3.0-as fizikai motornak. Az izgalom további fokozásához a játék egy hosszabb filmszerű narráció helyett inkább epizodikus jellegű lesz, aminek a végén a 24 vagy Lost sorozatokból már jól megszokott jellegű csattanó lesz így is tovább fokozva a hangulatot a következő cselekmények iránt. A játék jövőre érkezik PC, Xbox360 és PS3-ra.

    Hardwired.hu

    Képz
  • Istencsászár
    #19
    Valamint 1 video!
  • grebber
    #20
    Ezek szédülnek ha azthiszik hogy a kurva fájlokért is regelni fogok.
  • haxoror
    #21
    Ekkora baromságot, majd ha kijött az összes "epizód" akkor tolom végig egyszerre :P
  • grebber
    #22
    Édes isten most látom csakhogy Atari :(
    No mindegy azért még reménykedek hogy jó lesz!
    A trailer nagyon jó!
  • kirol
    #23
    Hát megnéztem a videót. Az eleje iszonyat szép volt, mondom jó hogy, ez már X360-ra is jön. Aztán a videó másik felében, ahol már láttam, hogy ez az igazi játék és nem renderelt videó, már egyátalán nem volt olyan szép. Nagyon elütött az első felében látottaktól.
  • grebber
    #24
    Kiváncsi leszek E3-on mivel lepnek meg minket remélem profi ingame jelenetekkel!
  • Skyline
    #25
    Kiváncsi leszek...a 4. rész nekem a silent hillek után kb egy nagy 0 volt...
  • Istencsászár
    #26
    Én nemhasonlítom a Silent Hillt ehhez mer mind2ő jó, de mégis más a hangulata... Inkább az előző részekhez, pl Alone 1
  • grebber
    #27
    Preview és pár kép (angol természetesen)
  • dinomano
    #28
    hmmm... a hardwired-esek egy picit abban eltevedtek, h. Carnby nem az 5-ödik részben kerül fura modon 70evet elöre az idöben; hanem már a 4.részben (PC-PS1-PS2-GC+X-box title + GBcolor) is a jelenkorban kevert... amugy nem tudom folytatjak-e a 4.rész cselekmenyet, a végén ugyanis kinyilt a pokol kapuja (vagy mi..tamadtak a monszták); szoval nyitvahagyták a sztorit...
    Grebber.. jo volt a Silent Hill4, de nem a Silent "betegebb; ideggyogyósabb" horrorjára hajazott(amit én is imadok..most Silent Hill2-zök épp, a héten jatszom ki..), hanem az AITD4 inkabb a Lovecraft-os "dark-fantasy" vilagra epült; a Lovecraft vonalat le sem tudta volna tagadni(és azt is imadtam...)
    tolajdonkeppen az összes tulélöhorrort imadom! :-P
  • Istencsászár
    #29
    Alone in the Dark E3 trailer
  • Istencsászár
    #30
    9 New Screens
  • datango
    #31
    mikorra várható ez a games?
  • ibrik
    #32
    A gamespot szerint PC-re valamikor jövőre.
  • Istencsászár
    #33
    "A játék jövőre érkezik PC, Xbox360 és PS3-ra."
  • kirol
    #34
    Hát nem tom ,ez a kép elég gázul néz ki.
    Kép

    Ez Xbox360 ra elég gyér. Vagy a PC-set csinálják először?
  • Istencsászár
    #35
    Ugyan ugy fog kinézni mind a 2 gépen:), szerintem csak a kép a gyér.
  • berlinboy6329
    #36
    Érhető lesz a story az előző 4 rész nélkül?
  • Istencsászár
    #37
    Képek!
  • Istencsászár
    #38
    #18
  • grebber
    #39
    Alone in the Dark 5: Szörny mögötted

    Sogun, 12:37 - PC X360 PS3 - Játék: Horror

    (C&VG) Az Eden Studios palacsintafelelősét, David Nadalt, faggatta a CVG lekvármajszoló legénysége az Alone in the Dark legújabb manifesztációját illetően. David gyorsan elhessegette magától Bölöm Bika szellemét, [Uwe Boll], mondván, hogy semmi köze nincsen a filmhez és gyorsan felejtsük el még említését is. A mennyei mozifilm, ami ihlette őket, a Die Hard, mert szerinte az etalon túlélő sztori.

    David kijelentette, hogy a PC-n megjelent első rész volt az egyetlen igazi Alone in the Dark és megpróbálják annak eredeti istenhangulatát visszaadni. Szűk folyosók mellett emiatt pluszban a nyílt terepen is kell majd túlélnünk. A régi "találj fegyvert meg lőszert és lődd a szörnyeket" módi már nem igazi. Helyette interaktívvá tették a pályákat, így a teljes berendezést a magunk javára fordíthatjuk, anélkül, hogy mindent eladnánk a sarki bolhapiacon. Nindzsa módjára bármit fegyverként alkalmazhatunk. A tárgyakat felemelhetjük: ha sebesen hadonászunk velük, akkor leüthetünk valakit. Ha eldobjuk, kupán találhatunk egy szörnyet. Finoman visszatehetjük a földre, ha meguntuk és nézhetünk más szórakozás után. Trespasser FPS módjára a készítők éreztetni akarják velünk a kezünkbe vett, átvizsgálható tárgyak súlyát és jellegzetességeit.

    Dráma:
    Éhes szörnyek mellett betámadnak rémült NPC-k. Eldönthetjük, kinyírjuk-e őket vagy hagyjuk őket tovább vígan hisztériázni. Mostanában kezd divattá válni a játékos vállára pakolt drámai dilemmák terhe. Az Alone 5-ben se lesz másképp. A szigorú vonalon haladó főtörténetnek emiatt több befejezése lesz, attól függően, milyen döntéseket hoztunk a horrorkaland során. Főhősünk ledöbbentő múltjáról ekkor libben le a fátyol.

    Helyszín:
    Central Park, New York. 4x1km-es terület, órákig tart bejárni. Embertömeg zsúfolta helyektől a múzeumon át a csendes erdős részekig, minden megtalálunk. "A Test Drive Unlimited technológiával építettük be a területet." - magyarázza David - az összes úton vezethetsz autót. Ez azt jelenti, hogy kocsival be lehet száguldozni a játékterületet!

    Epizódok:
    A Valve által alkalmazott epizód rendszerben adják ki a játékot, csak feltekerik a hangulatot. "Extrém emlékezetes részeket tervezünk, mindig más mellékszereplőkkel, 40-60 perc alatt tetőző izgalommal, amelyről sokáig dumálhatsz a barátoddal, mialatt körömrágva várjátok a második epizódot."

    info: Hardwired
  • berlinboy6329
    #40
    Épp mosz akartam linkelni.Ez az epizódikus megoldás ez No Comment.Ahogy haladunk előre a játékok egyre rövidebbek lesznek.így méginkább.Inkább adnák ki egybe.Viszont az akármit felvehetek és harcolhatok cucc nem rossz.